O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

OČKOVÁNÍ A VY – BOJÍTE SE? PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 září 2019
Výsledek obrázku pro očkováníJe málo lidí, co ještě neměli chřipku. A tak určitě víte, že je to setsakra závažná infekce, která u nás každoročně způsobí onemocnění statisíců, a taky to, že i stovky z nich nákaze každý rok podlehnou. Nejdůležitější metodou prevence chřipky a jejích případných závažných komplikací je očkování, jehož účinnost byla opakovaně prokázána. I pro letošní sezónu 2019/2020 je připraveno očkování kvalitní čtyřvalentní vakcínou.
 
ZAŠLÁ SLÁVA - RINGHOFFER, INWALD A OSTATNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 září 2019
Výsledek obrázku pro františek ringhoffer I.
Pražský Smíchov, jak už jsem jednou zmínila v Pražských toulkách, se kdysi nazýval „Stokomínový Manchester“. Bývalo tu množství továren a pro zaměstnance také kolonie dělnických domků na Mrázovce. Dnes už slávu továren a továrníků připomíná jen pár budov. Smíchov se změnil k nepoznání, tam, kde kdysi kouřily komíny a kráčeli dělníci s bandaskami a svačinou, pulsuje moderní, dynamický ruch velkoměsta.
 
PROČ NAJEDNOU JDE O KONĚVA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 září 2019
Proč socha maršála Koněva nevadila třicet let a dnes najednou vadí? Co se změnilo v postkomunismu? Zažili jsme už jiné nesouhlasné projevy se sovětskými památníky, ale vždy to bylo jaksi kultivované a logické. Antikomunismus je totiž pro starší generaci, která komunistický režim zažila, odpor proti komunismu, nikoliv proti Rusku jako takovému (historickému), a nikoliv proti ruskému národu. Rusové nakonec doplatili na komunistický režim daleko nejvíce.
 
KLIMATICKÝ GRETÉNISMUS PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 září 2019

Výsledek obrázku pro doly v Bogatynia ničí naše lesyJako dítě jsem hodně jezdila na ponýrské tábory. Máma moc dovolené neměla, prarodiče už nežili, tak jsem za prázdniny klidně absolvovala i tábory dva a ještě prázdninovou družinu. Jeden tábor od Červeného kříže, ten druhý byl od mámina Ústavu sér a očkovacích látek. Tam jsem jezdila moc ráda, byla tam každý rok téměř stejná parta dětí, většinou mých kamarádů, maximálně nás bylo tak pětadvacet kousků, které zvládl jeden vedoucí s pomocníkem, kuchařkou a zdravotníkem.

 
GRETA, TA "BÍLÁ KOBYLKA" PDF Tisk E-mail
Středa, 28 srpen 2019
Americká Harvardova univerzita po léta vyzbrojuje své studenty zásadním heslem: "Create a need", tedy "Vytvářejte potřebu". V praxi to znamená – namluvte (cokoliv) lidem, donuťte je, přesvědčte je, že „něco“ potřebují.
 
Z*Z*Z - ZDRAVOTNĚ ZÁVADNÁ ZMRZLINA PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 srpen 2019
Výsledek obrázku pro exkrement pngJe to tak, zmrzlina v Česku je plná škodlivých bakterií. SZPI letos odhalila v 37–40 % točených a kopečkových zmrzlin a ledu do nápojů hnusné mikroorganismy. Prodejci porušují právní předpisy ve věci hygienických postupů ve všech stádiích výroby, skladování a prodeje zmrzlin a ledu, proto se bakterie množí nad rámec bezpečných limitů.
 
ZAMYŠLENÍ POLITICKÉ - A NEBIJTE MNE PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 srpen 2019
Podotýkám, že nejsem volič ANO. Ale jen se tak zamýšlím, a snad byste měli i vy. Nemusíte se mnou souhlasit, jen se taky zamyslete. Říkám si, že jestli Babiš jednou odstoupí, tak ztratíme poslední možnost, jak se ekonomicky zvednout na úroveň našich západoevropských "přátel". Marasmus stranictví již tady byl.
 
ODEŠLI PŘEDČASNĚ ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 srpen 2019
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRWAm9WBg1RV59pwwR3CHDpsQddmK7x7rMg4BfMqxoobIVsu8voAč je v nadpisu odešli, příhodnější by bylo odešly. Proč? Protože řeč bude o ženách. O českých herečkách, které byly nadějné, talentované, mladé a krásné. Bohužel život nejsou jen výhry a osud těmto herečkám nakloněn nebyl. Jistě by v opačném případě dokázaly na divadelních prknech a ve filmu rozvinout naplno svůj talent a schopnosti.
 
SRPEN 1969 – KONEC NADĚJÍ 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 srpen 2019
Tak, a teď tu o normalizaci… Musíme si uvědomit podstatu celého paradigmatu, systémovou situaci totalitního režimu. Vše bylo v rukou vládnoucí kliky, tedy předsednictva Ústředního výboru strany. Nebyla žádná jiná alternativní moc a tlak vykonávali jen příkazy z Moskvy. Nikdo jiný. Hokejové události, když lidé oslavovali vítězství československé reprezentace nad SSSR v hokejovém zápase příliš okatě a dokonce ještě i sdělovací prostředky o tom referovaly s neskrývanou radostí, bylo dáváno za vinu Dubčekovi.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1888
[CNW:Counter]