O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DOPISY - VZKAZ KUDLANKÁM PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 únor 2008

Když jsem si to tuto neděli capkala po dlouhých předlouhých cestičkách zoologickou zahradou, od jednoho výběhu k druhému (bližší popis tohoto drastického počinu přinese má válečná zpravodajka, která výlet absolvovala spolu se mnou a svým synkem), občas jsem se přistihla, že víc než po  zvířatech tam vystavených, se dívám kolem sebe po lidech.

 
JEDEN OSUD PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 únor 2008

Rozhodla jsem se vypsat vám svůj příběh, jak vystřižený tady z Kudlanky. Ale - na rozdíl od těch, které se tu teprve řeší, ten můj už je vyřešený. A doufám, že to může některé ženě pomoci v jejím rozhodnutí. Začalo to všechno jako idylka. Chudá holka, chudý kluk,  velká láska, podnájem obrovská láska, skromnost...

 
DOPISY - MASOPUST, KARNEVAL... PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 únor 2008

Únor, případně v některých letech začátek března, je doba karnevalů a lidových slavností, které jsou ve své podstatě velmi starého původu. Vznikly na základě zvyků a obyčejů, sahajících až do předkřesťanských dob. Jejich tradice nebyla nikdy opuštěna, pouze byly v určitých obdobích vytlačeny z měst do jejich okolí, na venkov.

 
SERVÍT JE VŮL PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 únor 2008

Na jednom viklanu u Homole u Panny v našem krásném Českém Středohoří jsem objevil tento nápis. Neuvěřitelné, fantastické! omládnul jsem ihned asi tak minimálně o 50 let. Navíc to byl nápis úplně čerstvý, což mě skutečně fascinovalo. Mladé generaci to nic moc neřekne, ale tohle byl nápis, který se v šedesátých letech 20. století začal objevovat všude možně. 

 
DEN "D" - JAKO DEBIL PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 leden 2008

Začalo to ráno jednou fackou a pak se to se mnou vezlo; a poměrně dost dlouho. Tu facku jsem dala já a schytala ji dcera a to i přes moje celkem liberální výchovné metody. Ale prostě se všechny mocné negativní síly spojily proti mně a když se k tomu přidala jedna dětská sviňárnička, vše vygradovalo v nepříjemné a ponižující plesknutí.

 
VYFOCENÍ ZLODĚJI PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 leden 2008

V Americe se to dělá běžně: když někoho ochranka chytí s "nezaplaceným" zbožím, případně ještě v obchodě zaregistrují, jak si někdo cpe zboží všudemožně po kapsách a dalších "úkrytech", zavedou ho dozadu, kde je na zdi nalepeno kvantum jiných nenechavců. Dají jim na vybranou: zavolají policii a nechají je odvést, nebo všechno vrátí, legitimují se a pochopitelně, že nakradené zboží vrátí.

 

 
PANEBOŽE, PROČ JSOU NĚKTEŘÍ TAK ... PDF Tisk E-mail
Středa, 23 leden 2008

NE, NE, NEBUDU SPROSTÁ, VULGÁRNÍ A VŮBEC... To mi jen zas trochu ujely nervy :-))). Nu, třeba jste také i vy dostali ten další řetězový e-mail, ve kterém jsou přiloženy fotky chudinek štěňátek, která - když to nepošlete dál - určitě skončí někde v řece... No, přátelé, tahle štěňata už jsou určitě klackové, protože se první výskyt tohoto e-mailu datuje do roku 2003. A aby to nebylo všechno jen tak jednoduché, koluje to celým světem...

 
DOPISY - STAROST O OSOBU BLÍZKOU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 leden 2008

Vy, kteří pečujete o rodinného příslušníka, jež je odkázán na vaši pomoc,máte na starost starého bezmocného člověka, který vás třebas někdy nepoznává a chová se k vám - díky své chorobě - nepřiměřeně, odmítá vaši pomoc - zejména pro vás jsou určeny následující řádky. Tahle situace představuje zásadní životní změnu pro obě strany.

 
JACÍ JSME TO VEJTAHOVÉ... PDF Tisk E-mail
Sobota, 19 leden 2008

Dobře se podívejte na špendlíkovou hlavičku a představte si, že je to naše zeměkoule, ztracená v nekonečnu Vesmíru. Ne, nemám na mysli žádnou virtuální realitu, ale prostý fakt, snadno změřitelný. Vesmír přece tvoří biliony částeček (podobně jako Země rotujícího) nebeského prachu. Naše planeta ale dostala to privilegium, aby si na tomto kousíčku dokulata zaoblené hmoty vytvořila mikrosvět k obrazu svému.

 
<< Začátek < Předchozí 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Následující > Konec >>

Výsledky 1600 - 1612 z 1718
[CNW:Counter]