O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MARŤANÉ NEKONČÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 14 únor 2018
Václav Klaus prezidentské kandidáty (vyjma Topolánka a Zemana) nazval Marťany. Já bych z nich vyjmul ještě Hanniga a Hynka. Ostatní mi stále i po prohraných volbách připadají jako Marťané. Profesor Drahoš a ostatní neúspěšní kandidáti na prezidenta tvrdí, že svoji práci nekončí. Michal Horáček v DVtv zveřejnil svůj názor na vítězství Miloše Zemana.
 
KDO NESKÁČE, NENÍ ČECH! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 únor 2018

Výsledek obrázku pro česká hymna

Někde jsem zaslechla, že státních znaků České republiky je šest a marně jsem přemýšlela, které že to jsou. Nakonec jsem se  musela podívat na net. Pro ty, co se nedokáží dopočítat stejně jako já, trochu zjednodušeně:
 
PROČ TU ZŮSTANU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 únor 2018
(Tohle následující čtení, je semotamo sprostý, ale zas až tak moc není, žejo?) Nejsme hrdý národ. Jenže jsme tu furt. Přišel Němec, pobyl a zase odešel a my jsme tady furt. Přišel mužik, pobyl, odešel a my jsme tady ještě pořád furt. Přišla Unie, pobude, a až se rozpadne, my tu zase budeme furt.
 
ZAKÁZKA JEN PRO VYVOLENÉHO? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 únor 2018
Nadační fond proti korupci obdržel podnět, který se týká probíhající soutěže na zhotovitele nového bazénu v Opavě s předpokládanou hodnotou 350.000.000,- Kč bez DPH, a upozorňuje na diskriminační podmínky, které nedůvodně zvýhodňují konkrétní stavební společnost.
 
LEGRACE NA PLACE - NĚKTEŘÍ JSOU SI ROVNĚJŠÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 únor 2018

Související obrázek

Trestní zákoník dává některým odsouzeným možnost se trestu odnětí svobody vyhnout, a to v tom smyslu, že výkon trestu podmíněně odloží. Dále může uložit přiměřená omezení a přiměřené povinnosti směřující k tomu, aby odsouzený už nadále vedl řádný život; zpravidla mu také uloží, aby podle svých sil nahradil škodu nebo odčinil nemajetkovou újmu, kterou trestným činem způsobil, nebo aby vydal bezdůvodné obohacení získané trestným činem.
 
100 LET OD POVSTÁNÍ V BOCE KOTORSKÉ PDF Tisk E-mail
Pátek, 02 únor 2018
Související obrázekVzpoura začala 1. února 1918 v černohorské Boce, kde fungoval velký přístav válečného loďstva, na pancéřovém křižníku Sankt Georg a depotní lodi ponorek SMS Gäa. Zúčastnilo se jí přibližně 3000 –4000 námořníků. K nim se přidali i dělníci z loděnic, námořníci z ponorkové základny a také hydroplánová základna v Kumboru.
 
“JSEM PRASE” PDF Tisk E-mail
Středa, 31 leden 2018
Výsledek obrázku pro IMA HOGGNe, to není konstatování, to je (foneticky) legální jméno známé texaské mecenášky Imy Hogg. Ano, křestní jméno zní jako „Jsem“ a příjmení „Prase“. S takovým jménem by se asi nikomu nežilo zrovna nejlépe, že? Tatínek, Jim Hogg, pozdější guvernér státu Texas, totiž pojmenoval svoji malou holčičku podle oblíbené postavy z básně svého strýce o občanské válce.
 
KLIMATICKÁ SPRAVEDLNOST PDF Tisk E-mail
Středa, 31 leden 2018
Evropský parlament schválil 16. ledna usnesení „O spravedlnosti v oblasti klimatu“. Díky tomuto dokumentu a všem ostatním, které již byly v minulosti schváleny, se nám zde vytváří nová figura, kterou budou muset členské státy EU chránit a přijímat - tím, že otevřou své hranice každému, kdo bude tvrdit, že byl nucen utéct z vlastní země kvůli nepříznivému klimatu; což bude dostačujícím důvodem pro získání postavení uprchlíka.
 
SKLENIČKY... PDF Tisk E-mail
Středa, 31 leden 2018
Vážení a vážené, mám doma haldu čistých skleniček na zavařování - jen to, co je dole na fotce, mám v bytě, další haldu ve sklepě. Takže - máte-li někdo zájem, jsou zdarma (jen za úúúsměv jediný) vaše.Tak co, hodí se někomu z vás? Mj. tohle se jedná převážně o malé skleničky - mám i haldu těch velkých... Ale ty jsou, jak už jsem řekla, ve sklepě :-))).
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1680
[CNW:Counter]