O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NĚKOLIK VĚT DO PRÁZDNA PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 červenec 2017
Jakoby bez souvislosti s dneškem, z lůna dávnověku se vynořil manifest Několik vět 2017. Také rozhovor s Michalem Kocábem na DVTV ukázal, že někteří lidé nepochopili dobu a žijí stále ve svém „slavném Listopadu“. Jak dokument sám, tak i jeho spolutvůrce Michal Kocáb, stále stejně „bojují“, jakoby se nic nezměnilo, na východě byl nezrušitelný SSSR a svět byl komunismem. Ani slovo o islámském terorismu, o islamizaci Evropy, ani slovo o úpadku západní civilizace, která se už neumí bránit proti morálnímu rozkladu a nástupu cizí kultury.
 
VŠETEČNICE - ZAMYŠLENÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 30 červen 2017
Image resultTak si tak pěkně sedím na zahradě, popíjím zelený čaj a vyhřívám se na sluníčku. A neboť nevím roupama coby, oddávám se odpolednímu relaxování a přemýšlím nad úplnými zbytečnostmi. Jen poslouchejte: mám kamarádku. Není to mj. žádná krasavice a je z vesnice. Jak vzezřením, tak výchovou i přemýšlením. Nekritizuji, jen předkládám charakteristiku. Seznámily jsme se na nějakém dětském kroužku, ona má dvě holčičky, já kluka a holku, obě máme děti úplně ve stejném věku.
 
A PŘECE SE TOČÍ? PDF Tisk E-mail
Středa, 28 červen 2017
Výsledek obrázku pro země je placatáJedna studentka přírodovědecké fakulty na Univerzitě Sfax v Tunisu již šestým rokem pracuje na odsouhlasené doktorandské práci nazvané Plochý geocentrický model, důvody a působení klimatických a paleoklimatických studií. Snaží se v ní dokázat, že Země je plochá a Slunce se kolem ní otáčí. Cílem její práce je „Popřít objevy známé stovky let, aby se věda dostala do souladu s Koránem“.
 
LEGRACE NA PLACE - TOHLE NEDOPADNE DOBŘE… PDF Tisk E-mail
Středa, 28 červen 2017
Počet zachráněných migrantů, kteří se tento týden dostali z Libye do Itálie, se vyšplhal na 10 000. Itálie v minulosti už opakovaně uvedla, že nemá dostatek prostředků na řešení tohoto migračního přílivu. V té době se na Sicílii současně konal summit vůdců skupiny G7. Italský ministr zahraničí Angelino Alfano uvedl, že má důkazy, že charitativní organizace operující ve Středozemním moři spolupracují s pašeráky lidí z Libye.
 
LETEM SVĚTEM INTERNETEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 červen 2017
Související obrázekInternetová cenzura je kontrola a filtrování informací, včetně potlačování „nevhodného“ obsahu proudícího Internetem. Z právního hlediska je to jedna z forem cenzury, od těch ostatních se ale v několika ohledech liší. Cenzura Internetu je vnímána převážně negativně a bývá spojována se snahou utajit nechtěné informace.
 
JE LEPŠÍ BÝT OTCEM CO NEJPOZDĚJI? PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 červen 2017
Výsledek obrázku pro GRANDPA AND KIDOsoba, většinou z oblasti informačních technologií, která je pro svůj obor zapálená, dokáže vyřešit i obtížné problémy v rámci oboru, se mj. nazývá slovem „geek“. Také se tímto termínem označují lidé se silným zápalem pro jakékoli téma nebo jsou zaměřeni na malou část nějakého oboru. Znáte tento "terminus technicus"?
 
ZBYTEČNÉ RISKOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 červen 2017
Určitě jste všichni četli či slyšeli o Otto Warmbierovi, mládenci z Virginie, který před cca dvěma lety dostal stipendium na univerzitu v Hongkongu. A víte tedy, jak to všechno s ním dopadlo… Ano, dopadlo to tragicky. Vrátil se v komatu a před pár dny zemřel. Při té příležitosti jsem si nemohla nevzpomenout na naše dvě dívky, Hanku Humpálovou a Aničku Chrásteckou, které se taky vydaly do exotických krajin. A také na vyvolené místo nedocestovaly…
 
TAK NÁM ZAS NATOČÍ ŠVEJKA PDF Tisk E-mail
Středa, 21 červen 2017
Tomáš HouškaTaké si říkáte, jak je dobře, že vznikne novodobá adaptace Haškova veledíla, ve kterém se mu podařilo tak hezky se vypořádat se shnilým Rakouskem? Člověk si říká, že když z veřejných peněz padne 17 mega na něčí soukromý projekt, jde jistě o něco důležitého a bohulibého, co všechny významně obohatí... Tedy zkuste si teď vzpomenout, kdy jste naposled juchali nadšením z remake nějakého filmu. Nevzpomínáte?
 
VŠETEČNICE - DOVOLENÁ SNŮ PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 červen 2017
Image resultBudu pokračovat v letním, dovolenkovém rozjímání. Čas od času mě napadají úžasné nápady, jak zlepšit vzdělání mých dětí. Jedná se například o rychlé nalezení cca stovky nejdůležitějších míst na mapě, přečtení základních děl krásné literatury, poznání názvu a z čeho jsou jednotlivé skladby vážné hudby a podobně.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1575
[CNW:Counter]