O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DO HÁJE, DO HVĚZDY A JEŠTĚ HLOUBĚJŠ! PDF Tisk E-mail
Středa, 02 duben 2008

 Je to pár dnů, co jsme tu četli/y příběh "naštvaného hokejisty". Věřili/y byste, že mi přišlo docela dost e-mailů - osobních psaníček: "že co by ta holka chtěla, když už si tedy děti udělala, tak je přeci normální, že je s nima doma a že se stará o domácnost... Co že si má co stěžovat, je to jednoznačně hloupá slepice, která má být ráda, že nechodí za jinejma!

 
DOPISY - "SVATÁ PROSTOTO!" PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 duben 2008

Tohle známé úsloví Enčého mne napadá, když otevírám a čtu e-maily jako je ten dnešní. Já vím, my, kteří v podobném průšvihu nejsme (a věřím, že ani nehrozí, abychom se do něj dostali), se můžeme jen neustále divit, jak je to možné? Jak může být někdo tak strašlivě důvěřivý? Ale - jsou to všechno pozůstatky doby nedávno minulé.

 
DOBRÁ RADA NADE VŠE PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 duben 2008

 Nemám ve zvyku publikovat rady erotického charakteru, ale následující recept, který jsem dostala e-mailem od jedné přítelkyně až z dalekého Nového Zélandu (odstěhovala se tam před sedmi léty), mne opravdu zaujal. Jedná se o jakési neběžné cvičení, dalo by se říci "hmaty", kterými lze docílit nečekané. Zajímavé na něm je, že se dá použít na oba....

 

 
"MÁTE TO VE HVĚZDÁCH, PANINKO..." PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 březen 2008

„Na tu operaci nesmíte. Vidím ve vašem horoskopu, že při ní umřete." S takovouto věštbou odešla od jedné pražské astroložky její sotva čtyřicetiletá zákaznice. Přestože nešlo o vážnou operaci, ale celkem banální zákrok, rozklepala se strachy. Lékař musel datum operace tak dlouho překládat, než byla astroložka spokojená.

 
JAK HO DRŽÍTE VY? PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 březen 2008

Nedávno jsem se dívala na nějaký ten díl nějakého amerického detektivního seriálu. Jinak moc na televizní zábavu čas nemám. Sleduju zprávy, abych věděla, jestli jsem pořád ještě v Česku (či jak se to tu dnes jmenuje), jestli ještě platí koruna, co zas vyvedly nevinné nedospělé dětičky, případně, jak byli zas silničáři báječně připravení.

 
LEGRACE NA PLACE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 březen 2008

 To se nám toho v poslední době seběhlo...  Jsou tu Velikonoce, někde budou mrskat kluci holky, jinde holky kluky. Jak kde. Někde se mrskají sami, takové náboženské sado-maso... poslal odkaz na zajímavý článek: „Každý Velký pátek se desítky mužů na Filipínách, kde se většina obyvatel hlásí k římskokatolické církvi, zapojuje do rituálu, v jehož rámci se nechají přibít k dřevěnému kříži jako Ježíš Kristus...

 
DOBRÁ RADA NADE VŠE PDF Tisk E-mail
Středa, 19 březen 2008

Ahoj Daní, měla bych na kudlančí sněm takový dotaz: Jak likvidujete olej od smažených pokrmů? Dočetla jsem se totiž, že by se použitý olej neměl vylévat do odpadu, neboť ho čistírny přeci jen nedokáží z vody odbourat beze zbytku. Nehledě na to, že ty odpadní rourky se pak mohou zanést a ucpat, že...  Jenže - jak jej tedy odstranit z domácnosti?

 
LEGRACE NA PLACE PDF Tisk E-mail
Středa, 19 březen 2008

 To se nám toho v poslední době seběhlo... Začnu pozitivně: zase jedna čerstvě narozená holčička se dostala do babyboxu, tentokrát v olomoucké fakultní nemocnici. Vložena byla dopoledne krátce po desáté hodině, lékaři odhadli, že se narodila sotva před dvěma hodinami. Sestry z novorozeneckého oddělení ji daly jméno Terezka.

 
DOPISY - KAŽDÉMU JE NĚKDY OUVEJ PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 březen 2008

Tohle psaníčko mi zrovna vklouzlo do mé "vlastnoruční depky", kdy jsem si taky říkala, proč zrovna ty moje bábovičky mi nedržej, proč zrovna já musím mít kyblíček tak fuj a nikdo, úúúúplně nikdo mě nemá rád. Neříkejte, že takovéhle chvilky občas taky nemáte. Rozdíl je ovšem v tom, co kdo si s podobnými pocity udělá, jak si s tím "pohraje".

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1457 - 1469 z 1593
[CNW:Counter]