O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VŠETEČNICE - VAŘÍTE RÁDI - V HORKÉM LÉTĚ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 červenec 2017
Image resultLéto utíká v plném proudu a počasí nám dává pěkně zabrat. Vzpomínám, jak jsem nedávno (jo jo, letí to…) v práci tvrdila – “Uff, venku je taková hnusná zima, už se těším, až budu nadávat, jaký je venku vedro…” Tedˇ máme před sebou pár chladnějších dní, tak snad najdete chvilku a poradíte mi s následujícím "problémem":
 
KUDLANKA JE PO PLASTICKÉ OPERACI ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 červenec 2017
Nojo, však to znáte - člověk se sice bojí, že po plastice dopadne jako slavná Donatella Versace, ale naštěstí teď, v 21. století, je to téměř jednoduché (ač ne vždy na počkání). Inu, i kudla se konečně dočkala a dostala „pod kudlu".Trvalo to dlouho, protože pan chirurg je neskutečně zaneprázdněný a neustále neměl čas. Svěřit se někomu jinému? Ne, to jsem fakt nechtěla...
 
VEDRO, STAŘINKY I NOVINKY PDF Tisk E-mail
Pátek, 21 červenec 2017
Výsledek obrázku pro vedra na ulicíchPrý existuje i alergie na teplo; tu tedy nemám, ale to, co je v posledních dnech (týdnech) venku, už je pro mne moc. Horko snáším snad jen u moře, a to ještě nesmí být extrémní. Navíc, bydlím v přízemí, takže v noci to sálá z ulic. Dívala jsem se, a nejnižší noční teplotu mám 27°C. V bytě přes den kolem dvaatřiceti. A to mám poctivě "zaroletováno" a navíc zatažené žaluzie na lodžii.
 
JE TO PŘECI TAK JEDNODUCHÉ ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 červenec 2017
VYZKOUŠENO!!! 14 známých triků, jak zhubnout! Vyzkoušeli jsme za vás! Znáte to - ze všech stran se jen hrnou zaručené nápady a triky, jak rychle zhubnout. Ale jak poznat, kterým radám lze věřit? I když na každého funguje něco jiného, i tak se vám můžou následující nápady třebas hodit.(No, tohle vám posílá Greta, já si to všechno představila, a zhubla bych asi jedině smíchy...)
 
RECENZE - "LÁSKA JE JEN SLOVO" PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 červenec 2017
Tento proslulý román Johanna Mario Simmela - jedním slovem bestseller - je napsán opravdu mistrovsky, ale ... Ale je tak krutý, jak jen dokáže být reálná lidská krutost. Hrůzy a děsy fantazijních hororových nestvůr mne nikdy nevyděsily natolik, co lidské "stvůry" v čele s Hansim. Ovšem i zde se naskýtá otázka — kdo z něj takového zlotřilého chlapce stvořil? Opět pouze člověk a navíc to byla jeho matka…
 
PLAVU SI ANI NEVÍM JAK ... PDF Tisk E-mail
Středa, 12 červenec 2017
Další mimořádná flotila lodí neziskovek se blíží k italským břehům. Phoenix již zakotvila na Sicílii v Trapani. Výlet italských představitelů do Estonska na sjezd EU byl naprosto zbytečný - invaze pokračuje. Podívejte se ostatně na mapy dnešní pozice lodí NNO, 12. 07. 2017.
 
DOPADENI POMOCÍ STATISTIKY PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 červenec 2017
Výsledek obrázku pro murder accountability projectThomas Hargrove poprvé kontaktoval policii v roce 2010. Bylo to v městě Gary, ve státě Indiana, a bylo to oznámení, že mají co do činění se sériovým vrahem. Připojil i zdrojové materiály - tabulky vytvořené ze spisů FBI, které ukazují, že město Gary zaznamenalo během několika let 14 nevyřešených vražd žen ve věku 20 až 50 let.
 
NĚKOLIK VĚT DO PRÁZDNA PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 červenec 2017
Jakoby bez souvislosti s dneškem, z lůna dávnověku se vynořil manifest Několik vět 2017. Také rozhovor s Michalem Kocábem na DVTV ukázal, že někteří lidé nepochopili dobu a žijí stále ve svém „slavném Listopadu“. Jak dokument sám, tak i jeho spolutvůrce Michal Kocáb, stále stejně „bojují“, jakoby se nic nezměnilo, na východě byl nezrušitelný SSSR a svět byl komunismem. Ani slovo o islámském terorismu, o islamizaci Evropy, ani slovo o úpadku západní civilizace, která se už neumí bránit proti morálnímu rozkladu a nástupu cizí kultury.
 
VŠETEČNICE - ZAMYŠLENÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 30 červen 2017
Image resultTak si tak pěkně sedím na zahradě, popíjím zelený čaj a vyhřívám se na sluníčku. A neboť nevím roupama coby, oddávám se odpolednímu relaxování a přemýšlím nad úplnými zbytečnostmi. Jen poslouchejte: mám kamarádku. Není to mj. žádná krasavice a je z vesnice. Jak vzezřením, tak výchovou i přemýšlením. Nekritizuji, jen předkládám charakteristiku. Seznámily jsme se na nějakém dětském kroužku, ona má dvě holčičky, já kluka a holku, obě máme děti úplně ve stejném věku.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 1495
[CNW:Counter]