O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

HLUBINNÁ ABREAKTIVNÍ PSYCHOTERAPIE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 červen 2007

V současné době je neskutečné množství všelijakých „berliček", které mají pomáhat lidem z trampot, které by neměli, kdyby žili o něco klidněji, vyrovnaněji. Ale - od dob pradávných lidi fascinovaly všelijaké ty „nadpřirozené mocnosti, schopnosti různých šamanů, kouzelníků, mágů.

 
GENEALOGIE - ODKUD JSME? PDF Tisk E-mail
Středa, 13 červen 2007

Kdo by nechtěl vědět, kde vlastně před několika staletími sídlili jeho předkové, odkud přišli do zdejšího středoevropského prostoru? Lidé šlechtického původu většinou dobře znají svůj rodokmen. I když ani ten nemusí být vždy nejspolehlivějším vodítkem. Manželská nevěra kvetla i v temném středověku... "Plebejci"  to ale mají každopádně horší.

 
ZRUŠILI JSTE PEVNOU LINKU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 červen 2007

 Ano, už jsem nechtěla platit paušál – tak používám Skype. S těmi, co si ho nahráli, si telefonuju zadarmo (a můžeme se i vidět, pokud je na obou stranách kamerka), s těmi, co ho nemají, to platím. Používám však tenhle způsob volání (tzn.placený) pouze pro zahraničí –  volám tak manželovi a dceři do Spokojených států amerických, oběma na jejich pevnou - protože cca hodinový hovor mě vyjde asi na dvacku…

 
DEN DAŇOVÉ SVOBODY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 červen 2007

 Den daňové svobody nám dává pomyslnou čáru mezi dny, kdy vše, co vyprodukujeme, odevzdáme státu, berním úředníkům a na tu část, kdy vyděláváme sami na sebe. Ode dneška tedy už nevyděláváme na pokrytí výdajů veřejných rozpočtů, po zbývajících 204 dní už si každý může sám svobodně rozhodovat, jak s vydělanými penězi naloží.

 
TREPERENDY DRUHU DVOJÍHO PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 červen 2007

 Obdivuji chlapské společenství - pro jeho úžasnou soudržnost (málokterá ženská má kamarádku od školky, školy), pro téměř bezvýjimečné pohrdání kastováním (je jedno, je-li jeden doktor, druhej zedník). Jsou naše mužné, pevné, obdivované a nepostradatelné polovičky, tito báječní tvorové, naše životní opory i poskytovatelé rozkoší – 

 
SEKTY - POZNEJME JEJICH NEBEZPEČÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 červen 2007

V současné době se v naší zemi setkáváme s desítkami náboženských skupin a směrů. Na otázku, zda je možné zabránit náboženskému zneužívání a chránit lidi před vlivem sektářského jednání ze strany určitého společenství, není jednoduchá odpověď. Bohužel, takové uskupení se mnohdy tváří jako nějaká o psychoterapie či „moderní věda“ případně jen jakási společnost studentů, kteří se „jen tak scházejí“.

 
PRÁVNÍ PORADNA - NOVÁ RUBRIKA PDF Tisk E-mail
Pátek, 01 červen 2007

 Vážené a milí, ráda bych vám představila další posilu kudlančí redakce -  Mgr. Martina Sládka, který bude - pokud mu to čas dovolí - odpovídat na vaše dotazy, týkající se právní problematiky. Během doby, co se vám snažím pomáhat, jsem se několikrát setkala s otázkami, které může správně zodpovědět jen fundovaný právník (což  nejsem) - a musela vás tedy odkázat "k odborníkovi". 

 
LEGRACE NA PLACE PDF Tisk E-mail
Středa, 30 květen 2007

 24. května letěl z Prahy do kanadského Montrealu cestující, který měl často smrtelnou tuberkulózu typu XDR TB. ČSA informaci o nakaženém pasažérovi obdržely od amerických úřadů. Čeští hygienici podrobnosti případu získali od kolegů z amerického střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) v Atlantě ve státě Georgia, kde je nyní muž ve federální karanténě.

 
RODNÉ ČÍSLO PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 květen 2007

 Co všechno o tomto čísle, které nás provází od narození, vůbec víme? Právníci radí a křičí – nedávejte rodné číslo z ruky, a přitom ho téměř na každém rohu na nás někdo požaduje. Jak s ním tedy zacházet? Vždyť rodné číslo je ten nejcennější úřední údaj, který o sobě máme.

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1535 - 1547 z 1567
[CNW:Counter]