O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KRÁSNÁ = ŠTÍHLÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 říjen 2018

hungry lady at table with no foodJe to nespravedlnost obrovská – protože jídlo je jedno z mála lidských potěšení. Mnohým lidem ani nic jiného už nezbývá … Paradoxem je, že když už člověk na to “má“, tak pokud si chce zachovat jen trochu lidský vzhled, musí si tuhle potěchu v podstatě odepřít. Píšu sice člověk, ale myslím nás, "něžné a křehké pohlaví", které se - pokud nemá super rychlý metabolismus, v životě pořádně nenají. Jo, ti naši samečci, ti to tak fest neberou :-)))

 
MYČKA NEJEN NA NÁDOBÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 říjen 2018
 Pochopitelně, že hlavní funkcí myčky nádobí je mytí nádobí - ale, víte, že se dá použít ještě na mnoho a mnoho dalších způsobů? Třeba ty, které vám dnes popíšu znáte, třeba ne. A nebo znáte některé další...  Takže čtěte, pokud se vám něco zalíbí, tak použijte. A jestli znáte něco jiného, nějaký další dobrý nápad - sem s ním!!!
 
TOHLE SI SNAD NEZASLOUŽÍ! PDF Tisk E-mail
Středa, 24 říjen 2018
Špinarka zrovna nebyla mojí favoritkou. Vím, jak jsme se v práci s buchtama kdysi hádali, jestli je lepší Špinarka nebo Rottrovka. Já jsem byl vždycky pro Rottrovku. Špinarka zase vítězila u holek. A tak mi to zůstalo i následujících 50 let. Nesedla mi hlasem, ani zjevem. Ani tou svou nejznámější písničkou mě nikdy "nedostala".
 
PŘIROZENINY, DEMENCE, PROKRASTINACE PDF Tisk E-mail
Středa, 24 říjen 2018
Jo, tak zase jsem o rok starší... fujtajbl... A nebo nádhera, ještě mne neodstřelili? Případně: vyšlo mi to, vychází mi to, a všechno je vlastně super.  Představte si, že se přikláním  k té třetí možnosti :-))). Ano, vzhledem k mému celoživotnímu heslu, opsanému od dívenky Pollyany (už několikrát jsem tu o ní psala), že všechno zlé, se nakonec ukáže k něčemu dobré. Teď jsem například ráda - a to že moooc, že jsem si před lety vymyslela Kudlanku. A získala vás.
 
"TO JE ŠKODA VYHODIT..." PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 říjen 2018
 Hromadí se vám v odpadkovém koši ohryzky, slupky a další zbytky od ovoce a zeleniny? Poradíme vám, jak je ještě využít. To, co možná ještě v tuto chvíli považujete za odpad, může být příště vyhledávanou surovinou. Stačí si jen přečíst následujících pár tipů na využití běžného odpadu z kuchyně.
 
PŘEDÁVKOVÁNÍ HOMEOPATIKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 říjen 2018
Související obrázekZeptejte se několika náhodně vybraných lidí, co je to homeopatie, a zpravidla se dozvíte, že „je to bylinná medicína nebo tak něco“, ale hlavně že „je to čistě přírodní“. Ve skutečnosti to však není ani jedno z toho. Málokdo z laické veřejnosti si totiž uvědomuje, že u homeopatik dochází k takovému ředění látek, že v nich nezůstává doslova nic. Povědomí veřejnosti o homeopatii je zoufale malé.
 
BÁRA A BUDŽES - DOPORUČUJI TUHLE KNIHU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 říjen 2018
Byl jsem pozván před nějakou dobou na křest knihy „Vinnetou naší doby“ o herečce, která se mi zapsala do paměti mnoha rolemi. Herečka, zapasovaná do rolí veselých a rozverných, je také herečkou velkých dramatických rolí. Za nejúžasnější považuji její úlohu v dramatu „Requiem pro panenku“. Sice za ni dostala cenu na Toronto International Film Festivalu, ale já si myslím, že by jí více slušel Oscar. Kdyby to byl anglicky mluvený film, jistě by ho dostala.
 
VIRUS NALEZEN! PDF Tisk E-mail
Středa, 17 říjen 2018
Výsledek obrázku pro phishingPhishing varuje před phishingem - Phishingové útoky jsou už skoro běžnou záležitostí. Phishing, který varuje před jiným phishingem, to zase tak obvyklé není… Jen ve stručnosti: phishing je označení pro podvodnou techniku, kdy se útočník snaží vydávat typicky za bankovní instituci. Více v této, na netu publikované knize o havěti.
 
ČISTOTA PŮL ZDRAVÍ ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 říjen 2018
Výsledek obrázku pro bacteriaV každé domácnosti s námi žijí milióny všudypřítomných bakterií, se kterými se o své místo k žití nedobrovolně dělíme. O některých rizikových místech víme, na jiných ale naše ostražitost výrazně klesá. V obou případech je ale důležité vědět, jak si doma i na těchto místech zjednat nekompromisní čistotu.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1790
[CNW:Counter]