O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LEGRACE NA PLACE - DROGY, GANGY, MIGRANTI PDF Tisk E-mail
Středa, 05 prosinec 2018
Výsledek obrázku pro zloděj png
Podle všeho jsme fakt už světoví, protože nám vlastně už nic nechybí... I ty super - zločince tu máme - a ne jen ledasjaké. Dost možná, že jste to četli nebo slyšeli: už i naši senioři se dali na pašování drog. .. Když procházel minulý pátek halou Letiště Václava Havla v Praze šestasedmdesátiletý důchodce s batohem na zádech, na první pohled byl podezřelý a celníky okamžitě upoutal. Poté ho zadrželi se dvěma kilogramy kokainu!!!
 
DISKUZE JE OD TOHO, ABY SE DISKUTOVALO PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 prosinec 2018
A diskutující většinou nemají zcela stejný názor. Někdy mají i velmi, velmi protichůdný. Ale právě tím, že spolu budou mluvit, budou si vysvětlovat, zdůvodňovat, dávat důkazy o tom, že v tom či onom mají pravdu, právě tím si lidé navzájem mohou pomoct. Platí to ve všem - komunikace mezi lidmi je nesmírně důležitá! Proto: Milá děvčata - Milo1 a Irisko, a všichni další, kteří diskuze nejspíš nemáte rádi.
 
A ZASE TEN BABIŠ PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 prosinec 2018
Nebyl jsem jeho příznivcem, ale už jsem. Jak dosáhl majetku, to mi teď, po létech, nepřipadá už důležitý. Nejsem tak naivní, abych si myslel, že to bylo dle zásad pravdy a lásky k bližnímu. Se zásadama pravdy a lásky by se zmohl sotva tak na boudu pro čubu. Bylo to v době, kdy se „muselo zhasnout před právem", aby mohli "vzniknout" milionáři, protože jsme žádný milionáře neměli a bez milionářů kapitalizmus nemůže bejt, což dá každýmu rozum.
 
KAŽDÝ DESÁTÝ MÁ CUKROVKU! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 listopad 2018
Související obrázekŽe je cukrovka neboli diabetes nemoc z přemíry konzumace sladkého, si už dnes nemyslí snad ani největší zdravotnický laik. Víme, že cukrovka II. typu hodně souvisí s životním stylem a stravováním. Oproti tomu cukrovka I. typu bývá vrozená.
 
NAPOLEON BONAPARTE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 listopad 2018

Výsledek obrázku pro caesar napoleonNabulion Buonaparte, pojmenovaný tak svou matkou, nebyl ani pofrancouzštěním svého jména na Napoleon jménem zrovna nadšen. Podepisoval se jen Bonaparte a málokdy přidal před podpis „N“ či „Np“. A že těch podpisů bylo… Návrhy ústav pro dobytá území, rozkazy armádě a příkazy a zákony všeho druhu, a pro všechny. To vše z titulu Císaře stojícího na vrcholu pyramidy totalitního státu, kterému neomezeně vládl skoro dvacet let. Sám byl neznaboh, lidstvem pohrdal.

 
BYTY V PRAZE A OKOLÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 21 listopad 2018
Související obrázekPrůměrná cena bytu v Praze za posledních osm let vyskočila o 39 procent. Ceny už jsou tak vysoko, že na ně běžní lidé nedosáhnou, i když se zadluží až do smrti. Ještě horší je situace, když se zaměříme jen na nové byty. Tady rostou ceny naprosto raketově. Developeři vidí, že lidé by byty chtěli, ale ne za tyto ceny. Za tyto ceny je mnoho bytů neprodejných.
 
JIHOAMERIČTÍ VANDROVNÍCI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 listopad 2018
Související obrázekMexické karavany migrantů zmizely z denních zpráv stejně rychle, jako se objevily. Progresivní a pokrokový svět se na chvíli vetřel do osudu tisíců tzv. migrantů a jejich pouti Mexikem „za lepším“. Pětitisícový dav byl lidstvu představen jako směs kapitalismem postižených chudáků, vinících industrializací, a zoufalých matek kojících na sajtnách náklaďáků svá mimina.
 
KONEC I. SVĚTOVÉ VÁLKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 listopad 2018

Související obrázekJako první velký válečný konflikt v dějinách zasáhla první světová válka téměř celý svět. Bojovalo se ve třech světadílech, na všech světových mořích, a konflikt, ve kterém zahynulo téměř deset milionů vojáků a 8,5 milionu civilistů, postihl 38 států. Válka začala 28. července 1914, trvala čtyři a čtvrt roku a jejím výsledkem bylo zcela nové rozložení sil v Evropě i ve světě.

 
REALITY SHOW O NOVÉM BYDLENÍ PRO NEBOŽÁKY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 listopad 2018

Reality show, klasika známá z mnoha jiných TV. Model je jednoduchý. Seženou se nějací lidé, co to v životě nemají jednoduché a za to, že jim TV zaplatí nový domov či rekonstrukci toho starého, je předhodí ve veškeré nahotě národu. Točí detaily v bídě jejich původního bydlení, i v okamžicích jejich dojetí při vstupu do nového.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1790
[CNW:Counter]