O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SVÁTEK VŠECH MAMINEK PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 květen 2008

První zprávy o předchůdci Svátku matek sahají do Anglie 16. století. Tehdy se tomuto dni říkalo Mateřská neděle nebo Neděle matek (Mothering Sunday) a slavil se na počest všech anglických matek v období zvaném Lent (tj. čtyřicetidenní postní období od Velikonoc). V USA poprvé Den matek navrhla v roce 1872 Julia Ward Howeová.

 
LEDNIČKOVÁ ANABÁZE PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 květen 2008

 Předělávala jsem byt. Dříve jsem svoje touhy po změně řešila neustálým přestavováním nábytku, výměnou nejrůznějšího „ohadření" - tj. šila jiné polštáře, polštářky, závěsy atd., drobným kutěním (výrobou nejrůznějších polic, skřínek). Tentokrát jsem přešla k větším demoličním akcím - bourání, stavění.     

 
OCELOVÁ STRUNA ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 květen 2008

Jedna celkem drsná historka, která už setsakra dlouho koluje sítí, nás varuje před vrahem.. Huuuu... Ani bych už nespočítala, kolikrát jsem ji v nejrůznějších variantách dostala... Přitom se jedná o historku smyšlenou, rozšířenou po celém světě dokonce od 70. let 20. století a vedle ústního přenosu předávanou  v médiích i právě pomocí internetu.

 
DOPISY - DOPIS SOUSEDCE PDF Tisk E-mail
Středa, 30 duben 2008

Drahá Karolíno, předem svého dopisu bych se Ti rád omluvil za důvěrný tón, kterým se na Tebe obracím. Vím, neznáš mě. Nikdy jsme se nepotkali. Bydlím vedle Tebe teprve druhý měsíc a naše biorytmy jsou tak odlišné, že jsem zatím ani na chodbě ani ve výtahu neměl tu čest. A do divadla, kde pracuješ, jsem se dostal naposledy před pěti lety.

 
PRVOMÁJOVÉ ZAMYŠLENÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 30 duben 2008

Co vy vlastně o prvomájovém svátku víte? Současná mladá generace se o tomto svátku domnívá, že ho zavedli komunisti - ale není tomu tak. Historie svátku práce je spojená s hnutím za osmihodinovou pracovní dobu. V letech 1872 a 1873 proběhly ve významných městech USA velké demonstrace za dlouhodobý požadavek dělníků snížit denní pracovní dobu na osm hodin.

 
NENÍ ŠÉF JAKO ŠÉF PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 duben 2008

Dnes můžete pracovat v zahraniční firmě, aniž byste vytáhli paty z Čech. Záleží jen na vás, jak šikovně se svému šéfovi budete prezentovat. Jaký je váš "styl marketingu". Co například tohle: Na mořskou pláž vyleze z vody potápěč a nese v náručí obrovskou perlu. "Kde jste to vzal? " diví se lidé na pláži. "Tam dole na dně je jich spousta," vysvětluje šťastný potápěč.

 
JAK ZNÁTE PRAHU? - II. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 duben 2008

Nic si z toho nedělejte, pokud jste všechny odpovědi nevěděli... kdybych to nevyhledávala, tak bych taky asi extra neuspěla :-))) Proto vám přikládám stručné odpovědi (jsou to zajímavosti, že?), abyste příště mohli svými vědomostmi oslňovat své drahé při jarních vycházkách... A samozřejmě - přikládám pár dalších ....

 

 
MANŽELSTVÍ JE VĚC POSVÁTNÁ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 duben 2008

V práci jsem třídila odpad a dostalo se mi do rukou lednové číslo osvětového plátku "Probuďte se!" Určitě víte, o co se jedná - a pokud ne - je to časopis, který vydávají Jehovisté či jací čerchmanti. K nám do práce to nosí takové dvě mladé krásné ženy a jsou tak milé, že je nedokážu vyhodit ani s těmi jejich tiskovinami. Pravdou je, že mě neotravují a neoblbují žádnými naučenými frázemi, vždy jen předají ty časopisy a jdou zase o dům dál.

 
LEGRACE NA PLACE PDF Tisk E-mail
Pátek, 18 duben 2008

 To se nám toho v poslední době seběhlo...  - stát hodlá zakázat výprask dětí, i plácnutí přes ruku má být nelegální. Takže - když dejme tomu deseti-patnáctileté děcko řekne např. učitelce, mámě nebo otci : ty pi*o, tak jen se pousmát a říct - „broučku, to se ale neříká..." Zajímalo by mě také, jak například vysvětlit ročnímu dítěti, že nesmí bouchat druhé dítě na písku kyblíčkem po hlavě.

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1535 - 1547 z 1692
[CNW:Counter]