O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

STRACH Z BABIŠE PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 říjen 2017
Volba Babiše ukázala, navzdory jeho obviněním, že lidé nevěří starým politickým stranám, ale ani policii, ani soudům, tím méně dalším státním institucím. Volba SPD a Pirátů to ještě navíc dotvrzuje. Strach starých struktur, že je konečně někdo „vyhmátl“, mluví ústy Babišových oponentů.
 
ZMĚNA JE ŽIVOT PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 říjen 2017
Výsledek obrázku pro babišVolby dopadly podle mého více než dobře. Modré tsunami, jak označila řada zahraničních médií vítězství hnutí ANO, spláchlo Česko nejen ve všech krajích, ale i napříč sociálními skupinami. Ještě nikdy u nás nevyhrála jedna strana s tak obrovským náskokem před ostatními. Drtivá dominance jedné strany je – vyjma předlistopadové éry - srovnatelná snad jen s časy Občanského fóra.

 

 
DOBRÉ ŽIVOTNÍ RADY PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 říjen 2017
Reginabrett.jpgDost možná, že jste následující text v nějaké podobné verzi dostali - s tím, že ho psala devadesátiletá paní... Omyl. Autorka - Regina Brett - novinářka z New York Times - se narodila v r. 1956, takže jí přeci jen do té devadesátky hodně chybí :-))). Jak to tak bývá, některé zprávy se časem a neustálým přeposíláním změní - působí na ně  "syndrom tiché pošty".
 
VOLBY A BOJ PROTI KORUPCI PDF Tisk E-mail
Středa, 18 říjen 2017
Nadační fond proti korupci podrobně zhodnotil volební programy 10 politických stran a hnutí s nejvyššími preferencemi. Stanovil 16 klíčových protikorupčních opatření. Politické strany tak mohly v této analýze získat 16 bodů. Některé strany ve svých programech zcela rezignovaly na boj proti korupci. Z volebních programů je patrné, že se nejčastěji věnují více imigrační krizi než krokům, které by omezily rozkrádání veřejných peněz.
 
DĚLÁTE SI RADOST? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 říjen 2017
Související obrázekPodle několika vědeckých studií potěší lidí víc zážitky, než nakupování. Což zní jistě zajímavě, ale je to opravdu pravda? Když si něco hezkého koupíte, zůstane to doma, máte to na očích, je to hmatatelný důkaz. A naopak - jestliže půjdete na koncert, stojí to hromadu peněz a zbyde vám jen útržek lístku.
 
NEVDĚK SVĚTEM VLÁDNE PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 říjen 2017
Výsledek obrázku pro FRANTA BOUŠKAMoje dobrá známá má známou a ta má babičku. Babičce je něco okolo 80 let a známá mé známé ji skoro každou neděli chodí navštěvovat. Na tom by zatím nebylo nic tak divného. Ovšem známá mé známé měla tu jistou neděli jakýsi zástoj (není mi příslušno hodnotit jaký) a volala babičku, že přijde v sobotu.
 
JSME CHUDÍ PŘÍBUZNÍ? PDF Tisk E-mail
Středa, 11 říjen 2017
Vznik a důvod přetrvávání naší relativní chudoby oproti západním sousedům je důležité pochopit, abychom se správně rozhodovali v dalším vztahu k EU, k přijetí eura či vstupu do „tvrdého jádra“. Naše ekonomické relace k bohatým zůstávají nezměněné při jakémkoliv hospodářském pokroku. Možná, že neodhadnu dobře všechny souvislosti, nicméně alespoň by tento článek mohl vést k diskusi.
 
LEGRACE NA PLACE - KATALÁNCI, DRŽÍM VÁM PALCE! PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 říjen 2017
Výsledek obrázku pro katalánská vlajka"Někteří evropští představitelé dokonce varovali katalánské činitele, že by v případě nezávislosti bylo Katalánsko automaticky vyloučeno z Evropské unie." Vždyť to je jasný nátlak Bruselu, který by měl v této situaci vystupovat neutrálně. Takovými kroky vlastně schvaluje silové řešení situace..
 
LEGRACE NA PLACE - SAMÉ LEPŠÍ ZPRÁVY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 říjen 2017

Macek v botáchŠpanělský ústavní soud zakázal schůzovat v pondělí katalánskému parlamentu. Správně, vždyť je to jen taková „žvanírna“ zvolená nevzdělaným plebsem, to už přece věděl Vladimír Iljič, ba dokonce jeden náš velkostatkář. Parlamenty k ničemu nejsou, pokud tedy nemají pravomoci jen jako ten evropský přitakávací. Zatrhnout jim tipec třeba! A komu se to nebude líbit, do basy s ním, třeba za nenávistné projevy!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 1543
[CNW:Counter]