O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SVĚTOVÝ DEN BOJE PROTI TBC PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 březen 2018
Výsledek obrázku pro sanatorium na léčbu tbcKaždý rok si 24. března připomínáme Světový den tuberkulózy, abychom zvýšili povědomí veřejnosti o jejích ničivých zdravotních, sociálních a ekonomických důsledcích,a zintenzívnili úsilí o ukončení globální epidemie. Bacil způsobující tuberkulózu, Mycobacterium tuberculosis, objevil a posléze v Berlíně 24. března 1882 popsal ve svém sdělení „O tuberkulóze“ Robert Koch (1843 - 1910).
 
VYMĚŇTE ANTIDEPRESIVA ZA HOŘČÍK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 březen 2018
Výsledek obrázku pro antidepresivaJe to neuvěřitelné, ale je to pravda - přes 350 milionů lidí na světě trpí depresí. Trápí je smutek, plačtivost, snížené sebevědomí, pocit beznaděje a neschopnost radovat se... Všemožné výzkumy se již dlouhou dobu snaží přijít na to, co depresi způsobuje a jak ji úspěšně (a bez vedlejších účinků) léčit. Kromě možného vyššího obsahu těžkých kovů či vysoké hladiny histaminu v těle, se deprese spojuje i s nějakým nedostatkem.
 
DETOXIKACE NAŠEHO TĚLA PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 březen 2018
Výsledek obrázku pro hippocrates pngChoroby je třeba nejen diagnostikovat a léčit, ale také vysvětlovat jejich příčiny. Už ze starověku pochází mylná představa, že nemoc je způsobena špatnými šťávami, které cirkulují v těle. Logicky z toho vyplynuly i možnosti léčby. Špatnou šťávu je nutno z těla vypustit, zbavit ho jedů. Takový názor zastával už Hippokrates. K vyléčení má vést pocení, vyprázdnění žaludku zvracením, střev projímadlem, vypuštění krve nebo hnisu.
 
PRAVDA VÍTĚZÍ, JEN TO CHVÍLI TRVÁ (40 LET) PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 březen 2018

Po sedmdesáti letech od nástupu komunistického režimu je dobré si říci, jak je to především lež, která stojí na začátku totality. Lež stále stejná a ohrožující nás stále. Pravda je přirozený princip, je to popis reality, kdežto lež je výmysl nedokonalého lidského rozumu. V historickém procesu vždy vítězí pravda, protože má přirozený charakter.

 
ALERGIE - TRÁPENÍ NOVOVĚKU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 březen 2018
Výsledek obrázku pro ALLERGICAlergie může vzniknout kdykoli v životě a také na cokoli. Nezáleží na tom, jak jste staří. Prostě jednou můžete přivonět ke své oblíbené květině a zjistit, že na její pyl začal váš imunitní systém reagoval přemrštěně, čili alergicky. Že máte oteklé oči, škrábe vás v krku a kýcháte. Mj. víte, že každý třetí Čech trpí nějakou formou alergie? Mezi nejčastější patří pylové alergie, jejichž sezóna právě začíná.
 
ŽELEZNICE JE NÁŠ SVĚT PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 březen 2018
Ukončete nástup, dveře se zavírají! Vlak směr Kudlankov je připraven k odjezdu! V našem vlaku nabízíme zábavu, poučení a k mání budou i citáty slavných. V našem expresu se nemusíte ani připoutat. Udělejte si kafíčko a čtěte… Povím vám pár vlakových zajímavostí:
 
JAKO TA MYŠ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 březen 2018
Výsledek obrázku pro VLADIMÍR KROUPAModerní doba nám přináší spolu se zdokonalováním technologií mnoho dobrého. Občas se ale najdou i krapítek negativní dopady toho, s jak chytrými ( a rychlými) technologiemi můžeme žít a pracovat... Nevím, jestli jste si toho všimli i vy, nebo jestli je to čistě můj názor. Mám totiž poslední dobou pocit, že moderní doba se svými počítači, chytrými telefony a všemi těmi „founy“, vzala nám lidem trpělivost s druhými.
 
JAK MOC ZNÁTE HISTORII? - 3 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 březen 2018
Výsledek obrázku pro historyPár citátů, tentokráte o pokroku: Chlubíme se pokroky vědeckými a zapomínáme, že všechny vymoženosti věd slouží rovněž k účelům dobrým jako zlým. - Lékařský výzkum dosáhl takových pokroků, že koneckonců už na světě není zdravého člověka. - Nemůžeš tvrdit, že civilizace nezaznamenává určitý pokrok, neboť v každé další válce tě zabijí novým způsobem. - Některé pokrokové ženy si pletou erekci s reakcí, protože oboje znají jen z knih...
 
DEN BOJE PROTI VZÁCNÝM CHOROBÁM PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 únor 2018
Související obrázekDen 29. února byl vyhlášen Mezinárodním dnem boje proti vzácným chorobám. Datuje se od roku 2008, a jak vidno, slaví se vždy po čtyřech létech. Ale připomenout si ho můžeme i dnes. Moderní genetické testy pomáhají odhalit vzácná onemocnění ještě před narozením dítěte. Ta mají genetický základ a jsou také podmíněna dědičností.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1680
[CNW:Counter]