O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

METABOLICKÝ SYNDROM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 únor 2008

V poslední době je tento pojem často používaným, zejména kvůli tomu, že metabolický syndrom a jeho následky představují velmi závažný zdravotní problém. Nějaká součást metabolického syndromu se může týkat až poloviny všech lidí starších 60 let. Za hlavní faktory metabolického syndromu jsou považovány zejména snižující se intenzita fyzické zátěže a zvýšený přísun energie, tzn. že vstupním krokem k tomuto syndromu je obezita.

 
RUSOVLÁSKY, ZRZKY, HLAVY OHNIVÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 únor 2008

Zářivě rudé kadeře, bílá pleť, pihy, modré či zelené oči....Na ulici jsou nepřehlédnutelné. Některými muži milované, některými zatracované. Nedávno jsem četla zajímavou statistiku: pokud by si muži mohli vybrat jestli ztroskotat na pustém ostrově s blondýnkou, brunetou či rusovláskou, valná většina by si vybrala blondýnku, menší část brunetku a rusovlásku by si vybralo jen 5 % (slovy PĚT PROCENT:-))))) mužů....

 
DOPISY - VZKAZ KUDLANKÁM PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 únor 2008

Když jsem si to tuto neděli capkala po dlouhých předlouhých cestičkách zoologickou zahradou, od jednoho výběhu k druhému (bližší popis tohoto drastického počinu přinese má válečná zpravodajka, která výlet absolvovala spolu se mnou a svým synkem), občas jsem se přistihla, že víc než po  zvířatech tam vystavených, se dívám kolem sebe po lidech.

 
JEDEN OSUD PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 únor 2008

Rozhodla jsem se vypsat vám svůj příběh, jak vystřižený tady z Kudlanky. Ale - na rozdíl od těch, které se tu teprve řeší, ten můj už je vyřešený. A doufám, že to může některé ženě pomoci v jejím rozhodnutí. Začalo to všechno jako idylka. Chudá holka, chudý kluk,  velká láska, podnájem obrovská láska, skromnost...

 
DOPISY - MASOPUST, KARNEVAL... PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 únor 2008

Únor, případně v některých letech začátek března, je doba karnevalů a lidových slavností, které jsou ve své podstatě velmi starého původu. Vznikly na základě zvyků a obyčejů, sahajících až do předkřesťanských dob. Jejich tradice nebyla nikdy opuštěna, pouze byly v určitých obdobích vytlačeny z měst do jejich okolí, na venkov.

 
SERVÍT JE VŮL PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 únor 2008

Na jednom viklanu u Homole u Panny v našem krásném Českém Středohoří jsem objevil tento nápis. Neuvěřitelné, fantastické! omládnul jsem ihned asi tak minimálně o 50 let. Navíc to byl nápis úplně čerstvý, což mě skutečně fascinovalo. Mladé generaci to nic moc neřekne, ale tohle byl nápis, který se v šedesátých letech 20. století začal objevovat všude možně. 

 
DEN "D" - JAKO DEBIL PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 leden 2008

Začalo to ráno jednou fackou a pak se to se mnou vezlo; a poměrně dost dlouho. Tu facku jsem dala já a schytala ji dcera a to i přes moje celkem liberální výchovné metody. Ale prostě se všechny mocné negativní síly spojily proti mně a když se k tomu přidala jedna dětská sviňárnička, vše vygradovalo v nepříjemné a ponižující plesknutí.

 
VYFOCENÍ ZLODĚJI PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 leden 2008

V Americe se to dělá běžně: když někoho ochranka chytí s "nezaplaceným" zbožím, případně ještě v obchodě zaregistrují, jak si někdo cpe zboží všudemožně po kapsách a dalších "úkrytech", zavedou ho dozadu, kde je na zdi nalepeno kvantum jiných nenechavců. Dají jim na vybranou: zavolají policii a nechají je odvést, nebo všechno vrátí, legitimují se a pochopitelně, že nakradené zboží vrátí.

 

 
PANEBOŽE, PROČ JSOU NĚKTEŘÍ TAK ... PDF Tisk E-mail
Středa, 23 leden 2008

NE, NE, NEBUDU SPROSTÁ, VULGÁRNÍ A VŮBEC... To mi jen zas trochu ujely nervy :-))). Nu, třeba jste také i vy dostali ten další řetězový e-mail, ve kterém jsou přiloženy fotky chudinek štěňátek, která - když to nepošlete dál - určitě skončí někde v řece... No, přátelé, tahle štěňata už jsou určitě klackové, protože se první výskyt tohoto e-mailu datuje do roku 2003. A aby to nebylo všechno jen tak jednoduché, koluje to celým světem...

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1548 - 1560 z 1668
[CNW:Counter]