O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NENÍ POLICIE JAKO POLICIE ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 srpen 2017
Výsledek obrázku pro kobanDnes bych vám chtěla ukázat o hodně odlišnou práci - policii v Japonsku. Jak se říká - jiný kraj, jiný mrav - jiná práce. Japonští policisté se snaží učinit zadost vysokým požadavkům, které na ně klade japonská společnost, jsou hrdí na to, že patří k elitní organizaci.
 
NOVÉ ZPRÁVY OD MONIKY - DŮKAZY! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 srpen 2017
Infiltrovaný agent přinesl důkazy o spolupráci neziskovky s pašeráky. Solidarita, jestliže hájí jen své vlastní zájmy za každou cenu, může přesáhnout v nezákonost. A jako takovou je správné ji zastavit jakýmikoliv prostředky. Neziskovky však odmítají spolupracovat s italskými orgány. Tuto misi lze považovat za ukončenou. Nyní máme důkazy. Jediný způsob, jak to dokázat byla „akce v utajení“, stejně jako při vyšetřování obchodníků s drogami či zbraněmi ...
 
BEZPEČNÝ A CELKEM BOHATÝ STÁT V KRIZI - závěr PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 červenec 2017

Byrokratům se dnes, jako vždy, nedaří ovládnout všechny ekonomické toky a pochody. Lidi se vždy zařídí podle toho, jak to jde. Hospoda fungující podle všech předpisů a EET musí zkrachovat. Kdo to neví, je vůl! Anebo je to přisátá pijavice. Zoufalství, vyjádřené novým ministrem financí Pilným, který blouzní v tisku, jak zničí „šedou ekonomiku“, je toho důkazem.

 
BEZPEČNÝ A CELKEM BOHATÝ STÁT V KRIZI - 4. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 červenec 2017
Podle politického vývoje už neomarxisté, kteří svoji cestu institucemi na základě ideologie Frankfurtské školy dovedli k vrcholu a moci, cítí, že je něco špatně. Dějiny se netočí, jak by oni chtěli. Místo toho, aby hledali východisko, rozšiřuje se neuvěřitelně omezování osobní svobody a utužování moci byrokracie.
 
BEZPEČNÝ A CELKEM BOHATÝ STÁT V KRIZI - 3. PDF Tisk E-mail
Středa, 26 červenec 2017
Dnešní žvanění „lidskoprávníků“ a mnoha politiků o neskonalých úspěších dnešní doby po „listopadu“ se nejen z důvodu uváděných v první a druhé části článku míjí účinkem. Ba dokonce je kontraproduktivní. Jak se říkalo za našich babiček: „Bohu nemilí, lidem odporní a mně na výsost protivní.“
 
JSTE NOČNÍ SOVA, SKŘIVÁNEK, NEBO "NORMÁLNÍ"? PDF Tisk E-mail
Středa, 26 červenec 2017
Jste-li noční sova, máme pro vás novinku:  vědci identifikovat gen, který za to může! Někdo se životem prohání, aniž by mu spánek nějak narušoval jeho zájmy, někdo je ranní ptáče, jiný naopak noční sova. A taková sova, pokud zrovna nepracuje jako noční hlídač či barman/ka v nočním klubu, to má v životě velice těžké. Někteří lidé, bez ohledu na to, co všechno dělají, aby večer usnuli včas, s tím každý den (spíš noc) bojují.
 
LEGRACE NA PLACE - KRADE SE VŠUDE A VŠECHNO PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 červenec 2017
Portugalsko je ve srovnání s jinými evropskými zeměmi nadále z hlediska turistů bezpečnou zemí. Ve velkoměstech a v turistických oblastech však poslední dobou narůstá počet krádeží. Nejrozšířenější formou kriminality (vůči cizincům) jsou kapesní krádeže, krádeže ze zaparkovaných aut a krádeže kabelek či příručních zavazadel (i s použitím násilí).
 
BEZPEČNÝ A CELKEM BOHATÝ STÁT V KRIZI - 2. PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 červenec 2017
Ministerstvo financí, EET a měsíční hlášení, které ze soukromých firem a jejich majitelů udělalo podřízené byrokracie, po vnitrostátních silnicích se potulující celníci. Obecní strážníci kontrolující hosty restaurací, zda kouří, kde mají, a nepijí pivo, kde nemají, a nemluví moc nahlas... Prostě nadutost a panské manýry se na nás valí ze všech stran. A korunu tomu dodávají takzvaní „levicoví liberálové“, ve skutečnosti nafoukaní milovníci elitářství, pohrdající obyčejnými lidmi.
 
BEZPEČNÝ A CELKEM BOHATÝ STÁT V KRIZI - 1. PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 červenec 2017
Tím myslím naši milou republiku. Je tady bezpečno, je tady celkem bohato (což se obecně těžko chápe, ale je to tak) a je tady čím dál tím víc dusno. Vedle těch kladných věcí, skutečně dobrého zdravotnictví, veřejné dopravy, stále více kultury, divadel a knih atd., za něž budiž díky, a novinek, jako možnosti svobodně cestovat a studovat a podnikat, na které jsme si rychle po roce 1989 zvykli, obklopují a ovlivňují nás čím dále více blbosti hlásané jako nevyvratitelné pravdy.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1605
[CNW:Counter]