O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEVDĚK SVĚTEM VLÁDNE PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 říjen 2017
Výsledek obrázku pro FRANTA BOUŠKAMoje dobrá známá má známou a ta má babičku. Babičce je něco okolo 80 let a známá mé známé ji skoro každou neděli chodí navštěvovat. Na tom by zatím nebylo nic tak divného. Ovšem známá mé známé měla tu jistou neděli jakýsi zástoj (není mi příslušno hodnotit jaký) a volala babičku, že přijde v sobotu.
 
JSME CHUDÍ PŘÍBUZNÍ? PDF Tisk E-mail
Středa, 11 říjen 2017
Vznik a důvod přetrvávání naší relativní chudoby oproti západním sousedům je důležité pochopit, abychom se správně rozhodovali v dalším vztahu k EU, k přijetí eura či vstupu do „tvrdého jádra“. Naše ekonomické relace k bohatým zůstávají nezměněné při jakémkoliv hospodářském pokroku. Možná, že neodhadnu dobře všechny souvislosti, nicméně alespoň by tento článek mohl vést k diskusi.
 
LEGRACE NA PLACE - KATALÁNCI, DRŽÍM VÁM PALCE! PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 říjen 2017
Výsledek obrázku pro katalánská vlajka"Někteří evropští představitelé dokonce varovali katalánské činitele, že by v případě nezávislosti bylo Katalánsko automaticky vyloučeno z Evropské unie." Vždyť to je jasný nátlak Bruselu, který by měl v této situaci vystupovat neutrálně. Takovými kroky vlastně schvaluje silové řešení situace..
 
LEGRACE NA PLACE - SAMÉ LEPŠÍ ZPRÁVY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 říjen 2017

Macek v botáchŠpanělský ústavní soud zakázal schůzovat v pondělí katalánskému parlamentu. Správně, vždyť je to jen taková „žvanírna“ zvolená nevzdělaným plebsem, to už přece věděl Vladimír Iljič, ba dokonce jeden náš velkostatkář. Parlamenty k ničemu nejsou, pokud tedy nemají pravomoci jen jako ten evropský přitakávací. Zatrhnout jim tipec třeba! A komu se to nebude líbit, do basy s ním, třeba za nenávistné projevy!

 
PODZIM JE TU, ZIMA ZA DVEŘMI PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 říjen 2017
Image resultMyslím, že mám velmi ráda podzim. S přibývajícím věkem mi čas ubíhá tak nějak rychlejim a proto se snažím užívat i to, co jsem dříve ráda vůbec neměla – třeba takový deštivý, zimomřivý, chladno-vlezlý podzimní den.
 
ODVAHA SE (NĚKDY) NEVYPLÁCÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 říjen 2017
Nadační fond proti korupci na dnešní tiskové konferenci podpořil bývalého ředitele ostravské expozitury Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Jiřího Komárka. Plukovník Komárek byl jedním z nejvýraznějších a nejhlasitějších kritiků překotné a problematické policejní reorganizace, jejímž cílem bylo dle jeho názoru paralyzovat činnost úspěšného protikorupčního útvaru a odstranit jeho ředitele Roberta Šlachtu.
 
MŮŽEME ZA TO, ŽE SE PŘECPÁVÁME? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 říjen 2017
Většina z nás si řekne, co to je za otázku? Ale čtěte, co tomu říkají odborníci. Všeobecně se píše a říká, že obezita (tj. nenormální tlouštka) je nemoc z přecpávání jídlem a nedostatkem pohybu. Tedy vlastně zneužíváním „dobrého bydla“. Jak ale jistě tušíte, je to kapánek složitější. Jasně, řešíme problémy s hormóny, takže víme, že i obezitu mají na svědomí do značné míry právě ony. Nemusíte hádat, který z nich to je – tento se jmenuje liptin.
 
POTŘEBUJETE MOTIVACI? PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 říjen 2017
Výsledek obrázku pro david gogginsDAVID GOGGINS, (narozen *1975), je bývalý Navy SEAL* (*Název SEALs symbolizuje oblast nasazení: Sea (moře), Air (vzduch) and Land (země)), bývalý voják USAF Tactical Air Control, který bojoval v Iráku a Afghánistánu, ale hlavně je jedním z nejlepších dvaceti ultramaratonců na světě, ultradistance-cyklistou a iron-manským triatlonistou; je v současnosti držitelem světového rekordu v počtu přítahů během 24 hodin (4.025).
 
TŘETÍ SVĚTOVÁ? PDF Tisk E-mail
Středa, 27 září 2017
Výsledek obrázku pro VÁLKA VE STŘEDOVĚKU PNGJen málo lidí bere v úvahu, jak rychle by konvenční konfrontace mohla přerůst do omezené jaderné války, která okamžitě přeroste v naprosto „neomezenou; a jen málo představ o té třetí světové vylučuje použití jaderných zbraní. A bude prý „nemilosrdná a rychlá”.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1626
[CNW:Counter]