O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PROJEV STATEČNOSTI! PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 červen 2017
Radek Banga z Gipsy.cz: Miminko není na pořadu dne | Sedmička.czRomský rapper Radoslav "Gipsy" Banga je znám svým energickým a charismatickým koncertním projevem, při kterém dokáže strhnout každého v sále. A tak vedle nesporných hudebních kvalit je právě pro tuto skutečnost uznávaným a vyhledávaným muzikantem. Minulou neděli jsme se z České televize a jejího pořadu 168 hodin dozvěděli, že dostal získal cenu od Nadace Charty 77. Tato cena je prioritně určena lidem, kteří prokázali svou statečnost nějakým zvlášť důležitým činem v boji za lidská práva, národní nezávislost, suverenitu a podobně.
 
V SUPERMARKETECH UTRATÍME VÍC... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 červen 2017

Po letech se v Česku znovu hlásí o slovo inflace. Nahoru ji v uplynulých měsících tlačily především rostoucí ceny potravin. Jen v květnu jsme za jídlo zaplatili v průměru o devět procent víc než loni. Nejvíc podražil sýr, vejce a máslo. Český statistický úřad každý měsíc sleduje ceny šestadvaceti vybraných potravin a nápojů. Z dat za květen vyplývá, že potraviny v tuzemských supermarketech meziročně zdražily o 9,2 procenta. Za co a o kolik si letos připlatíme? Napoví náš přehled.

 
MOŽNÁ ŘEŠENÍ MIGRAČNÍ KRIZE PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 červen 2017
Varuji čtenáře: Nebude to povzbudivé čtení. Leč tuto otázku vlastně řešíme všichni, ať už přímo či nepřímo. S touto otázkou souvisí případné prohry či výhry tzv. „populistů“, tato otázka je předmětem mezinárodních jednání, ovlivňuje život celé Evropy a někdy zasahuje i do našeho soukromí, protože bývá předmětem sporů i mezi nejbližšími příbuznými. Vidím několik scénářů tohoto řešení.
 
JAK BÝT SUPER-PRODUKTIVNÍ - 2 PDF Tisk E-mail
Středa, 07 červen 2017
Výsledek obrázku pro forbes png logoNedávno jste tu četli o redaktorovi časopisu Forbes, který vyzpovídal více než 200 super výkonných lidí – a pak z toho sestavil návod. Zde je díl první, který byl zaměřen na bod jedna až pět. Následující body šest až deset obsahují rozhodně zajímavé poznatky taktéž. Jen ještě kdyby tak informovaly, jak přesně na to…- ale to už posudte sami:
 
LEGRACE NA PLACE - TÉMĚŘ DETEKTIVNÍ ZÁHADY PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 červen 2017

To se nám toho v poslední době seběhlo... Bylo toho hodně a hezkého málo. Čtvrteční nehodu vlaku, který narazil na trati mezi Turnovem a Mladou Boleslaví do padlého stromu, vyšetřovali na místě kriminalisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu. Na místě totiž byly nalezeny podezřelé předměty. Rozhodně ten strom nespadl sám.
 
JE VŮBEC KOHO VOLIT? PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 červen 2017
Nejenom štvavé kampaně, ale i mnohem větší nebezpečí hrozí od politiků. Snůška nesmyslů a nebezpečných rozhodnutí nebyla zdaleka vyčerpána. Určitě je méně nebezpečná běžná korupce, než rozhodnutí jako je třeba solární tunel. Současné velké politické strany obvykle postrádají komplexní pohled na státní a národní zájem. Nadčasová varianta, tedy zájem o zachování národa a státu do budoucnosti, obvykle není vůbec uváděna, často absentuje.
 
SOUČASNÝ NĚŽNÝ BUZERPLAC PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 červen 2017
Výsledek obrázku pro VLADIMÍR KROUPAStav rekrutů do české armády je, zdá se, žalostný… Tak jsem neodolal a díval jsem se na ČT2 na nový dokumentární pořad o rekrutech do armády České republiky. A jakožto bývalý poddůstojník a výcvikový velitel družstva v přijímači, jsem se nestačil divit... Podezření, že s těmi mladými adepty do armády není všechno tak zcela v pořádku, jsem měl hned v úvodu pořadu, když jeden z bažantů na kameru sdělil své dojmy z ubikací.
 
JAK ZLÝ AGRESOR ZASTŘELIL NEBOHÉHO CHLAPCE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 červen 2017
Agresor je ve vazbě a spoluobčané v Chomutově se bouří. Chudínek jeden spoluobčan byl totiž vožralej (osobně spíš teda myslim, že i sjetej), a ze vzteku najížděl svou dodávkou tu do lidí, tu do aut, kolem zaparkovaných. Nešťastník byl dozajista hluchej jak poleno, neb neslyšel, jak ho celá ulice napomíná. Tu se objevil agresor, kterej ho sedmi kulkama sejmul.
 
STANOVISKO ČESKÉHO KLUBU SKEPTIKŮ SISYFOS, Z.S. PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 květen 2017
k návrhu na doplnění zákona o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činnosti souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů č. 96/2004Sb. o nové nelékařské zdravotnické obory „terapeut tradiční čínské medicíny“ a „specialista tradiční čínské medicíny“ (§21c a §21d)
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1575
[CNW:Counter]