O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MUSLIMOVÉ PRAKTIKUJÍCÍ ISLÁM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 listopad 2007

Britská učitelka Gillian Gibbons, která byla obviněna z urážky islámu kvůli tomu, že nechala své žáky na soukromé škole v Chártúmu (Súdán) pojmenovat plyšového medvídka Prorokovým jménem Mohamed, dnes stanula před soudem. Je od neděle zadržována v budově ředitelství Úřadu pro kriminální vyšetřování.

 
MEDIÁLNÍ HYENISMUS PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 listopad 2007

 Nejspíš jste to i vy zaznamenali - je to ostatně všude: malý Melichar je už na svém obláčku... Pro všechny zúčastněné to nejspíš bylo vysvobozením z trápení; a ať si kdokoli myslel o jeho rodičích cokoli, jednalo se o rodiče a jejich nevyléčitelně nemocné dítě. Ovšem, co mne absolutně nadzvedlo a co je mi absolutně odporné, jsou reakce některých novin: 

 
SUPERŽENA, SUPERMATKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 listopad 2007

Moje kamarádka je superžena a supermatka dohromady. Těsně po třicítce chodí do práce, vychovává tři syny mezi 4-11 lety, stará se o domácnost, nakupuje, pravidelně vodí a vyzvedává děti ze školy a školky, následně ještě odvádí do všech možných kroužků a poté opět vyzvedává - podotýkám vše bez auta - večer kontroluje domácí úkoly a nachystané věci...

 
KLÁVESNICE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 listopad 2007

Co víte o klávesnici - nejen o té své, ale o klávesnicích vůbec? Mj. když tu svou jedinou otočíte bříškem dolů, případně s ní trochu bouchnete o stůl - copak se z ní všechno vysype? Prach, vlasy, lupy, kousky jídla ... klávesnice počítače říká o svém majiteli víc, než by chtěl. Nic jiného to nenahradí.

 
LEGRACE NA PLACE PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 listopad 2007

To se nám toho v poslední době seběhlo....  Do Prahy dorazil vánoční smrk pro Staroměstské náměstí. Osmdesátiletý stromeček je z Dolního Dvora na Trutnovsku a nyní měří 22 metrů. Ozdobený se poprvé rozsvítí v sobotu 1. prosince, tedy v den zahájení trhů. Ovšem předvánoční šílenství už vypuklo, obchodníci  už chrochtají blahem, jak se krásně uvolňují sklady od všech ležáků.

 
ZNÁSILNĚNÁ ARABKA PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 listopad 2007

Určitě jste slyšeli či četli o potrestání znásilněné Arabky. O tom, jak to všechno prý bylo, píše Polárka: Osmnactileta dívka mela pred svatbou, si chtela u sveho byvaleho pritele vyzvednout  fotografie; mela strach, ze by  ji mohly zdiskreditovat v ocich nastavajiciho  manzela. Zavolala mu proto, a setkali se v obchodnim centru. On ji pak vezl domu.

 
SUPERMODERNÍ POSTUPY VE VÝUCE... PDF Tisk E-mail
Pátek, 23 listopad 2007

Novopečená paní učitelka se vědoucně usmívá nad seznamem svých budoucích prvňáčků. Ještě je neviděla, ale už o nich hodně ví. Prostudovala si totiž podle data narození jejich znamení. Tak Jindra Hladil je ve znamení býka, hmmm... to bude potřebovat pevnější ruku. Býci jsou praktičtí, svéhlaví, nenechají si nic vymluvit. A jéje.

 
DOPISY - PROČ TO DĚLAT JEDNODUŠE, KDYŽ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 listopad 2007

Asi znáte ten prehistorický vtip: "Manžel říká manželce: Prosím tě, nemohla bys jednou vykřikovat něco jinýho? Ty pořád jen - peníze!, peníze! - Co takhle třeba Česká Třebová?" Nojo, ale když ono jde skoro vždy právě o ty peníze... Tenhle dopis, co vám tu dnes předestírám, je veselý i smutný současně. No, vy si už to správné pravé jistě vyberete...

 
MŮJ DŮM, MŮJ HRAD PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 listopad 2007

Kde by se člověk měl cítit bezpečněji, nežli doma? Máme tam věci, které máme rádi, které jsme si pořídili, dostali, které jsou pro nás cenné vzpomínkami. Náš domov je naší jistotou. Jenže... Kolika z nás se už stalo, že po odemčení a vstupu do svého bytu zjistili, že byli vykradeni!

 
<< Začátek < Předchozí 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Následující > Konec >>

Výsledky 1600 - 1612 z 1690
[CNW:Counter]