O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

HOAXI, HOAXI, DO ROKA A DO DNE... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 říjen 2007

Tak jsem zas dostala jeden z mnoha „DOPISŮ ŠTĚSTÍ". Starý, známý, stále stejný, spolu s velkou haldou nasbíraných e-mailových adres. Až mi bylo z toho smutno, že tolik lidí - kdyby to bylo opravdu možné - by rádo poslalo kousek štěstí někomu „svému milému", případně jen si za těch dvacet kopií aspoň žvaneček štěstí pro sebe tímhle vyměnilo.

 
DOPISY - POHLED Z DRUHÉ STRANY - II. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 říjen 2007

V tom je právě ten problém... Ano, my tu vždy řešíme problém jen z té jedné strany, nemáme možnost zjistit, jak to opravdu bylo, jestli  ten kretén, co chudince naflákal, sebral všechno, vyhodil ji z bytu, a vůbec - je taaaak moc zlej, a nebo jestli to nebylo trochu jinak, jestli - no však víte, jak to může být z pohledu druhého.

 
PODNEBÍ, POČASÍ A MY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 říjen 2007

Ano, podnebí a počasí mají vliv na naše zdraví. Někteří lidé jsou na tyto vlivy dokonce podstatně citlivější než jiní. Schopnost organismu reagovat na stav a změny atmosférického prostředí se nazývá meteorosenzibilita. Vedle jedinců zcela necitlivých na tyto změny, se u části populace projevuje vliv počasí na jejich organismus:

 
DOPISY - POHLED Z DRUHÉ STRANY PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 září 2007

Poslala jsem pár kamarádům (těm, co nemají strach z kudlanek), dotaz. Že se jich chci zeptat na názor "z druhé strany", ze "strany silnějšího pohlaví", které je na Kudlance občas obžalováváno z trapičství. I když občas je to i obráceně, ale to opravdu jen občas.

 
DOPISY - "TO JÍDLO, TO NÁM DÁVÁ..." PDF Tisk E-mail
Středa, 26 září 2007

Každý, kdo držel alespoň jednou nízkokalorickou redukční dietu ví, že se v prvním období obvykle dostaví určité výsledky, ale nikdy se nepodaří je stabilizovat. A co je horší, v četných případech nakonec zjistíme, že jsme celkově přibrali. Vysvětlení je prosté: Lidský organismus je totiž obdařen pudem sebezáchovy, který začíná působit pokaždé, kdy dojde k ohrožení restriktivního typu.

 
ANABÁZE Z KOCOURKOVA PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 září 2007

Přečetla jsem si na Kudlance článek „Nezáviděníhodný soused" a chtěla bych na něj zareagovat z pozice člověka, který se setkal s podobným problémem, aniž by se mu podařilo jej zdárně vyřešit. Bydlíme v malém městě (cca 10 tisíc obyvatel), víceméně na jeho konci v „klidné" oblasti.

 
ZUBY KRÁSNÉ A ZDRAVÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 12 září 2007

Určitě se vám někdy stalo, že jste při čištění zubů neviděli v umyvadle jenom čistou pastu ale i trochu krve; a jistě dobře víte, že krvácení, ani malé, nepatří k normálnímu čištění. Občas jsem si říkala a uklidňovala se, že je to nejspíš od určitého věku normální, dásně jsou prostě křehčí ... Omyl.

 
DOPISY - "O ANIČCE" PDF Tisk E-mail
Středa, 12 září 2007

Výňatky z milých dopisů dávám jednou za týden, ale ten, co vám tu nyní nabízím k přečtení, je tak milý, že nevydržím čekat - a taky by to byla škoda. Na tohle téma už tu vlastně jeden byl, a bohužel jeho pisatel se do "studia nového objektu" ponořil natolik, že na nic jiného mu čas nezbývá. Že, Kixxi? Pevně doufám, že níže uvedený pisatel na nás nezanevře Kiss.

 
DOPISY - "JSEM NEBO NEJSEM METROSEXUÁL?" PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 září 2007

Je to už pěkně dávno, co jsem se s tím urážlivym vzteklounem seznámila... Tedy - ne že by urážel mě, on "se" urážel. Hihi... Ale pak se najednou zajiskřilo - a ejhle, zjistila jsem, že mám v něm vlastně brášku¨, kterej mi celej život chyběl. A že to vůbec není žádná samolibá potvora, naopak - že je to takovej "něžnej čumáček" (jojcigán, ten mi dá! píšu o něm a ještě sem dám i jeho podobenku...)

 

 
<< Začátek < Předchozí 131 132 133 134 135 136 Následující > Konec >>

Výsledky 1691 - 1703 z 1760
[CNW:Counter]