O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JO, TOHLE BUDE ASI PRŮŮŮŮS... PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 leden 2020
V Česku se recykluje asi pětina z celkového množství sebraného papíru. Větší kapacity na recyklaci u nás chybí, takže kolem 800 tisíc tun ročně se vyváží. Ale letos je obtížnější ho někde udat - o hodně víc, než v minulosti.
 
JAVOROVÝ SIRUP PDF Tisk E-mail
Středa, 22 leden 2020
Výsledek obrázku pro JAVOR CUKROVÝ
Znáte ho? Používáte? Ale jestlipak víte, že javorový sirup je koncentrovaný cukr a v žádném případě ho nelzej považovat za součást zdravého stravování. Javorový sirup je vyroben z mízy javorů. Vařením se míza zbaví vody, čímž se zvýší koncentrace cukru. Následnou karamelizací vzniká sirup s bohatou sladkou chutí a charakteristickou barvou. Ten pravý má javorovou chuť s náznaky karamelu, vanilky a švestky. Jeho náhražky jsou pouze sladké a aroma je umělé.
 
SJEZD MODRÝCH PTÁKŮ NAPADEN PTAČÍ CHŘIPKOU? PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 leden 2020
Související obrázekTak se toho na víkend semlelo víc věcí najednou, vč. ptačí chřipky. Souvislosti nehledám, jen nepatrně tuším. Nejdřív ten ptačí Sjezd: Únavný žvanění a omílání ničeho o ničem. Mám dojem, že PR poradcům se konečně zdařilo zakázat ptákům téma Antibabiš, coby působící evidentně kontraproduktivně, čímž ovšem řečníci zcela pozbyli jedinou náplň svejch projevů. Nuda, nuda, nuda.
 
UNIVERZALISMUS - PROČ? - 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 leden 2020
Univerzalisté, tedy DOKONALÍ LIDÉ, přitvrdili v osočování Ruska a Číny. Štvaní proti Rusku není „předsudečná nenávist“, proti Rusku se štvát může. Proč po třiceti letech najednou otevírají záležitosti vztahující se k sovětské armádě, osvobození Prahy Vlasovci, pomníkům apod.? Proč vadí smlouva Prahy s Pekingem? Pokud vím, tak ruská nebo čínská strana nic takového nevyprovokovala.
 
LETMÝ POHLED DO NORSKA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 leden 2020
Výsledek obrázku pro uprchlíci žijící v norskuNorsko má cca 5 miliónů obyvatel. Celkem. Cizince do Norska přitahuje nejen vstřícná imigrační politika a vysoký životní standard, ale také dlouhodobý nedostatek pracovních sil v zemi (v mnoha oborech panuje vysloveně negativní nezaměstnanost!). Jediným mínusem zůstávají jen drsnější přírodní podmínky (zvláště pro jižany). Největší část přistěhovalců (přes 160 tisíc) žije na území hlavního města, ale velmi dobře integrované cizince potkáte prakticky po celé zemi.
 
NIC NEŽ NUDA A TRAPNOST PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 leden 2020
Jak už to tak bývá, občas se něco nepovede. Každému. Ovšem průšvih je, když se něco nepovede někomu, kdo na to "něco" vybere peníze od velké skupiny lidí. A - pak je to velký propadák. Obdivuhodné ovšem je, že když jaksi zmršíte (abych byla velmi slušná) něco vy, tedy v malém, tak máte smůlu velkou, neboť to jde na vaše triko a musíte škody nahradit. Tedy, většinou. Ale když něco zvorá velká organizace?
 
BEZPEČNÉ ŠVÝCARSKO PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 leden 2020
Švýcarsko = země se sedmimilionovou populací má armádu o síle 1.365.220 vojáků (údaj z roku 2010). Profesionálních je z nich pouze 3,600 příslušníků letectva, speciálních jednotek a výcvikových instruktorů. Ostatní jsou příslušníci milice. Každý dospělý muž při dosažení věku 19 let „vyfasuje“ od státu kompletní výzbroj a výstroj.
 
ZA VŠECHNO MŮŽE POČASÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 leden 2020
Na obrázku může být: pesKdyž jsem se ráno courala zdejším parkem s mým milovaným pesem (kolem časné deváté hodiny), potkávala jsem se s druhou várkou psích venčitelek a venčitelů - tedy těch, které jejich čtvernožci nechají doma, dokud se nerozjasní. A jak to tak bývá, slovo dá další várku slov. "Jé, mně vám bolí rameno", "Nojo, a kdybyste věděla, jak je mně, ta moje krční páteř...", "No, dámy, vy jste ještě fit, ale já už si ani nezavážu tkaničky..." - bylo těch nářků několik habadějů.
 
TO SVINSTVO BRÁT NEBUDU! PDF Tisk E-mail
Středa, 08 leden 2020
Výsledek obrázku pro hormonal contraception pngJeště před pár lety byla hormonální antikoncepce téměř zázračným řešením na celou řadu menších i větších ženských potíží. Pilulky bezstarostně polykaly zralé ženy, ale i mladé dívky, které věřily, že se jim zlepší pleť a hlavně zjednoduší život. Brát hormonální antikoncepci bylo stejně samozřejmé jako nosit v kabelce růžové prášky na bolest hlavy. Teď ale vše jinak. Z kdysi vychvalované pilulky se stal zákeřný zloděj ženskosti, který ničí zdraví i život.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1950
[CNW:Counter]