O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

...FINANČNĚ ZAJÍMAVÉ!!! PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 leden 2008

Je to delší dobu, co jsem nezveřejnila žádný z oněch úžasných řetězových dopisů, které snad všichni občas dostáváme. Ten poslední jsem dostala tolikrát, že když jsem utřela bublinky vzteku, nedalo se než znovu vám  předložit další svědectví o - jak to říct slušně?

 
SENZIBILOVÉ V AKCI - III. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 leden 2008

V září 2004 byl unesen a posléze zabit třiatřicetiletý podnikatel Stanislav Brunclík z Vysokého Mýta na Ústeckoorlicku. Tentokrát se do pátrání zapojil senzibil na přání rodiny. Policisté jim vyhověli a služeb jasnovidce využili. Nepomohl jim vůbec v ničem. Výsledky v podobě zatčení podezřelých přinesla až rutinní policejní práce.

 
LEGRACE NA PLACE PDF Tisk E-mail
Středa, 09 leden 2008

 To se nám toho v poslední době seběhlo...  Dnes, ve večerních hodinách, znovu do Prahy zavítá naše známé milé české E.T., které měli někteří vyvolení jedinci možnost kontaktovat už dříve. Tehdy se tato mimozemská osobnost transformovala do dvanáctileté dívenky.

 
SENZIBILOVÉ V AKCI - II. PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 leden 2008

V prosinci 1991 bylo ze střední odborné školy Federálního policejního sboru v Holešově ukradeno sedmdesát samopalů SA-61 a dvanáct pistolí. Dodnes se nepodařilo vypátrat pachatele, ani najít některou z odcizených zbraní. S pomocí se na počátku pátrání přihlásili i psychotronici a senzibilové. Jejich informace se však ukázaly liché a pátrání nikam neposunuly.

 
SENZIBILOVÉ V AKCI - I. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 leden 2008

Vzpomínáte? Jak náš relativní klid rozvířil případ z února loňského roku, kdy zmatený telefonát senzibilky zalarmoval českou policii. Senzibilka v telefonu varovala, že na ruzyňském letišti očekává atentát... Do akce bylo nasazeno dvaadvacet policistů včetně obrněného transportéru. Celý špektákl nakonec skončil ostudou. Žádný teroristický útok se nekonal a ani nechystal.

 
LEGRACE NA PLACE PDF Tisk E-mail
Pátek, 04 leden 2008

 To se nám toho v poslední době seběhlo....   O Vendelínku Čtvrtkovi a jeho spasiteli bezdomovci Miroslavu Szamszely se nyní píše všude. Chudák, už od samého začátku měl hrůzu a děs z médií. Stal se "celebritou", někým, kdo může zvednout sledovanost, čtenost, kdo může případně pomoci ke zviditelnění... Věřím, že to bylo myšleno v dobrém - dát mu jídlo, postel, práci. Ale.... 

 
SISYFOS - BOJ PROTI BLUDŮM PDF Tisk E-mail
Pátek, 04 leden 2008

Český klub skeptiků SISYFOS je součástí světového skeptického hnutí, které vzniklo v r.1976 v USA z iniciativy desítek vědců a filozofů, mezi nimi několika nositelů Nobelových cen jako reakce na vzestup iracionality ve společnosti. Vzniklá společnost, jejíž vůdčí osobností a dlouholetým předsedou je humanistický filozof Paul Kurtz,

 
DOPISY - SMUTNÁ, SMUTNÁ DEPRESE... PDF Tisk E-mail
Středa, 02 leden 2008

Ahoj Danielo, ctu si Kudlanku skoro denne. Obcas, ne moc casto, reaguji...ale... Uz dost dlouho mi nedava pokoj jeden z problemu. Mozna ti hned zasviti - byla to jedna z reakcí na článek "Vyhorela". Pro mne to bylo to nejsilnejsi, co jsem na Kudlance, a nejenom tady, cetla. Vytiskla jsem si to a vracim se k tomu... chtela jsem reagovat ihned, ale nakonec jsem nemohla.

 
ZAMYŠLENÍ CHVILKU PŘED NOVÝM ROKEM... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 prosinec 2007

Jak  nám ten čas letí... Nám všem, i když pozoruje se to hlavně u žen, že. V rádiu si právě vyzpěvuje božský Karel, že domů chvátá rád, neb tam cítí vůni dob, kdy býval mlád. Já nevím, co na tom mládí všichni mají? Zamysleme se nad tím trochu konstruktivně, milé kudlanky a kudlánci: když žena nad 40 let nechce v televizi sledovat sportovní přenos, nevy*írá, nepřepíná kanály, ale jde dělat něco jiného, užitečnějšího,                  

 
<< Začátek < Předchozí 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Následující > Konec >>

Výsledky 1782 - 1794 z 1888
[CNW:Counter]