O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BUDOU DVĚ V NOCI ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 leden 2022
... a my dva s Kayoukem se odebéřeme ven, abychom ulevili jeho potřebám. Teď jsem skončila ten krysáckej článeček a ani ti super kluci z Home Free, co mi tu už tak dlouhou dobu svým zpěvem zpříjemňují práci, ani oni už moc neúčinkují. Obejdem to tady okolo, sem tam nějaká ta zastávka - tedy cca pouhopouhé dva kiláčky; a pak už jen odhodit všechno nepotřebné, zastavení v koupelně, vypít poslední sklenici navařeného čaje v kuchyni...
 
NENÍ KRYSA JAKO KRYSA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 leden 2022
TOHLE JE NĚCO ÚŽASNÉHO. Ale napřed pár "fádních" informací: Krysa obrovská neboli křečkomyš gambijská je urostlý hlodavec, který může dorůstat až velikosti kočky. Hlava s tělem měří 25 – 45 cm, ocas je dlouhý až 46 cm, samci mohou vážit až 2,5 kilogramu. S krysami jsou příbuzné jen vzdáleně, neboť mají výrazné lícní torby, díky nimž byly považovány za křečky. Jsou to všežravci, živí se jak rostlinami, tak drobnými živočichy. V přírodě krom člověka nemají přirozeného nepřítele.
 
ALE NE, OPRAVDU TO TAK DĚLAJÍ ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 leden 2022

Pijete vodu? Určitě, jinak byste tu přeci nebyli. Dost možná, že je trochu posilněná chmelem či jinými lahůdkami, ale tekutiny do vás tečou ... No, a jak se k té své vodě doma chováte? Máte ji posilovanou? Co do ní všechno dáváte? Šungit? Drahokamy? Binchio uhlí? Spinujete? Máte informovanou láhev na vodu? Ne? Opravdu ne? To jste ale zpátečníci, takhle dopadnete zle!!!

 
ICE BUCKET CHALLENGE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 leden 2022
Statement from the Frates family on the death of Pete FratesJmenoval se Pete. Byl bývalým kapitánem baseballového mužstva a připadalo mu, že mrhá svým potenciálem, když prodává lidem pojištění. V roce 2011 ho při přátelském zápase zasáhl odpálený míč do levého zápěstí. Pro hráče baseballu žádná mimořádná událost. Petovo zápěstí ale důsledkem nárazu ochrnulo a pokusy o rehabilitaci se míjely účinkem. Šest měsíců strávil Pete běháním po nejrůznějších vyšetřeních. V březnu 2012 mu zatelefonoval neurolog, že našel příčinu jeho potíží. Když do ordinace vešli hned čtyři doktoři, Pete začal tušit, že nepůjde o běžnou lékařskou konzultaci.
 
TOHLE VÁM BUDE VHOD, PÁNOVÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 leden 2022
Rozepínání podprsenky může někdy připomínat horolezectví - je s ním spojeno mnoho popruhů, tahání a škobrtání. Ale nebojte se, na konci tohoto článku už budete ve složitém úkolu sundávání cizí podprsenky profesionálové. Vězte, že některé podprsenky se zapínají vepředu. I když tyto typy podprsenek nejsou tak běžné jako podprsenky, které se zapínají vzadu, fakt existují.
 
NEBÝT A NEMÍT LÍNÉ STŘEVO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 leden 2022
Vlivem pandemie jsme trochu zlenivěli, zvykli si trávit mnohem více času doma a sportovní aktivity příliš neřešit. Tento sedavý či přímo „lehavý“ režim je přímou cestou, jak ztratit svou fyzickou sílu nebo přibrat nějaké to kilčo navíc. Ale hlavně - vede k mnohem závažnějším potížím. První možností, jak si od obojího pomoci, je „naordinovat“ si vlákninu. Ta je pro naše zdraví nepostradatelná. Takže trochu vlákniny, trochu pohybu = nepřibírat; tedy, pokud to nebudete ještě „zazdívat cukrovím“, máte šanci.
 
JAK SBALIT SPRÁVNÝHO CHLAPA - 2 PDF Tisk E-mail
Středa, 05 leden 2022
Men spend 43 minutes a day checking out womenMuži neradi řeší problémy, které se jich netýkají a zároveň jim nerozumí. Přesněji. Nechtějte, aby vám muž vybral boty, nebo kostým. Zbavíte se spousty komplikací, když mu tohle prostě nesvěříte. Vyberte si a řekněte, tohle chci. Protože většina mužů se v takové situaci cítí nesvá, často je to stresuje a v důsledku toho následuje nějaká nepříjemná hádka. Neberte mužům jejich koníčky. Nikdy. Muž miluje vše co udělá (vzpomeňte, zasadit strom, zplodit syna, postavit dům), pokud vám jeho koníček přijde nezajímavý, prostě ho nechte být.
 
JAK SBALIT SPRÁVNÝHO CHLAPA - 1 PDF Tisk E-mail
Středa, 05 leden 2022
Men spend 43 minutes a day checking out womenNávodů jak sbalit holku, jak se k ní chovat, a kdo ví co ještě, je na netu spousta, no spousta. Prostě dost. Tohle je návod na použití chlapa. Normálního chlapa. Takového, co občas jde do hospody a taky přemýšlí jako chlap. Takový, co se občas může chovat na první pohled divně a nelogicky. Mimochodem - je to návod pro ženy! Takže - jak najít toho pravého? Snadno.
 
JEDNA Z "OPRAVDOVÝCH FRAJEREK" PDF Tisk E-mail
Sobota, 01 leden 2022
Garbos privata foton blir offentliga | SvD

Tahle dáma, na kterou si dnes zavzpomínáme, byla jednou z hollywoodských legend éry němého filmu. Byla dokonalá nejen v kráse, ale i ve schopnosti se dostat "na vrchol". V USA se dokázala prosadit, přestože zpočátku neuměla byť slovo anglicky. Všechny okouzlila svým šarmem. Nikdy se nevdala, přesto jí slavné ženy i muži klečeli u nohou.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 2141
[CNW:Counter]