O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LUBOR KUNÍK, FOTOGRAF PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 únor 2017
profilová fotka uživatele Kuník ĽuboNení to dlouho, co amatérský fotograf Lubor Kuník, žijící v Kanadě, uveřejnil na Kudlance článek o capt. Eugene Cernanovi. A nyní musíme sdělit smutnou zprávu: Stanley Park v kanadskom Vancouveri bol pre Luba Kuníka obľúbeným miestom, ktorého zákutia rád zvečňoval na snímkach. Vybral sa sem aj v stredu 1. februára vo večerných hodinách, kedy bola obloha posiata hviezdami a on pravdepodobne chcel zachytiť práve túto jedinečnú atmosféru.
 
ZLODĚJ SMOLAŘ PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 únor 2017

Image result for pčr pngPolicisté z pražských Vinohrad pátrají po muži, který je důvodně podezřelý z trestného činu krádež. Za ten mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. Hledaný si v jednom bytovém rezortu v ulici Perucká vyhlédl bezpečnostní kameru, kterou se rozhodl odcizit. Zjevně si myslel, že si počíná mazaně a hlavně nenápadně. Nejprve překonal oplocení rezortu a následně kontroloval, zda není nikým pozorován.

 
PŘÍLIŠNÉ PŘEMÝŠLENÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 únor 2017

Šťastní lidé moc dopředu nepřemýšlí. Místo toho akceptují stav věcí takový, jaký je. Proč taky myslet nad řešením něčeho, co se ani nemusí stát? Tím nechci říct, že plánovat, jak případnou situaci případně řešit, je špatné. Ale rozhodně bychom tím neměli trávit hodně času. Zhodnotit situaci a připravit si následnou strategii. Připravit se, kdyby něco“.

 
VŠETEČNICE - JE DOMÁCÍ LÉČBA ÚSPĚŠNÁ? PDF Tisk E-mail
Středa, 08 únor 2017
Image resultJe podzim a prší a je chladno, lezavo a tmavo. Nebo je zima a sněží, je bílo, šedivo, chladno, lezavo a tmavo. Je hnusně. A do toho všeho se občas taky stane, že je některé dítě nemocné. Naše děti už sice nejsou tak malé, aby chytily všechno a všude, ale i tak jsme si dříve do sytosti užili několik kol rodinných chcípavek. Naštěstí teď již několik let všichni zdárně odoláváme.
 
MRÁZ KOPŘIVU NESPÁLÍ, ALE CHCÍPAVKA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 únor 2017

Nebojte, ještě stále jsem jakž takž živá. Mám prý akutní bronchitidu. A asi i průšvih. No - spíš přímo průser... Ale o tom všem vám detailněji napíšu o chvilku později. Teď jen krátce - byla jsem večer na pohotovosti v nemocnici Na Homolce, kde jsem zažila úžasné vyšetření... Tedy, pro ně asi běžné, ale protože já tam nebyla téměř deset let, tak jsem žasla nad neuvěřitelným pokrokem vědy.

 

 
NEVÍTANÝ ÚLOVEK :-))) PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 únor 2017
Tak si chodím sepesem, všude venku krásně bílo, příjemno - ale bohužel, občas je nutno i do obchodu zajít, metrem popojet... a už je to tady. UŽ JE TO TADY!  No, není to nic úžasného, není to nic překvapivého, ale rozhodně je to ke vzteku. Ulovila jsem totiž virózu, v dokonalém provedení. Napřed jsem dva dny jen tak pokejchávala, sváděla to na svou prachovou alergii, pak jsem začala trochu kašlat a zdůvodňovala si to tímtéž.
 
UMÍTE MAGORÁK? (CIBULOVÝ ČAJ) PDF Tisk E-mail
Středa, 01 únor 2017
Image result for ČAJ NA KAŠEL Z CIBULEVšude možně řádí chřipky, a tak bych vám všem chtěla nabídnout báječný lék - alespoň na kašel. Funguje to jak na ten hustý, příšerný, tak i na ten suchý, škrábavý, kokrhavý. Tak, drahé a drazí, tady máte recept:
 
CRISPR - ANEB TA VĚDA JE TAK ÚŽASNÁ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 leden 2017
T-lymfocyt. Kredit: NIAID/NIH.CRISPR. Šest písmen, o kterých ne každý ví, co to přesně znamená. Tato technologie, a její mnohé varianty, představuje techniku pro editování genomů, o níž se mluví především v souvislosti s cíleným křížením, respektive opravou vadných genů. Takže - co je CRISPR? Nejnovější a zároveň nejmocnější nástroj ke stříhání a úpravu genomu. Správně celým názvem je CRISPR-Cas9. Technologie je vypůjčena od bakterií, které ji používají pro ochranu před cizími genetickými elementy.
 
DĚDICTVÍ PREZIDENTA OBAMY 2. PDF Tisk E-mail
Středa, 25 leden 2017
Image result for barack obama go homeZa Obamy rovněž došlo k zásadnímu posunu v rámci demokratické strany. Když se stal jejich kandidátem na prezidenta v roce 2008, reprezentoval levicové křídlo. Levicový progresivismus představoval jedno křídlo v rámci demokratické koalice. Dnes je dominantním proudem. S nadsázkou řečeno, Bill Clinton z roku 1992 by dnes byl vhodnějším kandidátem za republikány, než za demokraty.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1527
[CNW:Counter]