O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TO CHCE PŘÍRODA - TO NENÍ NEVĚRA PDF Tisk E-mail
Středa, 22 prosinec 2021
I když se prsařovi podaří ulovit barokní dekolt a zadkomilovi kvalitní držák na tanga, pocit vítězství časem pomine. A může se docela dobře stát, že chlápek, který přísahá na poprsí, začne šilhat po zadku sousedovy manželky. Může za to tzv. Coolidgeův efekt, zábavný sexuologický jev, pojmenovaný po třicátém americkém prezidentovi Johnu Calvinu Coolidgeovi.
 
VÍTE VŠECHNO O HOŘČÍKU? PDF Tisk E-mail
Středa, 22 prosinec 2021
Výsledek obrázku pro Děložní myomBez dostatečného množství hořčíku v těle nemůžeme být opravdu zdraví. Významným nedostatkem hořčíku údajně trpí každý třetí z nás. Trpíte pocity úzkosti, migrénami, bolí vás záda? Máte občas v noci křeče v nohách? Zkuste hořčík! Kouzlo hořčíku jsem objevila před několika lety, kdy jsem se snažila více méně úspěšně léčit migrénu jinak, než jenom chemií.
 
TA KRÁSNÁ KUDLANKA ... PDF Tisk E-mail
Středa, 22 prosinec 2021
Ráda bych vám řekla pár zajímavostí o opravdových kudlankách, po kterých má náš časopis své jméno. Tyhle potvůrky patří mezi nejdrsnější predátory hmyzí říše a dokážou toho ulovit daleko víc, než si myslíte. Kudlanka nábožná je výjimečná tím, že jako jediný druh kudlanek dokáže, aniž by hnula tělem, otočit hlavu o 360 stupňů. Samička se dožívá cca osm měsíců života, sameček maximálně dva. Kudlanka je také jedním z mála druhů hmyzu, který dokáže vnímat člověka.
 
HROMADNÁ VÝMĚNA PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 prosinec 2021
25. April: Tag der Sekretärinnen & Sekretäre/Tag der Bürofachkräfte `18,  1942 in den USA initiiert, um die wichtige Arbeit von Bürokräften in der  Wirtschaft zu würdigen. Welche frechen Sprüche rund um dasJak muška malá bych se chtěla prolítávat od pátečního odpoledne všemi našimi ministerskými kancelářemi. Alespoň pár dnů... Ti dosavadní vládci už mají zabaleno, ti budoucí se zas těší, co si všechno pořídí nového, jaký personál si seženou ku své pomoci - hele, Franto, kamarádka má dceru,  je dobrá, byla by dobrá sekretářka... (Sama jsem něco podobného coby kancelářská krysa na jednom ministerstvu kdysi zažila.)
 
VŠETEČNICE – NEKONEČNÉ CUKROVÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 prosinec 2021
Určitě jste už všichni viděli legrační text, co pravidelně kolem začátku prosince koluje na internetu: „Tak, a právě nám začíná období  “Nežerte to”, které bude po prvním lednu vystřídáno obdobím “Vy to ale vůbec nejíte”. Tak u nás doma se toto nikdy neaplikovalo. Během celého roku, co se týče stravování, žijeme, řekla bych, až moc zdravě. Spousty zeleniny, ovoce, málo červeného masa, hlídáme si tuky, cukry, sacharidy. Jenže prosinec je zázračný měsíc, a to je povoleno resp. dovoleno všechno, kalorie se nepočítají, a tak máme svátky opravdu sváteční.
 
NEZBEDNÝ OKŘÍDLENÝ KOŠILÁČ PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 prosinec 2021
children at play, kids, girl angel Royalty Free Vector Clip Art  illustration -vc006033-CoolCLIPS.comZa pár dní to bude pět let, co se konala v Muzeu umění a historie ve Fribourgu výstava, dokumentující a současně zpochybňující fascinující andělský svět, jeho původ a rozmanité interpretace. Mají andělé opravdu křídla? A odkud pocházejí? Mají pohlaví? Tyto otázka se stále opakují. Jejich feminizace přichází s vlivem řecko-římského světa a alegorie římského vítězství, Nike. Potvrdilo se to v 19. století, kdy anděl někdy zastával místo ošetřovatelky nebo matky.
 
NE KAŽDÝ MÁ RÁD PEJSKY, NĚKDO RADŠI VETERINÁŘE PDF Tisk E-mail
Středa, 08 prosinec 2021
James Herriot – Audio Books, Best Sellers, Author Bio | Audible.comTeď se zrovna dívám na nové filmové ztvárnění života bratří Farnonů a mladého Jamese Herriota. Je to nesmírně půvabné. Poprvé jsem se s jejich osudy seznámila v knize "To by se veterináři stát nemělo",  kterou napsal už starší, ale stále obdivovaný James. Dokonce si vzpomínám, jak přijel do Čech! Ale teď nevím - nebyli jsme tenkrát ještě Československem? Asi málokdo ví, že se jmenoval  James Alfred Wight (* 3.10.1916, † 23 2.1995), a Herriot byl jeho pseudonym.
 
ČTETE? JEDNAK V TĚCHTO DNECH - DRUHAK VŮBEC PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 prosinec 2021
Mám ráda knížky. I když mne vždy fascinují všechny úžasné technické novinky, ať se týkají vymožeností kolem televize - s tím například v současnosti zoufale bojuji, s vymoženostmi vybavení kuchyně - napíšu extra - a i když mám, pochopitelně čtečku, knížky jsou něco, čeho se zbavit nedokážu. Někdy začátkem jara jsem u nás na Jižáku objevila knihobudku. Tedy, ono jich tu je plno, ale tahle je kousek od mého bydlení. A tak téměř každý den se u ní stavím, proberu, srovnám, případně něco přidám.  A přiznávám, pár jsem si jich i odnesla.
 
POHÁDKA O BITCOINU - 1. DÍL PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 listopad 2021
Zobrazit zdrojový obrázekMinule jsem vám tu psala, jak vůbec nechápu, co to je BITCOIN, kde se vzal, kde se bere, a proč představuje kupu peněz. Tak jsem  začala hledat... Takže, byl jednou jeden... Začneme slovem blockchain. Když se řekne slovo blockchain, spousta lidí se zasekne a zjistí, že vlastně vůbec neví, o co se jedná. Blockchain je v doslovném překladu řetěz z bloků. Bloky v tomto případě nejsou nic jiného, než virtuální účetní knihy. V Bitcoinu má jedna taková kniha průměrnou životnost 10 minut a má omezené místo.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 2141
[CNW:Counter]