O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LEGRACE NA PLACE - EVA A VENCA PDF Tisk E-mail
Středa, 12 prosinec 2007

To se nám toho v poslední době seběhlo....   Jsou nabídky, které se prostě nedají odmítnout, které dostává ženská tak jednou za život. Tuhle, kterou tu na dotyčného prásknu (protože se fakt musím pochlubit), si velice cením.  I když - nevím, nevím, zda bychom dosahovali tak neuvěřitelných úspěchů.... Jen poslyšte, pastuchové.... Dnes na ČT 2 - Ta naše povaha česká  - 20:00 - 20:25 - 

 
VYSTŘIHOVÁNKY - I. PDF Tisk E-mail
Středa, 05 prosinec 2007

Hodně z vás mi poslední dobou píše o ty půvabné vystřihovánky, které se během kudlančí existence tu vyskytovaly. Máte je možnost vidět ve foru - ovšem, tč. nejsou všechny odkazy funkční, tak než to technický anděl strážný zprovozní, budu je tu jedny po druhých pomalu a jistě znovu publikovat. Ty dnešní jsou od  Svatky, nesmírně šikovné a milé dívky.

 
LEGRACE NA PLACE PDF Tisk E-mail
Středa, 05 prosinec 2007

To se nám toho v poslední době seběhlo.... Máme druhého slavného Františka Procházku... No, přeci první byl ten, co šel po mostě, vzpomínáte? Jinak, přátelé, mezi náma - ukrást půl miliardy, to už není zločin, to je dovednost. A náš hrdina to dokázal. Je vidět, že by mohl do politiky, co říkáte? Podle policejního popisu vypadá jako my všichni - a to je nadějné.

 
DOPISY - NEZNÁMÁ ZNÁMÁ PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 prosinec 2007

Virtuální člověk je něco mezi mimozemšťanem, Shrekovou milovanou Fionou a kdo ví, třeba vaším sousedem odnaproti. Může to ve skutečnosti být kdokoli. Nezáleží totiž vůbec na tom, za koho jej máte... Osobu ženského pohlaví, o které bude dnes řeč, jsem si v podstatě představovala spíš jako znuděného třiašedesátiletého kuchaře na penzi.

 
MUSLIMOVÉ PRAKTIKUJÍCÍ ISLÁM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 listopad 2007

Britská učitelka Gillian Gibbons, která byla obviněna z urážky islámu kvůli tomu, že nechala své žáky na soukromé škole v Chártúmu (Súdán) pojmenovat plyšového medvídka Prorokovým jménem Mohamed, dnes stanula před soudem. Je od neděle zadržována v budově ředitelství Úřadu pro kriminální vyšetřování.

 
MEDIÁLNÍ HYENISMUS PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 listopad 2007

 Nejspíš jste to i vy zaznamenali - je to ostatně všude: malý Melichar je už na svém obláčku... Pro všechny zúčastněné to nejspíš bylo vysvobozením z trápení; a ať si kdokoli myslel o jeho rodičích cokoli, jednalo se o rodiče a jejich nevyléčitelně nemocné dítě. Ovšem, co mne absolutně nadzvedlo a co je mi absolutně odporné, jsou reakce některých novin: 

 
SUPERŽENA, SUPERMATKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 listopad 2007

Moje kamarádka je superžena a supermatka dohromady. Těsně po třicítce chodí do práce, vychovává tři syny mezi 4-11 lety, stará se o domácnost, nakupuje, pravidelně vodí a vyzvedává děti ze školy a školky, následně ještě odvádí do všech možných kroužků a poté opět vyzvedává - podotýkám vše bez auta - večer kontroluje domácí úkoly a nachystané věci...

 
KLÁVESNICE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 listopad 2007

Co víte o klávesnici - nejen o té své, ale o klávesnicích vůbec? Mj. když tu svou jedinou otočíte bříškem dolů, případně s ní trochu bouchnete o stůl - copak se z ní všechno vysype? Prach, vlasy, lupy, kousky jídla ... klávesnice počítače říká o svém majiteli víc, než by chtěl. Nic jiného to nenahradí.

 
LEGRACE NA PLACE PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 listopad 2007

To se nám toho v poslední době seběhlo....  Do Prahy dorazil vánoční smrk pro Staroměstské náměstí. Osmdesátiletý stromeček je z Dolního Dvora na Trutnovsku a nyní měří 22 metrů. Ozdobený se poprvé rozsvítí v sobotu 1. prosince, tedy v den zahájení trhů. Ovšem předvánoční šílenství už vypuklo, obchodníci  už chrochtají blahem, jak se krásně uvolňují sklady od všech ležáků.

 
<< Začátek < Předchozí 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Následující > Konec >>

Výsledky 1626 - 1638 z 1720
[CNW:Counter]