O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

CO SI ČLOVĚK SÁM NEUDĚLÁ ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 září 2017
Image resultV současné době je velice moderní si dělat všechno doma sám. Někdy je to báječná zábava, jindy bohužel, je to i nutnost. Nebudu se zmiňovat o současné ceně másla, ale určitě nějaká spojitost s tím, že se najednou všude vynořily recepty, jak si doma udělat opravdové máslo, tu je. Ty naše zlaté české ručičky dokážou někdy neuvěřitelné věci...
 
LEGRACE NA PLACE - ŠKATULATA, HEJBEJTE SE PDF Tisk E-mail
Středa, 06 září 2017
Poslanci vydali Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka (oba ANO) k trestnímu stíhání v kauze možného dotačního podvodu s farmou Čapí hnízdo. Se zbavením imunity obou zákonodárců souhlasila drtivá většina jejich kolegů. Poslanecký klub ANO se hlasování zdržel, přestože Babiš své kolegy vyzval, ať ho vydají. Samotnému hlasování předcházelo sedmihodinové rokování.
 
VYBÍRÁ SE NA VOLBY... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 září 2017
My jsme holt národ "pro každou legraci", i kdyby - jak se říká - na chleba nebylo. Pan prezident sice nejprve svůj účet "na volby" otevírat nechtěl, ale přesto kasička, kam se mají dávat peníze na podporu znovuzvolení současného pana prezidenta na další období, přesto byla otevřena. No, a hyn sa ukázalo... Když jsem to poprvé viděla, tak jsem nevěřila svým očím!!! Takhle vypadá "Transparentní účet Miloš Zeman – volební účet pro volbu prezidenta České republiky 2018.
 
JUPÍÍÍ. JDE TO I SE ZOHAVENÝM ÚDEM! PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 srpen 2017
Ještě se vracím k povzdechu "JE KONEC, UŽ SI NEVRZNU", kde jsem úpěl nad nedokončenou návštěvou u lékaře se svým zohaveným údem, odkud jsem v zoufalství, po asi třech hodinách čekání, zbaběle zdrhl. Přecijen mi to pak nedalo a pro změnu jsem navštívil renomovanou pražskou nemocnici. Tam jsem dokonce vydržel až k pozvání do ordinace... 
 
LEGRACE NA PLACE - KDE JE BEZPEČNO? PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 srpen 2017
Všude se to mele, a já si vzpomínám na slova mé babičky drahé, která mi říkala: "Holčičko moje, i za války se lidi milovali, člověk si zvykne i na šibenici..." Tak si říkám, jestli si taky zvykneme na čím dál častější zprávy o všelijakých těch nekalostech. Jako kdyby nestačilo, že občas nám dá za vyučenou příroda... Pomalu abychom se báli vyjet "za humna".
 
VŠETEČNICE - OBLEČENÍ VŠEDNÍCH DNŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 srpen 2017
Image resultJak jsem se již minule zmínila – škola nás volá. A to už velkým fofrem! Respektive volá děti. Školní domácí úkoly, různé další aktivity, sportovní a hudební kroužky... všechno to se nevyhnutelně blíží také. A tak jako u nás doma provádíme Velký Vánoční Úklid, mám vždy naplánován i Velký Předškolní Úklid. Musím totiž fofrem využít levné a - doposud ještě stále dostupné – pracovní síly.
 
ULICE NA RETARDÉRECH PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 srpen 2017
logoV Praze, v ulici Na Hřebenkách bylo za veřejné peníze v roce 2010 pro klid papaláše Marka Dospivy nákladem 24,5 milionu korun vybudováno v úseku pouhých 431 metrů sedm velkých retardérů. Od té doby web www.kverulant.cz usiluje o jejich odstranění. Vždyť brzdící a znovu se rozjíždějící auta vypouští do ovzduší zbytečně velké množství spalin.​
 
ONA BYLA DÍVKA CHUDÁ ... 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 srpen 2017
... a všude kolem samý bílý etnický Čech. Jak vyplývá z dosavadního popisu, v zásadě tedy nešlo v parlamentu o setkání a diskuzi o nějakém nevýznamném problému. Ba naopak. Viz nedávné poněkud rozporuplné komentáře o pochodu Prague Pride, kdy z původního mediálního nadšení z toho, jak jsme „světoví“, zbylo konstatování, že celá ta akce je bezva byznys. 
 
ONA BYLA DÍVKA CHUDÁ ... 2. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 srpen 2017
Jak praví dnešní neomarxistická genderová ideologie, ženy jsou silně utlačovanou menšinou. Podíváme li se kolem sebe, podle statistiky připadá v ČR na 100 mužů zhruba 104 žen (viz). Ve světě to je většinou plus mínus tak nějak napůl, což nás vede k dotazu, jak může být většina či polovina utlačovanou menšinou? No a odpověď je, že v matematice to nejde. V politice klidně. Co je politicko korektní ideologii do skutečnosti? Nic!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1605
[CNW:Counter]