O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BÁRA A BUDŽES - DOPORUČUJI TUHLE KNIHU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 říjen 2018
Byl jsem pozván před nějakou dobou na křest knihy „Vinnetou naší doby“ o herečce, která se mi zapsala do paměti mnoha rolemi. Herečka, zapasovaná do rolí veselých a rozverných, je také herečkou velkých dramatických rolí. Za nejúžasnější považuji její úlohu v dramatu „Requiem pro panenku“. Sice za ni dostala cenu na Toronto International Film Festivalu, ale já si myslím, že by jí více slušel Oscar. Kdyby to byl anglicky mluvený film, jistě by ho dostala.
 
VIRUS NALEZEN! PDF Tisk E-mail
Středa, 17 říjen 2018
Výsledek obrázku pro phishingPhishing varuje před phishingem - Phishingové útoky jsou už skoro běžnou záležitostí. Phishing, který varuje před jiným phishingem, to zase tak obvyklé není… Jen ve stručnosti: phishing je označení pro podvodnou techniku, kdy se útočník snaží vydávat typicky za bankovní instituci. Více v této, na netu publikované knize o havěti.
 
ČISTOTA PŮL ZDRAVÍ ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 říjen 2018
Výsledek obrázku pro bacteriaV každé domácnosti s námi žijí milióny všudypřítomných bakterií, se kterými se o své místo k žití nedobrovolně dělíme. O některých rizikových místech víme, na jiných ale naše ostražitost výrazně klesá. V obou případech je ale důležité vědět, jak si doma i na těchto místech zjednat nekompromisní čistotu.
 
LEGRACE NA PLACE – ANEB CO NÁS ČEKÁ A NEMINE PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 říjen 2018
Mapa oblasti MarakéšGlobální dohoda o bezpečné, řádné a pravidelné migraci má být oficiálně podepsána 10. - 11. prosince na konferenci OSN v marockém Marrakéši. Od Globálního paktu o migraci již odstoupily USA a Maďarsko. Globální kompakt vysloveně žádá státy, aby poskytly stejné podmínky legálním i ilegálním migrantům. Požaduje, aby státy nelegálním migrantům změnily statut na legální, a odsuzuje jakékoli zadržování migrantů.
 
DROŽDÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 říjen 2018
Související obrázekSeznamte se s úžasným mikroorganismem, který v sobě ukrývá obrovský potenciál pro celé lidstvo. Jeho vynikající zdravotní a kosmetické účinky lidé pozorují už od pradávna. Dnes víme, že tyto vlastnosti jsou dány biochemickým složením kvasinek.
 
HORORY PRO VŠEDNÍ DEN PDF Tisk E-mail
Pátek, 05 říjen 2018

Vím, že lidé, co čtou hodně knih, si připadají tak nějak lepší, zkušenější a moudřejší než ti, co knihy nečtou. Není divu, děti jsou k tomuhle dojmu vedeny od malička – už ve škole se učily, že za všechno, co v něm bylo dobrého, vděčil Maxim Gorkij knize. Život bez knihy by si nedokázala představit dokonce ani kráva, i když té to někdy trvá, než si to přežvejká.

 
CHALOUPKY POD HORAMI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 říjen 2018
Související obrázekMěsíc říjen je měsícem oslav české státnosti. V mnoha městech i menších obcích se budou konat různě pojaté kulturní programy. K těmto oslavám v minulosti neodmyslitelně patřily i vlastenecké písně. I u nás v obci bychom rádi v rámci oslav do kulturního bloku zařadili některé z nich. Obsáhnout ovšem sto let písňové tvorby není vůbec snadné.
 
JESTLIPAK TOHLE VÍTE: O BRAMBORÁCH? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 říjen 2018
Zajímavé zjištění přišlo od Britů – a asi byste tomu nevěřili: brambory, ty obyčejné hlízy, jsou vlastně rostlinou nejbohatší na minerály a vitaminy. Jsou prý v mnohém užitečnější než zelí, banány nebo ořechy. Jejich pravidelná konzumace (zejména ve vařené formě) normalizuje mnoho funkcí organismu. (Nejužitečnější jsou brambory ve slupce.) Ale nesmírně zdravá je šťáva ze syrovných brambor.
 
JMÉNO A JMENINY - 7. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 říjen 2018

Je všeobecně známo, že zkracující se délka slunečního svitu působí špatně nejen na náladu člověka, ale také na jeho sexuální apetit. I z tohoto důvodu se mluví o sexuálně méně aktivnějších a chladnějších seveřanech oproti vášnivým a horkokrevným jižanům. Nejlepším a nejlevnějším léčivem je prý sex. To, že působí blahodárně na psychiku žen, potvrdily prý výzkumy lékařů. Takto se prý nejlépe zbavíte svých stresů, depresí a migrén...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1771
[CNW:Counter]