O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SOKRATES A JEHO MOUDRÁ ZKOUŠKA PDF Tisk E-mail
Středa, 02 listopad 2016
Výsledek obrázku pro sokrates pngCelý jeho život (469 př.n.l. - 399 př.n.l) je znám pouze z vyprávění jeho žáků, posluchačů a vykladačů, jako byl Platón, který Sókrata spíše idealizuje a Xenofónt, jenž na něj nahlíží spíše jako člověka praktického. Není známo, že by Sokrates někdy své názory zapisoval.
 
VŠETEČNICE - PONĚKUD ZTŘEŠTĚNÁ PDF Tisk E-mail
Středa, 02 listopad 2016
Image resultMoje nejlepší kamarádka Kytka miluje věnečky. (Znáte je – ty z odpalovaného těsta a s krémem.) Je schopna sníst deset věnečků během chvilky. Vypadá ovšem úžasně a postavu má jak modelka. Nevím, jak to dělá, protože když jí něco přinesu, vždy všechno zblajzne na počkání.
 
SEBESTŘEDNOST A NIHILISMUS NAŠÍ SPOLEČNOSTI PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 říjen 2016
Rozdělené tábory v evropských státech na sebe plivou (viz brexit), ale naše kampaň pražské kavárny i prezidenta je ještě hnusnější a překoná ji snad jen bezmezné štvaní americké prezidentské kampaně. Vše to ukazuje na nedostatek občanské sounáležitosti a shody cílů. Zájmy, které jsou většinou mimo domov, převažují nad zájmy domova. Příčinou jsou především vyznávané hodnoty, ve kterých chybí zájmy společnosti.
 
JEJDANÁNKU, TOLIK GRATULACÍ ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 říjen 2016
To jsem si snad ani nezasloužila :-))). Každopádně všem díky, a moc! Já poslední dobou jsem taková výprodejová, bazarová, i přes vedro a dusno, co donedávno bylo, se cejtím víc než přešlá mrazem - ale tohle působilo fakt jak ten nejlepší životabudič. Však je mi taky hned o moc a moc líp a dokonce jsem dnes kašlala jen dvakrát :-).
 
ŠPATNÉ PLEŤOVÉ KRÉMY - VÍTE, KTERÉ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 říjen 2016
Test pleťových krémů, který provedla dánská spotřebitelská organizace Forbrukkeradet Taenk (FT), přinesl zajímavé výsledky. Větší část krémů je sice v pořádku, 8 z 53 však stále obsahuje nebezpečné endokrinní disruptory. Některé z krémů se proti předpisům provinily již v dřívějších testech a najdou se mezi nimi i ty z pultů českých obchodů.
 
OTROCTVÍ NEKONEČNÉHO RŮSTU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 říjen 2016
Úsporný život s minimálními náklady a bez dluhů je děsivým snem ekonomů. Dnešní liberální ekonomové se nemohou odtrhnout od vize nekonečného růstu materiálních prostředků. Zodpovědní občané, kteří si šetří na období nezaměstnanosti nebo na stáří nepatří do tohoto světa. Naopak zcela systémově se chovají ti, kteří se zadlužují. Na nekončícím plýtvání je založena celá ekonomika: zisky, zaměstnanost a daně státu.
 
NOMEN OMEN PDF Tisk E-mail
Pátek, 21 říjen 2016
Výsledek obrázku pro sleeping lady pngTohle mne napadlo, když si mi už několik lidí stěžovalo na svoji nespavost. Já jsem totiž spací vagon, a stejně tak moje dcera; a zřejmě to bude naše rodové dědictví z máminy strany, po jejím otci. Moje máma se za svobodna jmenovala Klímová. Význam tohoto jména lze najít hned dvojí:
 
ROAD TO HELL ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 říjen 2016
Tak neuvěřitelné se stalo skutkem, jak psával Bohumil Hrabal ve svých knihách, a volby dopadly jinak, než psaly všechny ty výzkumné agentury. Což by nebylo tak divné, tyhle „výzkumné agentury“ jsou tak okatě nakloněné na tu či o u stranu, že je to za posledních dvacet let vlastně pravidlem.
 
NORMALIZAČNÍ DEKA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 říjen 2016
Sobotní volby celkem nic zásadního nerozhodovaly a zoufalství z jejich průběhu a výsledků je zbytečné. Ale děsí mě atmosféra ve společnosti a zjištění jak moc mi připomíná léta, která jsem považoval za dávno minulá. Osmdesátky byly taková zvláštně zatuchlá doba. Vlastně se lidé neměli tak špatně, žádné velké násilí tu neprobíhalo, ale stejně člověk z atmosféry vnímal něco hodně nezdravého.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1471
[CNW:Counter]