O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VYFOCENÍ ZLODĚJI PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 leden 2008

V Americe se to dělá běžně: když někoho ochranka chytí s "nezaplaceným" zbožím, případně ještě v obchodě zaregistrují, jak si někdo cpe zboží všudemožně po kapsách a dalších "úkrytech", zavedou ho dozadu, kde je na zdi nalepeno kvantum jiných nenechavců. Dají jim na vybranou: zavolají policii a nechají je odvést, nebo všechno vrátí, legitimují se a pochopitelně, že nakradené zboží vrátí.

 

 
PANEBOŽE, PROČ JSOU NĚKTEŘÍ TAK ... PDF Tisk E-mail
Středa, 23 leden 2008

NE, NE, NEBUDU SPROSTÁ, VULGÁRNÍ A VŮBEC... To mi jen zas trochu ujely nervy :-))). Nu, třeba jste také i vy dostali ten další řetězový e-mail, ve kterém jsou přiloženy fotky chudinek štěňátek, která - když to nepošlete dál - určitě skončí někde v řece... No, přátelé, tahle štěňata už jsou určitě klackové, protože se první výskyt tohoto e-mailu datuje do roku 2003. A aby to nebylo všechno jen tak jednoduché, koluje to celým světem...

 
DOPISY - STAROST O OSOBU BLÍZKOU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 leden 2008

Vy, kteří pečujete o rodinného příslušníka, jež je odkázán na vaši pomoc,máte na starost starého bezmocného člověka, který vás třebas někdy nepoznává a chová se k vám - díky své chorobě - nepřiměřeně, odmítá vaši pomoc - zejména pro vás jsou určeny následující řádky. Tahle situace představuje zásadní životní změnu pro obě strany.

 
JACÍ JSME TO VEJTAHOVÉ... PDF Tisk E-mail
Sobota, 19 leden 2008

Dobře se podívejte na špendlíkovou hlavičku a představte si, že je to naše zeměkoule, ztracená v nekonečnu Vesmíru. Ne, nemám na mysli žádnou virtuální realitu, ale prostý fakt, snadno změřitelný. Vesmír přece tvoří biliony částeček (podobně jako Země rotujícího) nebeského prachu. Naše planeta ale dostala to privilegium, aby si na tomto kousíčku dokulata zaoblené hmoty vytvořila mikrosvět k obrazu svému.

 
LEGRACE NA PLACE PDF Tisk E-mail
Pátek, 18 leden 2008

 To se nám toho v poslední době seběhlo...  Chudák Karel Gott - tak to měl krásně naplánováno: letošní velká marketingová akce byla tak nečekaně a nevhodně narušena... Všechny časopisy a televize měly sepisovat traktáty o jeho „nečekané" svatbě - a ona do toho blouznivka Škrlová... A to ještě slečna Czáková natvrdo „prozradila", jak dávno bylo všechno hezky předem upečené. No a?

 
CO NÁM TO VYKLÁDÁTE, PANE ŠVEJNARE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 leden 2008

Kandidát na prezidenta Jan Švejnar si ve svých prohlášeních, jemně řečeno, neustále protiřečí. Tvrdí o sobě kupříkladu, že byl architektem naší kuponové privatizace, a totéž o sobě říká i na zahraničních stránkách (kupříkladu zde) - přitom ale kuponovou privatizaci u nás kritizuje.

 
DOPISY - JAK NA ŽAL, NA VZTEK? PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 leden 2008

Uděláte, co máte, zachováte se správně, ale - ale ono to stejně bolí. Zvláště, když jste nuceni sledovat, jak "ten druhý se má dobře", případně, "jak se chová k jiným tak, jak se k vám nikdy nechoval". Někdy to je takříkajíc "na mašli", případně na "střelbu rovnou na komoru"... Bohužel, ani jedno z uvedených řešení není správné, že.Ovšem ve vás to bublá, vře... Co s tím?

 
...FINANČNĚ ZAJÍMAVÉ!!! PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 leden 2008

Je to delší dobu, co jsem nezveřejnila žádný z oněch úžasných řetězových dopisů, které snad všichni občas dostáváme. Ten poslední jsem dostala tolikrát, že když jsem utřela bublinky vzteku, nedalo se než znovu vám  předložit další svědectví o - jak to říct slušně?

 
SENZIBILOVÉ V AKCI - III. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 leden 2008

V září 2004 byl unesen a posléze zabit třiatřicetiletý podnikatel Stanislav Brunclík z Vysokého Mýta na Ústeckoorlicku. Tentokrát se do pátrání zapojil senzibil na přání rodiny. Policisté jim vyhověli a služeb jasnovidce využili. Nepomohl jim vůbec v ničem. Výsledky v podobě zatčení podezřelých přinesla až rutinní policejní práce.

 
<< Začátek < Předchozí 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Následující > Konec >>

Výsledky 1574 - 1586 z 1687
[CNW:Counter]