O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZAJÍMAVOSTI I NÁPADY - VEJCE A BANÁNY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 prosinec 2016
Největší vejce na světě pochází z České republiky a snesla ho slepice paní Věry Ouškové ze Strunkovic nad Volyňkou na Strakonicku v lednu 2005. Až dosud bylo největším slepičím vejcem vejce z německé farmy Langwege, jež mělo obvod 18 cm. České vejce je ale o 3 cm větší!  Měří na výšku téměř 9 cm, váží 210 g a má obvod 21 cm. (To německé mělo hmotnost jenom 169 g a bylo o 2 mm nižší a obvod mělo 18 cm.) "Naše" vajíčko bylo zasláno do Londýna na zápis do Guinnesovy knihy rekordů a potom zůstane v Muzeu kuriozit v Pelhřimově. Mj. chudák ta slepička...
 
OD NEVĚRY KE KOUPELÍM POHLAVÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 21 prosinec 2016
Nevěděla jsem, co je to za koupel, o které psala mamča ve svém komentáři – zadala jsem do google – a ejhle, co jsem při tom objevila... Říká se tomu derivační koupel – a ta prý představuje jednoduché a přirozené odstraňování škodlivin a přebytků z těla. Jde o starobylé umění, které může působit blahodárně na nás na všechny, a to bez vynaložení nákladů a bez jakéhokoli nebezpečí… Tož čtěte a třeba i zkuste. :-)))
 
VŠETEČNICE - JEŠTĚ PRO ZVÍŘÁTKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 prosinec 2016
Image resultObčas se stane neobvyklá věc - mám příležitost vidět film, který na mne zapůsobí tak, že si z něj i něco zapamatuju :-))). Někdy je to jeho emoční síla, přetrvávající měsíce, někdy úplná dobnost. Po pěti letech se konečně i ke mne dostal film "I ženy mají své dny". Někde tak uprostřed filmu se brodí hlavní hrdinka sněhem, táhne plně naložené sáňky a ve finále zdobí stromeček (nejspíš v pražském lesoparku) různým ovocem, bobulemi, zrním a jiným krmivem pro zvířata.
 
A CO TŘEBA KOUPIT NĚCO TAKOVÉHO? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 prosinec 2016
Image result for head in the hANDS PNGS blížícími se Vánocemi a radostí z nich se i přímo úměrně mnoha lidem zvyšuje hladina stresu. Snažíme se své blízké potěšit a podarovat je něčím, co udělá radost. Co ukáže, že na ně myslíme, že je máme rádi. Ale jak, a čím? Co koupit, co dotyčný už dávno nemá? Co by si přál, co potěší nejvíce?
 
STŘET GENERACÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 prosinec 2016
Image result for big family pictures cartoon pngDostala jsem od „kanadského Pepy“ následující článek. Je velmi zajímavý a věřím, že k němu přidáte i vlastní postřehy. Jedná se o pohled na současně žijící a případné budoucí generace. O to, jaké jsou jejich obecné charakteristiky a v čem se navzájem liší? Díky prodlužujícímu se věku dnes žije vedle sebe v Česku už dokonce šest generací. Nevěříte? Tak čtěte - a případně připište své názory.
 
VÁNOČNÍ ZAMYŠLENÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 prosinec 2016
Nechci prorokovat události v příštím roce, neboť on bude zase jen pokračováním roku starého a výsledkem obecných trendů. Starý rok ukázal na pohled mnoho změn. Jejich překvapivost je dána jen neschopností a neochotou vidět skutečné procesy. Vývoj v Polsku a Maďarsku už dávno upozorňoval, že EU dělá něco špatně.
 
TAK ZAS A ZNOVA - ŠŤASTNÉ A VESELÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 prosinec 2016
Tak jak jste na tom letos s kupováním dárečků? Klasická drogerie a ponožky, nebo penízky do obálky, případně poukaz na dovolenou 2017? A trávíte Štědrý den sami nebo v širší rodině? S kaprem na modro, v trojobalu, řízky, nebo bílou klobásu?  Salát dělá babička, nebo máte speciální recept vy? Nebo radši bramborovou kaši? A neuvažovali jste někdy o tom, prožít Vánoce mimo dům?
 
VŠETEČNICE - VÁŠ ČAS, ZKUŠENOSTI, LÁSKA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 prosinec 2016
Image resultČlověk toho ke štěstí moc nepotřebuje. A teenager už nepotřebuje téměř vůbec nic. K Úplnému štěstí mu stačí postel, pohodlné křeslo, telefon, laptop či tablet. Nic víc. Hračky téměř odpadají, skládanky, lego, kreslení, vláček – to dávno ne. Ani knihovna už není nutná, e-knihy lze číst na tabletu či kindlu. A jestliže je dítě podobně už vybaveno, tak v čase narozenin a Vánoc máme problém.
 
JITKA A JEJÍ DĚTI PDF Tisk E-mail
Středa, 07 prosinec 2016
Ale nojo, nejedná se o ženskou, tedy rozhodně ne dvounohou. Jméno JITKA dostala ta fenečka, kterou tak zřídilo to "dvanáctileté děvčátko". Ach jo, je to úděsné, když si uvědomíme, že holčička, která má mít opravdu holčičí zájmy, chodit do nejrůznějších kroužků, blaženě si užívat - tak toto dítě mlátí o zem s malou fenkou, kope do ní... Máte pravdu, ta už si nezaslouží, aby se jí říkalo dívenka, děvčátko... Škoda. 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1496
[CNW:Counter]