O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮPTE SI GOLF.... PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 červenec 2007

Po Ústí chodí dealeři jedné developerské firmy, která začala stavět na starých důlních výsypkách kousek za Ústím, ve Všebořicích, docela exklusivní golfové hřiště. Stojí to celé asi velice slušný balík (někde jsem cosi zaslechl o 100Megakorunách a více), tak oslovují kde koho a prodávají akcie i po kouskách ( půlku,čtvrtku, osminku).

 
KACHNIČKY NEJSOU ŽÁDNÁ "KACHNA"! PDF Tisk E-mail
Středa, 04 červenec 2007

 Bylo nebylo, do amerického Seattlu byl vypraven náklad. V jednom z kontejnerů byly také dětské gumové hračky, takové ty potvůrky, co si s nimi děti hrají ve vaně. Gumové kachničky, žabky, bobříci a želvičky. Snad to bylo kolem roku 1995, kdy během bouře se kontejner rozbil,  z lodi spadl do moře a hračky začaly svou nekonečnou pouť.

 
HYALURGIE - SKLENĚNÁ BUDOUCNOST PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 červenec 2007

Sklo bude jednou materiálem, kterému může stěží cokoli jiného konkurovat. Známe sklo, které odolává vysokým teplotám, mrazu, korozi, radioaktivnímu záření, sklo tvrdší než ocel a přitom lehčí než hliník. přitom ho lidé vynalezli již někdy před pěti tisíci léty. Slavná je tradice našich sklářů, kteří v uplynulých staletích prosluli zejména křišťálovým sklem.

 
PENÍZE A TI DRUZÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 červenec 2007

Když tu spolu s Ditou prožíváme její současné trampoty, vzpomněla jsem si na příběh jedné mé známé, dá se říci i po několik let mé kamarádky. Bydlela poblíž a tak jsme se vídaly téměř každý den. Na rozdíl ode mne měla dceru asi o deset let starší, takže jsem měla „tu čest" s ní prožívat dceřinu poněkud divočejší pubertu.  Ale o tom snad příště. Dnes vám povím mou poněkud smutnou vzpomínku...

 
LEGRACE NA PLACE PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 červenec 2007

 Asi jste to už zaregistrovali - DRUHÁ MÍZA NAŠICH POLITIKŮ (a nejen jich) přímo kypí, bublá. Tolik už  jich vyměnilo "mladou za starou"... Když mi přišel email s odkazem na stránku, na které jedním vrzem šťastná babička Zuzana Paroubková oznamuje světu narození vnučky a šťastný dědeček Paroubek oficiálně světu hlásá „změnu v obsazení svého lože", nevěřila jsem svým očím...

 
KAŽDÁ ZMĚNA NEMUSÍ BÝT K DOBRU PDF Tisk E-mail
Středa, 20 červen 2007

Milá kudlanko, na Tvoji stránku chodím už nějakou dobu s velikým potěšením. Připadá mi, že opravdu spousta problémů pramení z toho, že si ženská ve vztahu nedokáže udržet hrdost a jistou míru nezávislosti a odstupu. Před nějakou dobou jsem o podobném tématu diskutovala s jedním kamarádem. Ptala jsem se ho, proč nechce žádný vážnější vztah.

 
NÁSTĚNKA - ANEB NA VĚDOMOST SE DÁVÁ... PDF Tisk E-mail
Středa, 20 červen 2007

 Kudlanky a kudlánci, v poslední době jste projevili přání, aby byla na Kudlance zřízena  NÁSTĚNKA, kam by se mohlo napsat cokoliv zajímavého, nutného, případně nějaký vzkaz pro všechny atd. Ale - co vám budu vypisovat všechny možnosti, vždyť to sami dobře znáte... Nástěnka, pominu-li ty vynucené, které se zdobily k různým výročím, je super věc.

 
MALÉ ŽENSKÉ PROBLÉMY PDF Tisk E-mail
Středa, 20 červen 2007

Milí Kudlaňáci, potřebuju poradit, ano, ale ne s mužským, s naší malou. Ono  výchovou dětí je to všelijaké. Máme devítiletou dcerku Petru a už opravdu nevím, co děláme špatně. Ona je jedináček, tudíž částečně rozmazlená. Taky se vaše děti nafukují kvůli každé drobnosti? Mluví s vámi na půl huby“ nebo kuňkají, že jim není rozumět? Na všechno odpovídá: Nevim.“

 
HLUBINNÁ ABREAKTIVNÍ PSYCHOTERAPIE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 červen 2007

V současné době je neskutečné množství všelijakých „berliček", které mají pomáhat lidem z trampot, které by neměli, kdyby žili o něco klidněji, vyrovnaněji. Ale - od dob pradávných lidi fascinovaly všelijaké ty „nadpřirozené mocnosti, schopnosti různých šamanů, kouzelníků, mágů.

 
<< Začátek < Předchozí 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Následující > Konec >>

Výsledky 1652 - 1664 z 1692
[CNW:Counter]