O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LEGRACE NA PLACE PDF Tisk E-mail
Středa, 19 březen 2008

 To se nám toho v poslední době seběhlo... Začnu pozitivně: zase jedna čerstvě narozená holčička se dostala do babyboxu, tentokrát v olomoucké fakultní nemocnici. Vložena byla dopoledne krátce po desáté hodině, lékaři odhadli, že se narodila sotva před dvěma hodinami. Sestry z novorozeneckého oddělení ji daly jméno Terezka.

 
DOPISY - KAŽDÉMU JE NĚKDY OUVEJ PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 březen 2008

Tohle psaníčko mi zrovna vklouzlo do mé "vlastnoruční depky", kdy jsem si taky říkala, proč zrovna ty moje bábovičky mi nedržej, proč zrovna já musím mít kyblíček tak fuj a nikdo, úúúúplně nikdo mě nemá rád. Neříkejte, že takovéhle chvilky občas taky nemáte. Rozdíl je ovšem v tom, co kdo si s podobnými pocity udělá, jak si s tím "pohraje".

 
MNOHOŽENSTVÍ? TAK TO ANI NÁHODOU! PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 březen 2008

Napíšu vám něco o mnohoženství v Arábii. Ono je to totiž trochu jinak, než si to někteří rozverní pánové představují... Tak zaprvé: vybrat si sám? Žádné takové... Manželé se před sňatekm prakticky neznají. Na svoje "poprvé" si musejí počkat po svatbě. V těch "modernějších" rodinách ženicha nevěstě představí a posléze se jí zeptají na názor.

 
HAPPY PI DAY! PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 březen 2008

Ač o tom mnozí asi nevědí, dnešek je významný svátek, ano, slaví se (zajisté mimo plno dalších důležitých a nepominutelných svátků)   Den Pí -  3,141592653589793238 - nu, asi to všichni znáte dál, tak nebudu pokračovat - ale přesto přihodím pár zajímavostí:  Π den se slaví pečením kolačů (pie), které rozdáte přátelům. Jak jinak.  Dále:

 
CESTA DO PEKEL PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 březen 2008

Jsem křtěný a biřmovaný katolík. A od dnešního dopoledne zřejmě také heretik na cestě do pekel. Jeho excelence arcibiskup Gianfranco Girotti dnes představil seznam nových hlavních hříchů. Zajímavý výčet, který nutí k zamyšlení. Zdá se, že církevní špičky jsou sborem praktikujících ateistů s mocenskými ambicemi.

 
DOPISY - SOUTĚŽ O NEJDELŠÍ PENIS PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 březen 2008

Nečekejte zrovna porno, ani nic neobvyklého... Prostě mi jen jedna kamarádka poslala následující text - prý kousek z blogu jedné patnáctky. Budoucí (doufám) spisovatelka velmi vtipnou formou líčí chvilku z běžného školního dne, obyč. přestávku. Ne, opravdu to není "až tak" provinilé - ale přeci jen - "Puritáni, už dál nečtěte!"  A vy ostatní - ať vám nikdo nekouká přes rameno...

 
DOPISY - JSEM UŽ Z TOHO VENKU!!! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 únor 2008

Tenhle následující text byl napsán jen jako příspěvek čtenářky k jednomu archivnímu článku. Mně chodí pro kontrolu kopie všech příspěvků, takže - na rozdíl od vás, čtu totálně všechno. Protože zmíněný článek vyšel už dávno, "nehrozí", že by se vám dostal před oči. Ale on za to opravdu stojí, protože je v něm velká naděje...

 
NEVERA PO SLOVENSKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 únor 2008

Nejspíš nás za nedlouho čeká na některém z našich soukromých televizních kanálů další pikantní reality show, taková, která se právě úspěšně rozbíhá u našich slovenských sousedů.  Tvůrci se nechali inspirovat americkou verzí, která běží ve Spokojených státech už několik let.

 
OKO ZA OKO...? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 únor 2008

Nezávislost či závislost Kosova je sice zásadní rozhodnutí, ovšem ani morální charakter zemí, jež se staví odmítavě k srbským požadavkům, není nepodstatný. Mám na mysli Česko, které nezklamalo ve své tradiční konformnosti a lze na něj použít podobenství s biblickým původem:

 
<< Začátek < Předchozí 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Následující > Konec >>

Výsledky 1639 - 1651 z 1768
[CNW:Counter]