O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

REZAVÝ ZLATÝ SLAVÍK 2016 PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 listopad 2016
Výsledek obrázku pro zlatý slavík 2016 pngDruhé místo v kategorii zpěvák roku obsadil Tomáš Ortel. „Loni to byl bronz, letos stříbro, bojím se toho příštího roku,“ řekl s úsměvem. „Už teď jsem zvědavý na ty různý komenty, co nám lidi píšou. Mnoho lidí hledá to, co nás rozděluje, než to, co by nás mělo spojovat,“ dodal, a popřál všem krásné Vánoce.
Pokud si myslíte, že Ortel je rasista, tak na něj podejte trestní oznámení. Pokud se vám jeho tvorba nelíbí, tak ho neposlouchejte. Pokud dokážete rozlišovat mezi svobodou slova a podněcováním k nesnášenlivosti, tak můžete číst dál.

Zdroj: http://www.extra.cz/stydeli-se-mu-tleskat-pokud-ortel-neni-v-base-tak-na-slaviky-ale-patri
 
VIZOVICKÉ OZDOBY PDF Tisk E-mail
Pátek, 25 listopad 2016
Výsledek obrázku pro vizovické vánoční pečivoTohle hezké a ozdobné pečivo začali vyrábět po roce 1850 manželé Lutonští ve Vizovicích. Odtud jeho název. Postupně narůstal okruh jejich spolupracovníků i obdivovatelů tohoto pečiva. Jedná se o drobné tvarované postavičky "z volné ruky". A právě VÁNOCE jsou jedním ze svátků, kdy se používalo jak k výzdobě, tak jako milý dárek.
 
NEZNÁMÍ HRDINOVÉ - I. PDF Tisk E-mail
Středa, 23 listopad 2016
Výsledek obrázku pro vavřínový věnec pngMálokdo o nich ví, málokdo je zná. A přitom - tito tři muži zachránili celou Evropu. Nebýt jejich obětavého činu, Evropa by nebyla obyvatelná ještě 500 tisíc let. Inženýr Alexej Ananenko a dva vojáci, Valerij Bezpalov a Boris Baranov – to jsou jména tří hrdinů novověku. Napíšu vám o nich víc...
 
KDYŽ JE VÁM MIZERNĚ OD ŽALUDKU PDF Tisk E-mail
Středa, 23 listopad 2016
Výsledek obrázku pro celiakie pngTak to může být relativně čímkoliv. Ale odhaduje se, že zhruba 99 % lidí, kteří trpí nesnášenlivostí lepku nebo celiakií, nebylo nikdy vyšetřeno. Své občasné nebo dlouho přetrvávající obtíže považují za samozřejmost, na kterou si již za ta léta zvykli, ale jejich tělu to velmi ubírá na síle, energii, regeneraci a obranyschopnosti a rychleji stárne. Odhaduje se také, že zhruba 15 % celosvětové populace má intoleranci lepku.
 
TO JE RÁNA, TO JE ALE RÁNA... PDF Tisk E-mail
Středa, 23 listopad 2016
Ano, takhle se zpívá v jedné písničce: „ ...sousedem být takového pána...“ - našem civilizačním případě, pro nás důležitým sousedem, USA. Takhle kvílí naše intelektuální levice velice. Ale pokud vás ještě nepřestalo bavit číst cokoliv o Trumpovi (viz Lenin a „bojím se otevřít konzervu“), račte přesto pokračovat.
 
EID AL ADHA - SVÁTEK POTOKŮ KRVE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 listopad 2016
Výsledek obrázku pro obětování zvířat mekkaVíce než 1,6 miliardy muslimů na celém světě nedávno slavilo týdenní svátek „Íd al-adhá“. Podle islámského měsíce Dhú´l Hijjah se letošní první den svátku obětí se začal 11. září, protože se vždy začíná slavit 10. dnem tohoto islámského měsíce.
 
VŠETEČNICE – KAMARÁD TAKY RÁD PDF Tisk E-mail
Středa, 16 listopad 2016
Image resultRadka byla odmalička spíš kluk. Divoká, tvrdohlavá a neposlušná. Tam, kde ostatní holčičky chodily do baletu, Radka hrála fotbal. Když ostatní holky chodily na zumbu, Radka šplhala po skalách. Nikdy ji nikdo neviděl v šatech či sukni. Nikdy ji nikdo neviděl hihňat se s dalšími děvčaty. Běhala s partou kluků a jako kluk se chovala. Obklopena převážně klučičí společností to dotáhla na právnickou fakultu.
 
TRUMP - PROHRANÝ BOJ GLOBALISMU PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 listopad 2016
Globalisté se snaží zakrýt prohru své skutečné politiky. Trump prý zvítězil proto, že je populista a slibuje nesplnitelné, voliči měli dost dynastií Clintonů a Bushů, dále proto, že je autentický a je opakem dosavadních prezidentů. To vše sice může být do nějaké míry pravda, ale podstatným přínosem byly hlasy ožebračených někdejších pracovníků v průmyslu „rezavého pásu Ameriky“, kteří přece nejsou hloupí, aby se nechali opít nějakým populismem.
 
GOD BLESS THE USA PDF Tisk E-mail
Pátek, 11 listopad 2016

Elizabeth II, Elizabeth Alexandra Mary; je vládnoucí královna šestnácti nezávislých států označovaných jako Commonwealth realm. Jedná se o státy Antigua a Barbuda, Austrálie, Bahamy, Barbados, Belize, Grenada, Jamajka, Kanada, Nový Zéland, Papua-Nová Guinea, Svatý Kryštof a Nevis, Svatá Lucie, Svatý Vincenc a Grenadiny, Šalamounovy ostrovy, Tuvalu a Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Vzhledem k nové situaci (volbě prezidenta USA), došlo na následující:

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1471
[CNW:Counter]