O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ANABÁZE Z KOCOURKOVA PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 září 2007

Přečetla jsem si na Kudlance článek „Nezáviděníhodný soused" a chtěla bych na něj zareagovat z pozice člověka, který se setkal s podobným problémem, aniž by se mu podařilo jej zdárně vyřešit. Bydlíme v malém městě (cca 10 tisíc obyvatel), víceméně na jeho konci v „klidné" oblasti.

 
ZUBY KRÁSNÉ A ZDRAVÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 12 září 2007

Určitě se vám někdy stalo, že jste při čištění zubů neviděli v umyvadle jenom čistou pastu ale i trochu krve; a jistě dobře víte, že krvácení, ani malé, nepatří k normálnímu čištění. Občas jsem si říkala a uklidňovala se, že je to nejspíš od určitého věku normální, dásně jsou prostě křehčí ... Omyl.

 
DOPISY - "O ANIČCE" PDF Tisk E-mail
Středa, 12 září 2007

Výňatky z milých dopisů dávám jednou za týden, ale ten, co vám tu nyní nabízím k přečtení, je tak milý, že nevydržím čekat - a taky by to byla škoda. Na tohle téma už tu vlastně jeden byl, a bohužel jeho pisatel se do "studia nového objektu" ponořil natolik, že na nic jiného mu čas nezbývá. Že, Kixxi? Pevně doufám, že níže uvedený pisatel na nás nezanevře Kiss.

 
DOPISY - "JSEM NEBO NEJSEM METROSEXUÁL?" PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 září 2007

Je to už pěkně dávno, co jsem se s tím urážlivym vzteklounem seznámila... Tedy - ne že by urážel mě, on "se" urážel. Hihi... Ale pak se najednou zajiskřilo - a ejhle, zjistila jsem, že mám v něm vlastně brášku¨, kterej mi celej život chyběl. A že to vůbec není žádná samolibá potvora, naopak - že je to takovej "něžnej čumáček" (jojcigán, ten mi dá! píšu o něm a ještě sem dám i jeho podobenku...)

 

 
DÍKY VŠEM, A MOOOC PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 září 2007

 Jak už to tak bývá, zase jsem si na ten svůj nedělní zatrachtilý svátek vzpomněla až při otevření první gratulace... Jste všichni moc a moc milí, opravdu všem děkuju! Kdyby ta přáníčka měla nožičky a měla si to ke mně capkat, jéje, to by byla dálka...

 
ĆTENÍ PRO VŠECHNY "STARŠÍ" PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 září 2007

Respektive pro všechny, kteří se narodili před rokem 1988. Většina studentů, kteří letos nastupují na vysokou a jsou tedy víceméně dospělí,  se narodila nejpozději v roce 1988, tedy  v době, kdy ty jsi už dávno uměl násobit a dělit, někteří z nás dokonce už  řešili i rovnice... Oni už nepamatují komunismus... Během Války v zálivu byli ještě malí špunti...

 
LEGRACE NA PLACE PDF Tisk E-mail
Středa, 05 září 2007

 To se nám toho v poslední době seběhlo....  V Přerově teď mají lidi dost "blbou náladu", po ulicích jim totiž chodí strašidla. Nu, nejsou to zrovna strašidla, ale strach to vzbuzuje, a pořádný. Jak jste možná viděli v novinách televizních  či četli v papírových nebo na internetu, řádí tam docela fest pouliční gangy.  Scénář bývá pokaždé stejný.

 
ČESKÉ POVINNOSTI ČECHŮ V AMERICE PDF Tisk E-mail
Středa, 05 září 2007

Vzpomnel jsem si na jednu zalezitost, dnes uz „mimo misu", ale tehdy ještě aktualni, ktera se naší rodiny uzce dotykala. Ac v USA od roku 1985, jsme stále obcany Ceske republiky. A když bylo memu synovi osmnact, napsal jsem na nasi ambasadu ve Washingtonu dotaz, jak je to v jeho pripade s vojenskou sluzbou (tehdy byla ještě povinna).

 
TRANSPLANTACE SRDCE PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 září 2007

Poprvé jsme se setkali v letadle.  Věhlasný chirurg z Kapského města, profesor Christiaan Neethling Barnard, a já... Byl jen asi dva metry ode mě. Bohužel, pouze na obrazovce televizoru v Boeingu 747. Když jsem letěl na jih Afriky, dávali portrét tohoto nejznámějšího chirurga světa.

 
<< Začátek < Předchozí 131 132 133 134 135 136 Následující > Konec >>

Výsledky 1704 - 1716 z 1768
[CNW:Counter]