O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

EKLHAFT - ALE DOBRÝ ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 září 2020
Akrylamid – WikipedieDnes si dopřejeme trochu chemie – konkrétně o tom, „co by se nemělo“. Tedy o tom, co jíme tak rádi a ono nám to vlastně děsně škodí… Jedná se o akrylamid, „chemickou potvoru, která patří mezi karcinogeny. Akrylamid je také základní stavební jednotkou polyakrylamidu – plastu využívaného například při čištění vod, v kosmetickém průmyslu, biochemii a v podobě těsnicího tmelu jej můžete potkat na stavbě přehrad a vodních rezervoárů.
 
JE TO ŽLUTÝ A SNAD SE TO I JÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 září 2020
Chápu, že s některými lidmi je to těžké. Něco jim vysvětlíte, předvedete, oni si to vyzkoušej - a za pár dnů se vás po stopadesátýšestý ptaj znovu... Ano, to je přesně můj případ. Taková jsem já, matinky. Jenže já nejsem dementní (doufám), nemám toho pána od "A", ani nemám sklerózu. Oboje nemám, doufám tedy. Ale přesto jsem se dnes zas a znovu ptala svého velkého počítačového gurua, jak se stahujou fotky z mobilu do počítače, a proč mi to nejde samo, když tam zastrčím ten šlauch...
 
ROUŠKOVÉ PRŮŠVIHY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 září 2020
Čerstvé zprávy z městyse Pozořice o udatném boji s pandemií – č. 5
Jakákoli pleť pod rouškou se stává postupně více a více citlivou. Dnes již nikdo nepochybuje o tom, že dlouhodobé nošení roušek může způsobovat nejrůznější kožní problémy. Teplo, vlhkost způsobená kapénkami, ale i potem mohou vést k rozkladu struktury pokožky a způsobovat její podráždění, vznik nejrůznějších lézí či aknózních pupínků.
 
NÁDHERNÁ ZUZANA A CHYTRÝ DANIEL PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 září 2020
Asi znáte ten příběh o krásné, bohabojné a ctnostné Zuzaně. Vypráví o pohnutém osudu manželky Jójakíma. Dějištěm příběhu je Babylón. Jójakím byl velmi vážený mezi všemi babylónskými Židy a v jeho zahradě se často scházela společnost. Zuzanu si oblíbili dva židovští starší (soudci z lidu), kteří ji toužebně sledovali každý den, jak se prochází po zahradě. Posedla je neovladatelná vášeň. Zachvátilo je trápení.
 
OMLOUVÁM SE SVĚTU! PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 září 2020
V posledních měsících, s nastoupivším pozdním stářím, cítím potřebu omluvit se. OMLUVIT SE VŠEM. A to pokud ještě mám čas. Protože jeden nikdy neví: "Mladej může, starej musí, žejo."
 
HANOBENÍ BENEŠE A FAŠISMUS PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 září 2020
Čekal jsem, kdo bude další. Po zneuctění sochy Winstona Churchilla vstoupila kampaň „boření tradic“ do nové fáze. Pomalováním sochy Edvarda Beneše přistoupili k obhajobě fašismu. Beneš je prý rasista a masový vrah. Co má boj proti rasismu společného s Benešem? Beneš žil v prostředí, kde se žádný černoch nevyskytoval, bojoval proti nacismu a rasové nenávisti.
 
PROFESOR KOUTECKÝ - ZAKLADATEL PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 srpen 2020
Dnes by to bylo devadesát let, co se narodil lékař, chirurg a zakladatel dětské onkologie u nás, Josef Koutecký (zemřel 5.7.2019). Po listopadu 1989 byl děkanem 2. lékařské fakulty UK a prorektorem Univerzity Karlovy. Před deseti lety obdržel Národní cenu projektu Česká hlava za celoživotní dílo a výzkum v oboru dětské onkologie. A v roce 2015 převzal Cenu Neuron za přínos světové vědě v oboru medicína.
 
ČEKÁME NA VAKCÍNU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 srpen 2020
Klíčová složka vakcíny proti covid-19 se bude vyrábět u nás, v americké globální firmě Novavax, která má vyrábět dvě miliardy vakcín ročně, z toho půlku u nás. Koupila totiž výrobní závod Praha Vaccines. Sídlí kousek za Prahou, nedaleko Kostelce nad Černými lesy, konkrétně v oblasti Bohumile v Jevanech.
 
TY NESPRÁVNÉ EMOCE PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 srpen 2020
Utrpení je způsobeno tím, že jsme pod vlivem rušivých emocí (pýcha, připoutanost, nevědomost, hněv, žárlivost a možná ještě něco dalšího). Proč někteří lidé jsou ve stejné situaci šťastní a jiní nešťastní? Proč mně připadá super, že mám co jíst a kde spát, a někdo jiný se stejným příjmem by trpěl, že nemá stejný auto a stejnou dovolenou jako soused? Všechno to jsou rušivé emoce.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 2016
[CNW:Counter]