O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VŠETEČNICE - RODINNÉ ZÁCHRANNÉ KÓDY PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 březen 2017
Image resultKdyž jsem byla malá, občas jsem doma zaslechla něco, co jsem jako dítě slyšet neměla. Ale nevadilo to, neb co si vzpomínám, odmalinka jsem byla trénovaná že: „co je doma, to je doma“ a také že: „to, co se doma povídá, to pro cizí uši není“.
 
JESTLIPAK TOHLE VÍTE? - 1. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 březen 2017
Image result for baby pngLidské tělo je neuvěřitelně komplexní a složitý systém. Proto by nemělo být žádným překvapením, že dokonce i ty části těla a jejich funkce, které využíváme každý den, mají své bizarní a neuvěřitelné vlastnosti. Lidské tělo je neuvěřitelně komplexní a složitý systém. Proto by nemělo být žádným překvapením, že dokonce i ty části těla a jejich funkce, které využíváme každý den, mají své bizarní a neuvěřitelné vlastnosti.
 
PÁR DOBRÝCH RAD PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 březen 2017
 Dobrých rad není nikdy dost. Hodně z nich jsou taková ta "Kolumbova vajíčka" - jednoduše si pak řekneme, že jak je možné, že  nás něco podobného taky nenapadlo? Dnes je tu pár obrázků, a nemyslím, že by k nim bylo potřeba moc slov. Tedy - jen u některých je potřeba doplnit ingredience :-))).
 
SPOLKOVÁ ČINNOST V ČR PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 březen 2017
Jistě většina z vás znáte web Miroslava Macka, "Macek v botách". Dnes, v úterý, jsem u něj četla příspěvek pana Josefa Myslína, starosty v Okresním sdružení hasičů Praha - západ. M. Macek ho "olíznul" na facebooku; a protože jsem přesvědčena, že by vás všechny to zajímalo také, zde je tento text rovněž okopírován:
 
Ó, MY SE MÁME! - 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 březen 2017
V zásadě se máme jen doma a všude jinde se nemáme. A když nás tak oblbují s tou úžasnou současnou prosperitou, kvůli které bylo nutno zničit českou korunu, tak bych jen rád všem připomněl, že dnešní nízké platy (v korunách vůči v tvrdé měně) jsou zítřejší žebrácké důchody. Žvanění o tom, jak důchody musíme „reformovat“, o čemž mele levice i pravice, je matení lidí.
 
VĚDCI VARUJÍ PŘED "ŠMEJDY" PDF Tisk E-mail
Středa, 01 březen 2017
Related imageKatedra parazitologie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze doporučuje klientům léčitelů a detoxikačních poradců, aby se při podezření na parazitární infekci obrátili na lékaře-infektologa nebo akreditovanou diagnostickou laboratoř. Přístroje a postupy alternativní medicíny nejsou vědecky ani klinicky ověřené, a jako takové nejsou náhradou lékařské diagnostiky ani odborné léčby.
 
Ó, MY SE MÁME! - 1. PDF Tisk E-mail
Středa, 01 březen 2017
Včera jsem četl vzpomínky pana Přeučila, jak zavřeli jeho otce na doživotí, jak svazáci v komisi požadovali, aby šel po základce pracovat do dolů, ale nakonec z toho byla továrna na dřevo v Praze na Harfě. Té jsme, my pracující ve Vysočanech, říkali postaru „Orel“. Mně, synovi vlastizrádce, dali v té době na výběr: doly, hutě anebo zemědělství. Ukecalo se to na chemický průmysl.
 
SYŘANÉ V NĚMECKU PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 únor 2017
Image result for syrian people living in germanyRok 2016  - Za syrskými uprchlíky do Německa míří jejich příbuzní. Mnozí však očekávají, že počet příbuzných bude řádově mnohem vyšší.  Minulý rok (2015) přijelo do Německa celkem 428 tisíc běženců ze Sýrie. V r. 2016 k nim přibylo dalších 72 tisíc. Podle původního odhadu německých úřadů se počítalo, že  v roce 2017 mohlo k nim přibýt dalších 500 tisíc rodinných příslušníků. 
 
SUPER-ODOLNÉ BAKTERIE PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 únor 2017
Image result for antibiotikaiNezabírají na ně žádná antibiotika. - Loni v létě se v těle jedné 49leté ženy objevila bakterie způsobující infekci, kterou nelze vyléčit žádným z dostupných druhů antibiotik. Diagnostikovali ji pacientce v pensylvánské lékařské klinice. Bylo jí stále zle… Když jí odebrali vzorky moči, objevili v ní vzácný druh infekce Escherichia coli (E.coli), který dokáže vzdorovat všem druhům antibiotik. A to i těm, které lékaři někdy předepisují jako poslední možnost, když všechny ostatní selžou.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1527
[CNW:Counter]