O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

POSTUPUJÍCÍ CHAOS PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 říjen 2020
Kdysi napsal Edmond Burke asi toto: „Když není řád vnitřní, musí nastoupit řád vnější.“ Když lidi nespojují vnitřní emotivní pravidla založená obvykle na příslušnosti k národu a státu (nebo ke společné kultuře) rozplývá se společnost v chaosu zájmů jednotlivců a skupin a pokud nemá společnost zaniknout, musí nastoupit diktát – vnější řád.
 
S ROZUMEM TO ZVLÁDNEME PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 říjen 2020
Občas se objevují nápady, zda nenechat covid-19 jednoduše projít populací a nevsadit na "přirozenou imunitu". Čistě teoreticky to může znít lákavě, prakticky je to ale dost hazard s řadou neznámých a etických problémů. Velmi jednoduše, většina lidí sice covid-19 "nějak dá", ale spoléhat se na to nedá. Do kategorie mírný průběh spadá i zápal plic, což fakt nechcete zažít.
 
MILUJTE SE A MNOŽTE SE? PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 říjen 2020
Zeměkoule Země Svět - Vektorová grafika zdarma na PixabayV historii Země neexistuje žádný jiný velký obratlovec, jehož populace by se rozšířila tak rychle a s devastujícími následky pro další obyvatele planety. Jen v letech 1800 – 1930 vzrostl počet lidí z jedné miliardy na dvě, a za dalších 90 let pak dokonce na dnešních víc než sedm miliard. To s sebou samozřejmě nese spoustu problémů. Přečerpáváním zdrojů počínaje a ekologickou devastací konče.
 
MEA CULPA, MEA MAXIMA CULPA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 říjen 2020
Nojo, lenost se nevyplácí. Jak tak sedím u počítače, koukám, je zrovna za 8 minut zítra, tak jsem neustále v pokušení tohle a tamto nějak ošulit. Například u těch příšerně těžkejch hádanek dát na jinou stránku všechna rozluštění, pak ještě překopírovat tu správnou stránku vyluštění na tu stránku právě vyšlou... Jednodušší je napsat, že vy se stejně nepoperete, že vy to stejně nějak zmršíte. Pardóóón, stejně nějak vypočítáte...
 
JAK BÝT SAMA SEBOU PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 říjen 2020
Téma je to smutné i veselé současně. Záleží na člověku, který o něm uvažuje. Velmi se mi líbil jeden kreslený vtip, na kterém jdou dva pánové: „Ale to mne štve, že prší“, říká jeden. „A to já jsem rád“, odpoví druhý. „Proč, prosím vás?“ „Ono by pršelo, i kdybych nebyl rád, tak jsem radši rád.“ Myslím, že tu je ve zkratce řečeno hodně: buď budeme přijímat nevyhnutelné s humorem, nebo budeme věční kverulanti. To jsem si uvědomila, když jsem uvažovala o tom, jak být sama sebou.
 
JAK JSME SPOLU (NE)CHODILI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 říjen 2020
Související obrázekKdyž bylo Sim asi jedenáct a začala přemýšlet nad vztahy, nevyhnutelně dospěla k otázce, jak se tatínek s maminkou dali dohromady. Položila ji nám oběma. Ve mně zatrnulo, protože Honza na tohle měl a má stereotypní odpověď už pětadvacátý rok našeho soužití. A já si nemyslím, že by to byla odpověď vhodná pro začínající puberťačku. I tehdy po mně vrhl rychlý pohled a já viděla ty jeho ohníčky v očích a trošku arogantní úsměv, který po něm bezezbytku podědil náš syn. Naštěstí se ovládl a neřekl, co na to odpovídá standardně dospělým lidem, tedy že jsem přišla na návštěvu a zapomněla odejít.
 
TEĎ JSEM TO MĚLA NA JAZYKU! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 říjen 2020

Tinktura Epistop Vám dá celkovou pohodu! Jak ji užívat a jaké účinky má? |  Zdravi.peknetelo.euSáákra, teď jsem to měla na jazyku... Kolikrát si to člověk řekne. A nic, okno jak vrata. Asi to také znáte, ale čím jsem starší, tím je to častějš. Ti trpajzlíci, co mám v hlavě a měli by se v ní starat o kartotéku,  jsou neskuteční lemplové. To, co potřebuji často, klidně zabordelaří někam do suterénu, nebo rovnou do nějakého šuplíčku někde ve sklepě. A ze mne je najednou Felix Holzman: „ Hned, jak jsem vás viděl, tak jsem vás poznal podle obličeje. To byste nevěřil pane Brabec.“ Vrána.“Nojo, já věděl, že jste nějakej pták, jenom jsem nevěděl, kerej.“

 
CO NA PUSU? PDF Tisk E-mail
Středa, 07 říjen 2020
Skull With Respirator Vector Hand Drawing, Bundle, Artistic, Vintage PNG  and Vector with Transparent Background for Free DownloadProstřednictvím e-mailů a sociálních sítí se čtenáři často ptají, jak se mají zorientovat v široké nabídce roušek, ústenek a respirátorů. Bohužel nemáme žádnou jednoduchou radu. Poznat, že výrobek skutečně splňuje vše, co deklaruje, běžným způsobem nelze. Hodně nejasností panuje ohledně rozlišování zdravotnických prostředků, tzv. osobních ochranných prostředků a prostých roušek bez speciálního zařazení. To, zda je rouška zdravotnickým prostředkem, není dáno tím, kde se používá, ale jaký má určený účel použití.
 
ZPRÁVA O STAVU CIVILIZACE PDF Tisk E-mail
Středa, 30 září 2020
Jak to vypadá na konci civilizace, nám objasňuje Benjamin Kuras ve své shora uvedené knize. Vyčerpávajícím způsobem jsou popsány téměř všechny zhoubné jevy. Dlouho jsem přemýšlel, jak vypsat všechny nepříznivé a krizové jevy a určit, které jsou ty opravdu zhoubné. Ale pan B. Kuras to udělal za mne. A jsem tomu rád, protože shromáždit veškeré důkazy je velmi náročné. Vyjma ekologie, je jeho zpráva téměř vyčerpávající.
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 131 - 143 z 2041
[CNW:Counter]