O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

OPRAVTE TY VOLIČE! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 červen 2019
Všude na mě koukají sofistikované analýzy, co to té půlce národa je, že volila špatně. Tedy Zemana. Za tím je nějaká jejich nedostatečnost. Jsou porouchaní. Kdyby byli v pořádku, volili by správně. Nejdřív přišla vlna velkých spekulací, že je to vzděláním. Dokonce se šíří graf, kde je to krásně ukázané.
 
NENÍ SVATBA JAKO SVATBA PDF Tisk E-mail
Středa, 12 červen 2019
Svatba je důležitým krokem v životě lidí jakéhokoli věku. Pokud jste mladší a chcete velkou slavnost, kterou si budou všichni svatební hosté pamatovat do konce svých životů, počítejte s výdaji i ve stovkách tisíc korun. No, a taky se může stát, že svatební náklady budete splácet ještě pěkných pár let po rozvodu...
 
O ŠESTIPRSTÝCH A ZMIZELÉM MOŘI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 červen 2019
Čtrnáctičlenná brazilská rodina, žijící v blízkosti hlavního města Brasilia, se pyšní zvláštním genem. Všichni členové se narodili se šesti prsty na všech svých končetinách. Když se měl narodit další člen jejich svého klanu – chlapeček Vinicius všichni doufali, že bude po tatínkovi. Že se narodí se stejnou genetickou abnormalitou. Novopečený otec Alessandro byl poté velmi šťastný, když syn zdědil rodinnou „značku“.
 
MILION CHVILEK ... ALE ČEHO VLASTNĚ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 červen 2019
Milion chvilek demokracie? Chybí jim demokracie? Chybí jim svobodné demokratické volby? Nebo jim chybí svoboda slova, svoboda shromažďování, svoboda cestování, svoboda podnikání? Ale to všechno přeci mají. Proč se schovávají za demokracii, když jim jde jen o Babiše? Aby odstoupil. A pak i o Zemana.
 
LÁSKA VYPOČÍTAVÁ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 červen 2019
Je to takzvaná láska zlatokopek. Vlastně o žádnou extra lásku nejde. Tedy ne o lásku k partnerovi – je to láska k pohodlí, luxusu, penězům… a všem těm vymoženostem, které jí ten, na kterého se nalepila, může poskytnout. Nejčastěji ji vyhledávají krásné mladé dívky, které si nabalí bohatého muže v letech. Takový vztah sice může pár měsíců vydržet, neboť každý získal své. Muž krásnou společnici (do které je možná i zamilovaný), žena sponzora a možnost užít si svět, zviditelnit se a vydělat si.
 
ILEGÁLOVÉ, ČERNÉ UBYTOVNY PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 červen 2019
Kdepak jsou ti, kteří nechápali, jak si řeporyjští mohli zvolit do čela města mistra bulváru Pavla Novotného? Přesto v letech 2010 a 2014 byl zvolen do zastupitelstva městské části Praha-Řeporyje, v roce 2018 mandát podruhé obhájil s nejvíce hlasy. Po volbách se stal starostou. A myslím, že málokdo se bude divit, až ho suverénně zvolí za pár let znovu.
 
PÁD SOCIÁLNÍ DEMOKRACIE PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 červen 2019
Možná se jeví ztráta hlasů ČSSD jako záhadná. Vyjádření jejích vůdců nenapovídá, že by byli schopni skutečnou příčinu postihnout. To vše je jen signálem nepochopení nové situace, která v našem životním prostoru vzniká. Stará dělnická strana s bohatou historií a se zřetelným podílem na naší historické realitě, ztrácí prestiž. Je to jako vždy: změnilo se prostředí, ideály zestárly a jejich použitelnost se snížila. Najednou, zvláště pro mladé lidi, začne mluvit nesrozumitelně. Problémy, které by měla řešit, neřeší, řeší prkotiny a nesmysly.
 
V POSTELI JEDEN NAVÍC - A NAVÍC JEŠTĚ NĚCO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 květen 2019
Běžně se tomu říká „švédská trojka“. Ale jestlipak víte, jak to opravdu vzniklo? Označení sexu v trojici (nejčastěji dvou žen a jednoho muže) má prý pocházet ještě ze středověké severní Evropy, kde muži byli dlouho na vojenských výpravách, a přebytek žen si to řešil tímto způsobem. Finská trojka se říká kombinaci dvou mužů a jedné ženy. (Že by u Finů byl přebytek na druhé straně?)
 
LAPAČ SNŮ - JEŠTĚ HO NEMÁTE? PDF Tisk E-mail
Středa, 22 květen 2019
Původ tohoto kouzelného talismanu je v indiánských tradicích a zvycích. Má uchránit spící osoby od zlých snů a do jejich mysli vpustit pouze sny dobré a příjemné. Zlé sny se zachytí v síti a dobré putují po peříčkách do mysli spáče. Lapač zadrží zlé noční můry, které pak první ranní paprsky zaženou, zneutralizují…V současné době lapače nepatří jen do indiánských legend, ale stále více si nacházejí své místo ve velké části domácností a to nejen jako neběžná dekorace.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 1771
[CNW:Counter]