O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZAPNOUT, ROZEPNOUT PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 květen 2007

 Zip, zdrhovadlo, drc... Asi bychom si už život bez něj neuměli představit.... Dva řetězce zubů upevněných na pruzích pevné látky, mezi nimi jezdec. Zuby řetězců procházejí vstupním otvorem jezdce, kloužou kolem rozepínacího klínu a zužujícícím se tělesem jezdce jsou do sebe zatlačovány. V tělese jezdce zapadne vždy jeden zub s výstupkem do druhého zubu s odpovídající drážkou nebo dutinou.  

 
CO JE VĚDA? ZNÁTE NOBELOVA BRATRA? PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 květen 2007

 Zajímavé je, že vědci technického zaměření nepovažují za opravdovou vědu obory humanitního zaměření. Tedy – uznávají je, ale za tu pravou a jedině dokonalou, uznávají matematiku, fyziku, chemii… prostě vše, kde se dá všechno čistě a jasně odvodit, dokázat.

 
NOC NÁDHERNÝCH ČARODĚJNIC BELTLINE - V. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 duben 2007

 Ochranou proti zlému působení čarodějnic bývala snítka střemchy, jak se někde lidově říkalo šeříku. Věřilo se totiž, že šeřík odhání zlo. Květy šeříku je možné vyzdobit dům, ve kterém straší a tak ho zbavit negativních sil. Původně byl šeřík před stavení a na zahrady vysazován právě proto, aby ochránil majetek před zlými silami čarodějnic.

 
NOC NÁDHERNÝCH ČARODĚJNIC BELTLINE - IV. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 duben 2007

 Během filipojakubské noci se měly čarodějnice a čarodějové slétat na kopcích,  sněmovat o tom, jak budou v nadcházejícím období škodit lidem a dobytku a provozovat spolu se silami temnot nečisté, dokonce sexuální orgie. Nesměl chybět ani kotel plný žab a hadů, stejně jako nádoby s jedy.

 
NOC NÁDHERNÝCH ČARODĚJNIC - BELTLINE - III. PDF Tisk E-mail
Středa, 25 duben 2007

 V noci je zapalována dvojice ohňů a předěl mezi nimi symbolizuje hranici mezi temnou a jasnou částí roku. Mladí lidé ohně mohou přeskakovat, ostatní se spolu se zvířaty očistí tak, že budou mezi ohni procházet. Dobytek provádějí mezi ohni za současného zaříkávání druidové. Tento zvyk se mezi irskými rolníky mnohde dodržuje dodnes. Symbolika hranice mezi dvěma částmi roku se v Irsku, kde se keltské tradice zachovaly nejvíce, zrcadlí v tradičním opravování plotů...

 
KDYŽ NALETĚT - TAK POŘÁDNĚ, ŽE? PDF Tisk E-mail
Středa, 25 duben 2007
 P O Z O R - Jakmile se ocitnete v situacii, kdy jste přinuceni násilníkem a musíte pod nátlakem vybrat peníze z Bankovního automatu , zadejte Svůj PIN opačně: to je od konce - např. máte-li 1234 , tak zadáte 4321 automat vám peníze sice vydá, ale též současně přivolá policii , která vám přijede na pomoc, tato zpráva byla před nedávnem vysílána v TV, protože málo lidi využívalo tuto možnost, neboť o tom nevěděli. Přepošlete všem.
 
NOC NÁDHERNÝCH ČARODĚJNIC - BELTINE - II. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 duben 2007

 Snoubenci a dvojice zamilovaných se vydávali v předvečer svátku do lesů. Měsíc květen se pak následně stával symbolem sexuální volnosti na počest Velké matky a Rohatého boha lesů, sexuálního zasvěcování a milostných her. V tomto období se prý uzavírala zkušební manželství na "dobu určitou" - na rok a jeden den. Pokud svazek nefungoval, partneři se po tomto období prostě rozešli...

 
ANKETA - "OTRAVUJÍ" VÁS RODIČE? PDF Tisk E-mail
Středa, 11 duben 2007

 Začnu od konce – od pradávna se traduje: „Jedna matka vychová pět dětí, ale pět dětí neuživí jednu matku“. Ano, jasně z toho vyplývá, že ani dříve to nebylo v rodinách zcela podle práva, morálky a čistého svědomí. Jsou dnes i tací, kteří říkají, že to není žádná povinnost, že "oni to rodičům vrátí" tím, co dávají svým dětem... 

 
VÍTE O VELIKONOCÍCH, ŽE... PDF Tisk E-mail
Pátek, 06 duben 2007

 Velikonoce přišly z Východu, z babylónského zbožňování královny nebes Astarote. Angličtina dodnes velikonocím říká Easter, což je odvozeno právě od Astarote, stejně tak East nebo Ost - Východ. Na svátek Astarote se pekly kulaté koláče se znamením kříže, což bylo babylónské mystické znamení života. Jsou to naše mazance?

 
<< Začátek < Předchozí 121 122 123 124 125 126 Následující > Konec >>

Výsledky 1613 - 1625 z 1631
[CNW:Counter]