O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NENÁPADNÉ ZNAMÍNKO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 listopad 2007

Jsem od přírody pihatá. Hodně. Čím jsem starší, tím pihatější. Poslední roky sílí osvěta na téma prohlížení mateřských znamének a já si myslím, že to je skvělá věc. Už jsem jednou na kontrole byla, ale jsou to čtyři roky. Na další kontrole jsem byla dnes. A co se nestalo - jedno velmi nenápadné znamínko ve výstřihu se paní doktorce nelíbilo.

 
"UMĚNÍ" SPREJERŮ PDF Tisk E-mail
Středa, 07 listopad 2007

Denně chodíme kolem a už si toho ani nevšímáme. Už přehlížíme tu nechutně počmáranou stranu našeho okolí. Posprejované zdi, nádraží, tramvaje, vozy metra -  prostě všechno. To nejsmutnější na tom je, že si sprejeři vybírají místa, která byla nedávno natřena, úplně nové budovy, školy, školky, dětská hřiště... A - už se nestydí sprejovat ani národní památky...

 
LEGRACE NA PLACE PDF Tisk E-mail
Pátek, 02 listopad 2007

 To se nám toho v poslední době seběhlo.... Jiří Čunek se rád strefoval do Romů. A oni zuřili. Teď se dočkali. Jejich úhlavní nepřítel odchází. Přestože jim Čunek leží v žaludku, ještě jednou se s ním chtějí sejít.  A trochu ho potěšit. Do Prahy vyšlou delegaci, která předá Čunkovi speciální dárkový balíček.

 
FAKT - TOHLE OPRAVDU MUSÍTE POSLAT! PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 říjen 2007

Dostávám spoustu nejnemožnějších řetězových dopisů. Jedním z posledních je: "Prezident Argentiny dostal tento obrázek a nazval ho poštou pro zábavu (anebo žertovnou poštou); 8 dní na to mu zemřela dcera! Jeden človek dostal tento obrázek a okamžitě přeposlal kopie; k jeho velkému překvapení vyhrál v loterii. Alberto Martinez dostal tento obrázek a dal ho svojí sekretářce.

 
DOPISY - POHLED Z DRUHÉ STRANY - IV. PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 říjen 2007

Už má nějaký ten pátek za sebou, už něco pamatuje, milý kamarád Redneck. Jak je na tom se ženskými? Tedy hlavně s tou jeho jednou jedinou, jaké má rady pro spokojený život ve dvou? Díky úžasné vymoženosti - internetu - jsem mohla do země "za velkou louží" poslat virtuálního holoubka s psaníčkem a přáním: "Napiš, dej recept, jak se to má dělat, aby byli "on a ona" spolu šťastni...

 
DRUŽINA A CO PAK? PDF Tisk E-mail
Středa, 24 říjen 2007

Milé Kudlanstvo: ne, nemám žádný opravdu závažný problém. Nehroutí se mi život ani manželství (to už mám šťastně všechno za sebou), ale přemýšlím nad následující situací, na kterou bych ráda  znala ani ne tak vaše názory,jako spíš vaše konkrétgní zkušenosti. Mám syna ve 4. třídě a jak asi víte, to je poslední rok, kdy funguje školní družina. V páté už ne. 

 
PROSÍM... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 říjen 2007

 Je to už docela dost dávno, co jsem se začala lidem plést do života. Určitě je tady dodnes plno těch, kteří pamatují onu první poradnu na dámě, ve které jsem psávala smutnejm dušičkám, snažila se pohladit jejich bolístky, trochu povzbudit, říct, že i když dneska je to na mašli,  když život už prostě nemá cenu - tak určitě zítra vyjde sluníčko a bolest bude o něco menší...

 
PROMĚNY... PDF Tisk E-mail
Pátek, 12 říjen 2007

Bylo, nebylo, nedávno tomu. Běžné české sídliště, kde vyrůstaly dvě holčičky. Uplynulo pětadvacet let a jak se všechno změnilo... Měla jsem dobrou kamarádku Petru, se kterou jsme se znaly už od pískoviště. Bydlely jsme ve stejném paneláku, chodily do stejné školky, na základce i na gymplu seděly v jedné lavici.

 
SVĚTOVÝ DEN DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 10 říjen 2007

World Mental Health Day, vyhlášený na 10. října, je projektem Světové federace pro duševní zdraví, která sdružuje členy z více než 150 zemí světa. Poprvé byl tento projekt zahájen v roce 1992. Řeknu vám zajímavost - na přibývání duševních nemocí mezi lidmi se prý mohou podílet mj. i změny stravovacích návyků.

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1535 - 1547 z 1615
[CNW:Counter]