O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZEMANOVA CESTA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 listopad 2017
Premiérka Mayová vystoupila opět ostře proti Rusku a jeho údajnému ovlivňování voleb v západních zemích. Je viděl obrovský strach z propíchnutí informační bubliny, kterou vytvořily vládnoucí elity na celém Západě. Tento strach je spíše hypotetický, skutečné informace o aktivitách Ruska nejsou dokázané, spíše se operuje s možnostmi, které dnešní informační technika umožňuje.
 
STŘÍLEJTE, JE JEDNO NA KOHO... PDF Tisk E-mail
Středa, 22 listopad 2017

„Střílejte. Je jedno na koho. Je potřeba to urychlit,“ nařídili nám. „Každý začal střílet, dvě nebo tři rány za sebou. Trvalo to patnáct dvacet minut. Neměli jsme na výběr. Bylo nám nakázáno střílet bez rozdílu jak na policisty, tak na demonstranty,“ vypověděl jeden z ostřelovačů na italské televizi Canale 5, která patří do impéria založeného a spoluvlastněného Silviem Berlusconim. V roce 2014 v Kyjevě na Ukrajině zemřelo 80 lidí.

 
ZNALOST ZÁKONŮ NEOMLOUVÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 listopad 2017
Jedny volby skončily a hned nás čekají další. Tentokrát volby prezidentský. Svýho koně mám, ale nejde mi teď o to, kdo zvítězí. Zarazila mě kandidatura několika osob, na základě deseti podpisů senátorů (tak i přípustná kandidatura na základě dvaceti podpisů poslanců, k tomu ale letos nedošlo). Nechci hodnotit (ne)mravnost zákona, kterej zcela automaticky předpokládá, že jeden každej poslanec má nutně shodnej názor na osobu prezidenta, jako dva tisíce lidí, anebo jeden každej senátor má shodnej názor, jako pět tisíc lidí.
 
VŠETEČNICE - NEŠTĚSTÍ NECHODÍ PO HORÁCH PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 listopad 2017
Image result…ale, bohužel, po lidech. A někdy si dokonce vybere lidi, kteří si to zaslouží co nejméně. Tento víkend byl jedním z těch bláznivých. Spousta práce kolem domu a ještě větší kolem zahrady. Loučení se s podzimem a příprava všeho na zimu chce svůj čas.
 
MANEKI NEKO PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 listopad 2017
Výsledek obrázku pro MANEKI NEKO PNGJistě budete souhlasit, že kočky provází jisté mystično a tajemno. Proto není divu, že se jim začaly připisovat nadpřirozené síly a tvořily se kolem nich mýty. V japonském a čínském folkloru kočky vystupují jako negativní i pozitivní bytosti. Někdy jsou schopné změnit svoji podobu v lidskou. Takovým kočkám se říká Bake Neko a většinou člověku škodí.
 
PÁR PREZIDENTSKÝCH SLOV PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 listopad 2017
Prezident Zeman v pořadu Týden s prezidentem mimo jiné mluvil o zakladateli našeho státu T. G. Masarykovi. Je přesvědčen, že bychom si měli odkaz prvního prezidenta připomínat, ale to nejen čtením jeho knih, ale také činy. Masaryk byl velmi aktivní člověk, který v 65 letech projevil odvahu, odešel z vlasti a začal v zahraničí budovat stát, který si ještě v první světové válce uměl málokdo představit.
 
SLIBY JAKO BYZNYS PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 říjen 2017
Výsledek obrázku pro libor winklerTěžko v téhle zemi i leckde jinde najdete lepší byznys, než je politika. A tím teď nemyslím korupci ani možnost být první u všeho, z čeho kynou nějaké peníze. Začíná to už volbami, kde systém plateb od státu za získané hlasy preferuje volební podnikání jako málokteré jiné. Když není silné téma, stačí něco slíbit.
 
POTRAVINOVÁ ALERGIE, NEBO NESNÁŠENLIVOST? PDF Tisk E-mail
Středa, 25 říjen 2017

Výsledek obrázku pro alergie

Potravinová nesnášenlivost a potravinová alergie nejsou identické pojmy. Ta první vás může pěkně potrápit, ta druhá může v extrémních případech zabíjet. Symptomy považované za alergické jsou často jen projevem potravinové nesnášenlivosti. Výzkumy ukazují, že až 20 % lidí se považuje za potravinové alergiky, avšak ve skutečnosti jsou jich jen 3-4 %.
 
STRACH Z BABIŠE PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 říjen 2017
Volba Babiše ukázala, navzdory jeho obviněním, že lidé nevěří starým politickým stranám, ale ani policii, ani soudům, tím méně dalším státním institucím. Volba SPD a Pirátů to ještě navíc dotvrzuje. Strach starých struktur, že je konečně někdo „vyhmátl“, mluví ústy Babišových oponentů.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1652
[CNW:Counter]