O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JESTLIPAK TOHLE VÍTE? - 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 březen 2017
Image result for baby pngZnáte svou krevní skupinu? A už jste někdy museli dostat transfuzi? Víte, že ti, co mají AB, mají velkou kliku? Mohou přijmout krev všech. Jinak - tato krevní skupina je stará méně než tisíc let, je vzácná (2 až 5 % lidí) a biologicky komplexní. Jde vlastně o spojení skupiny A a B.  „Majitel“ má citlivý trávicí trakt, ne příliš dobrý imunitní systém a vyznačuje se proměnlivou odpovědí na změny prostředí a stravovací podmínky.
 
ZAKLÍNADLO - "GENETICKY UPRAVENÉ..." PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 březen 2017
Related imageZatímco v medicíně je genetické inženýrství většinou kladně přijímáno, geneticky modifikované potraviny jsou tématem k mnoha svárům a sporům. Označení GMO (geneticky modifikované organismy) okamžitě vyvolává otázky, pochyby a odmítání.
 
V HRADCI BUDE NOVÁ NEMOCNICE - ČTM PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 březen 2017

Image result for tradiční čínská medicínaČínská tradiční medicina...  Jenže - žádná východní a západní medicína ve skutečnosti není, ale pouze vědní medicína, používaná po celém světě, která zkoumá všechny postupy i zpětně a vše ověřuje na procentuální účinnost a bezpečnost, ze sběru dat nemocnic z celého světa, v meta-analýzách atd.

 
VŠETEČNICE - RODINNÉ ZÁCHRANNÉ KÓDY PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 březen 2017
Image resultKdyž jsem byla malá, občas jsem doma zaslechla něco, co jsem jako dítě slyšet neměla. Ale nevadilo to, neb co si vzpomínám, odmalinka jsem byla trénovaná že: „co je doma, to je doma“ a také že: „to, co se doma povídá, to pro cizí uši není“.
 
JESTLIPAK TOHLE VÍTE? - 1. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 březen 2017
Image result for baby pngLidské tělo je neuvěřitelně komplexní a složitý systém. Proto by nemělo být žádným překvapením, že dokonce i ty části těla a jejich funkce, které využíváme každý den, mají své bizarní a neuvěřitelné vlastnosti. Lidské tělo je neuvěřitelně komplexní a složitý systém. Proto by nemělo být žádným překvapením, že dokonce i ty části těla a jejich funkce, které využíváme každý den, mají své bizarní a neuvěřitelné vlastnosti.
 
PÁR DOBRÝCH RAD PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 březen 2017
 Dobrých rad není nikdy dost. Hodně z nich jsou taková ta "Kolumbova vajíčka" - jednoduše si pak řekneme, že jak je možné, že  nás něco podobného taky nenapadlo? Dnes je tu pár obrázků, a nemyslím, že by k nim bylo potřeba moc slov. Tedy - jen u některých je potřeba doplnit ingredience :-))).
 
SPOLKOVÁ ČINNOST V ČR PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 březen 2017
Jistě většina z vás znáte web Miroslava Macka, "Macek v botách". Dnes, v úterý, jsem u něj četla příspěvek pana Josefa Myslína, starosty v Okresním sdružení hasičů Praha - západ. M. Macek ho "olíznul" na facebooku; a protože jsem přesvědčena, že by vás všechny to zajímalo také, zde je tento text rovněž okopírován:
 
Ó, MY SE MÁME! - 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 březen 2017
V zásadě se máme jen doma a všude jinde se nemáme. A když nás tak oblbují s tou úžasnou současnou prosperitou, kvůli které bylo nutno zničit českou korunu, tak bych jen rád všem připomněl, že dnešní nízké platy (v korunách vůči v tvrdé měně) jsou zítřejší žebrácké důchody. Žvanění o tom, jak důchody musíme „reformovat“, o čemž mele levice i pravice, je matení lidí.
 
VĚDCI VARUJÍ PŘED "ŠMEJDY" PDF Tisk E-mail
Středa, 01 březen 2017
Related imageKatedra parazitologie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze doporučuje klientům léčitelů a detoxikačních poradců, aby se při podezření na parazitární infekci obrátili na lékaře-infektologa nebo akreditovanou diagnostickou laboratoř. Přístroje a postupy alternativní medicíny nejsou vědecky ani klinicky ověřené, a jako takové nejsou náhradou lékařské diagnostiky ani odborné léčby.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1543
[CNW:Counter]