O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KAM SE PTÁČKU, KAM SCHOVÁŠ? PDF Tisk E-mail
Sobota, 22 říjen 2022
V šedesátých, ale zejména v sedmdesátých letech vyrostly v celém Československu stovky, ne-li tisíce krytů určených pro ochranu obyvatel v případě jaderné katastrofy. Jen na území Prahy jich vyrostlo celkem 800. V pražské ZOO je kryt pravděpodobně nejstarší a nejméně známý. Již od 19. století byly pod Zakázankou hluboké a tajemné chodby původně důlní štoly.
 
NA VEJLET DO NEMOCNICE PDF Tisk E-mail
Středa, 19 říjen 2022

Inu, stane se … Jednoduše mi bylo nějak divno, sotva jsem si tu po bytě funěla, ale přesto jsem se dala do uklízení. Nejprve kytek. Přesadit, sesadit, sestřihnout, případně vystrnadit z bytu směrem jinam. K někomu jinému… A stalo se, že se mi to divno konalo víc a víc – a nebudu vám líčit zatím detaily, prostě jsem se toho večera najednou musela zabalit a šupem do nemocnice…

 
AŤ ROSTE A SÍLÍ VLÁDA ODBORNÍKŮ! PDF Tisk E-mail
Středa, 19 říjen 2022

Už delší dobu mě napadá, co to vlastně je, ta vláda odborníků. Snad to, že by třeba ministr průmyslu měl mít aspoň ponětí o Ohmově zákoně? Kirchhoffovy zákony už bych do toho radši ani nemotal. Nebo že ministryně pro vědu, výzkum, inovace, by mohla mít aspoň ponětí o vědě, výzkumu, inovacích? Nojo, já vim. Chtěl bych toho příliš moc. 

 

 

 
ZDRAVÍ JE VZÁCNÁ KOMODITA PDF Tisk E-mail
Středa, 12 říjen 2022
Zdravotnictví, lékař, ilustrační fotoJe toho hodně, po čem toužíme. Nejvíc, když nám téměř nic nechybí. To si člověk někdy říká, že snad "roupama nevíme co by". Jenže, čím víc toho postrádáme, tím méně těch přání máme. A všechno se soustředí jen na jedno - žít... Je hodně lidí na světě. Je hodně lidí, co nemají téměř žádné možnosti. Dalo by se říct, že je i hodně lidí zbytečných (to se ale říkat nemá, takže si to občas jen myslíme). Je hodně lidí, co nemají to hlavní - ZDRAVÍ. My máme docela kliku: žijeme na dobré straně planety, v zemi, která má dobré a přístupné zdravotnictví.
 
INTEGRACE PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 říjen 2022
V letošním novém školním roce nastoupilo do českých škol jen kolem 60 000 dětí z Ukrajiny. Na jaře byly spuštěny adaptační skupiny, aby se děti seznámily s českými reáliemi a naučily se jazyk. Pravda je, že podle počtu, kolik dětí ve věku - do základek a do středních škol - tu je, se očekávalo, že se jich přihlásí podstatně více. Hlavně středoškoláků. Těch se proti odhadům přihlásila pouhá čtvrtina. Řada dětí ve věku  kolem 16 let se proto na střední školy v ČR vůbec nepřihlásila, protože chtějí dokončit školní docházku na Ukrajině.
 
DALŠÍ DEMOŠKY A SHROMÁŽDĚNÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 říjen 2022
Právo shromažďovací je ústavní právo, které nepodléhá povolení, ale účastníci by měli dodržovat alespoň základní patření proti šíření covidu-19 a dalších nakažlivých chorob. Podle Listiny práv a svobod nesmí právo pokojně se shromažďovat podléhat žádnému povolení státního orgánu. Shromáždění se pouze oznamují příslušnému úřadu. To ovšem neznamená, že nedodržování hygienických opatření je v pořádku. Měli bychom si uvědomit, že současným "semo-tamo putováním" lidí po celém světě, se znovu hlási nemoci, které už tu nebyly.
 
KDYŽ MÁTE KŘEČE V BŘIŠE A JE VÁM ZLE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 říjen 2022
Zobrazit zdrojový obrázekTrpíte nadýmáním a kila jdou nahoru? Možná máte alergii na lepek. Alergií na lepek trpí v Česku na sto tisíc lidí, ovšem jen asi 40 tisíc z nich to o sobě ví. O celiakii se právem mluví jako o civilizační chorobě 21. století. Jak ji poznáte? Nesnášenlivost lepku, který je obsažený v pšenici, ječmenu, žitu a podle některých i v ovsu, způsobuje narušení sliznice tenkého střeva a zmenšení její resorpční plochy.
 
PROBIĎTE, BÁB RÝBU PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 říjen 2022
Zobrazit zdrojový obrázekOchladilo se, dost prší a sluníčko už se objevuje sporadicky. Ale přesto je stále ještě venku krásně – zvláště když se nějaká ta pěkná chvíle (mezi jedním a druhým deštěm) povede. Jenže teď podzimu mnozí podlehli nejrůznějším rýmám, takže potkat kejchajícího kašlavku je teď docela běžné. Vím, že respirátory vám nezajistí bezpečnost proti covidu, ale jsou účinné, pokud máte tu obyčejnou známou virózu a nechcete ji rovnou šířit.
 
HELE LIDI, TROCHU ÚSMĚVU... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 září 2022
Je to všude kolem nablblý. Snad jen pejskaři ještě občas mají na tváři přilepený úsměv, zvláště když se potkávají mezi sebou. Protože jinak se po ulicích a cestách pohybují "zamračené blumy". Jedna legrační zajímavost: potkají-li se  beze psů, stává se, že nejprve jakoby v duchu zapátrali: "Hernajs, odkud já tohodle člověka znám?" Dokonce i ti mladí psí majitelé jsou fajn - zcela běžně zdraví ty starší, což jinak už běžné není.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 2141
[CNW:Counter]