O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DUPNĚTE SI PATAMI! PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 duben 2017

Výsledek obrázku pro nohy na špičkách

ZAJÍMAVÉ... Následující text jsem dostala od Wendulky, a myslím, že to, o čem se v něm píše, opravdu stojí za vyzkoušení. Jedná se o návod, jak velmi jednoduchým cvikem si vylepšovat zdraví. V dřívějším Sovětském svazu bylo mnoho jednoduchých a přitom geniálních řešení, ale oficiální medicína jim nebyla nakloněna.
 
ARZEN V RÝŽI? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 duben 2017
Výsledek obrázku pro RÝŽE pngO arzenu jsme všichni slyšeli již v hodinách chemie na základní škole. K odstraňování nepohodlných osob jej používali již ve starověku a podle jedné hypotézy by mohl stát i za smrtí Napoleona Bonaparta. Perličky z hodin dějepisu nás mohly znepokojit, když se objevily zprávy o výskytu relativně významných množstvích arzenu v některých potravinách. Jak si můžete přečíst v tabulce níže, nejvyšší koncentrace se zjistily u mořských řas, korýšů a ryb.
 
STRES – CO S NÍM? PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 duben 2017
Výsledek obrázku pro STRESSKaždý občas prožijeme stres, každý si občas dělá starosti; někdo více, někdo méně. Stres vzniká, když se mozek cítí přetížen - je to naše reakce na nějakou změnu, ať už se jedná o práci, školu, velký životní mezník, či zcela obyčejné závody či turnaj.
 
NOC ČARODĚJNÁ ... NOC LÁSKY A KOUZEL PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 duben 2017
Výsledek obrázku pro hexen sabbathNoc, kterou, slavíme každý rok v den, kdy se duben láme do května, tedy z 30. 4. na 1. 5., a je přitom jedno, zda se jedná o víkend nebo o pracovní den, se koná pálení čarodějnic. Tato tradice je hodně starým lidovým zvykem nejen v Česku, ale také například v Německu, Skotsku, Polsku, na Slovensku a v několika dalších zemích.
 
LOVCI NEHOD PDF Tisk E-mail
Středa, 12 duben 2017
Related imageČíhají poblíž rušných komunikací či úseků častých dopravních nehod a čekají na každou příležitost. Nejsou to policejní hlídky ani dobrovolníci s kurzem první pomoci. Jsou to lovci nehod. Kdo se pod tímto označením skrývá a jaké problémy čekají řidiče v případě využití jejich služeb?
 
MŮŽE SMÍCH ODDÁLIT INFARKT? PDF Tisk E-mail
Středa, 12 duben 2017
Related imageSmích a hlavně smysl pro humor hrají aktivní roli v prevenci infarktu. Nedávná studie z kardiologického centra University of Maryland Medical Center v Baltimore prokázala, že smích může zabránit různým onemocněním srdce. Podle průzkumů se totiž potvrdilo, že až 40% lidí s infarktem mělo na život daleko negativnější pohled než ostatní.
 
JAKÉHO PREZIDENTA??? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 duben 2017
Halasení kolem nového kandidáta na presidenta vypadá jako vyvolávání hodného ducha, který z nás sejme kletbu „nevhodných presidentů“. Což byli údajně hlavně poslední dva, ačkoli už se přidávají hlasy, že on ten Havel taky nebyl nic moc. President má být prý nestranický, má klást věnce a vést státotvorné řeči, kterými tak-ňák bude vychovávat národ k lepšímu myšlení a vůbec modernímu vztahu k světu, Evropě a tak obecně.
 
VŠETEČNICE - MANŽELSKÉ RITUÁLY PDF Tisk E-mail
Středa, 05 duben 2017
Image resultAč to zní neuvěřitelně, s manželem budeme spolu už téměř 18 let. Neřekla bych, že to už bude tak dlouho, ale kalendář a věk našich dětí nelže. Nedávno jsme spolu seděli na zahradě u odpolední kávy a manžel poznamenal: „už brzo budeme spolu skoro dvacet let, většinu našeho dospělého života – to´s to teda se mnou chytla…”
 
NOVÁ EVROPA PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 duben 2017
Trumpem pokračuje proces, který už začal Obama, umenšovat výdaje na americký vliv ve světě. Je to proces, který je přirozený a jednou musel přijít. Zdržovaly jej určité okolnosti, jako byl třeba dovoz arabské nafty, který musel být zajištěn i mocensky, závazky v NATO a boj proti terorismu. Akce USA v zahraničí byly vždy globalistického charakteru buď ideologického (šíření svobody a demokracie) nebo pragmatického.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1543
[CNW:Counter]