O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VZPOMEŇTE NA NĚJ... BYL TO FRAJER, TENHLE RYTÍŘ! PDF Tisk E-mail
Středa, 08 duben 2020
Text písničky, který dbá o logiku, má těžkej zadek, říkal Suchý ...Tam, kde jsem prožila dětství a mládí, na pražské Letné, jsem měla v nejbližším okolí mnoho fajn sousedů. A že to byly fakt frajerky a frajeři… (I když, v době, kdy jsme se honili v letenských sadech, to byli jen bezva kámoši.) Jedním z nich byl i Zdeněk, co bydlel u nás za rohem. Po matuře studoval na Karlově univerzitě, já právě začínala „psát do novin“. On naopak začal psát poezii, hrál na baskytaru a foukací harmoniku v několika rokenrolových skupinách, a později ve skupině Mefisto, která získala v roce 1966 stálé angažmá v divadle Rokoko.
 
ČEŠI JSOU DOBRÝ :-))) PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 duben 2020
Vtipné masky | Ptakoviny-cb.czJak všichni víme, pokud má infikovaný člověk roušku, skutečně tím brání přenosu „svých“ koronavirů na jiné lidi. Tedy, že opravdu platí pravidlo „moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě“. Látkové roušky jsou levné a dostupné. Nehledě na to, že šikovné švadlenky už určitě několikrát "obšily a orouškovaly" celou republiku. V podstatě se z těch nejrůznějších látkových roušek vyvinul i docela zajímavý "módní doplněk".
 
SOLIDARITA V TÉTO ZEMI PDF Tisk E-mail
Pátek, 03 duben 2020
Koronavirus přinesl strach, zmar, nenávist i kýbly žluče. Přinesl ale také očekávání, naději, víru a nové příležitosti. A hlavně přinesl upřímnou a dobrovolnou solidaritu, jaká tu nebyla desítky let. Nevěřil bych, že to zažiju. Nemíním přikládat pod kotel k variacím na téma „kde jsou ty roušky“ jen proto, že teď jde v záři reflektorů kopat do jiných. Mediální prostor je zahlcen. A téměř všude je negace.
 
PANE ŘIDIČI, VYSTUPTE SI! PDF Tisk E-mail
Středa, 01 duben 2020
Tak už žádné: „Pane řidiči, dýchněte si!“ Zcela novou metodu měření alkoholu v organismu pomocí analýzy potu vymyslel český biochemik Jan Halámek a jeho tým výzkumníků na univerzitě v Albany na východě USA. Podle vědců je přesnější než dechová zkouška a navíc neinvazivní. 
 
ŠTĚPÁNKA MIKEŠOVÁ - LIDICE PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 březen 2020
Prožíváme dobu přepisování dějin. Prý proto, že jsou komunistické. Ale ve skutečnosti proto, že jsou národní a neodpovídají univerzalistickému zadání. Světový symbol zrůdnosti nacismu totiž začíná vadit, jako konečně všechny památníky protinacistického boje. Lidice mají světový význam jako symbol zrůdnosti nacismu. Ve zřizovací listině památníku je mj. psáno: „...péče o trvalé uchování vzpomínky na vyhlazení Lidic a utrpení jejích občanů ... a zachování obce Lidice jako celosvětového symbolu oběti válečných zločinů.“
 
POTKALI POTKANI POTKANY PDF Tisk E-mail
Pátek, 27 březen 2020
Potkan | ZvěrokruhBrzy začne plošná deratizace Prahy. Každoroční tažení proti potkanům potrvá do konce října a hlavní město za něj zaplatí cca 4 miliony korun. Podle odhadů deratizátorů Pražských vodovodů a kanalizací žije v Praze několik milionů těchto hlodavců. Na jednoho obyvatele hlavního města připadá zhruba pět potkanů. Povinnost hubit škodlivé hlodavce je stanovena zákonem o ochraně veřejného zdraví.
 
PRACHY JSOU AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 březen 2020
Image result for lovosice respirátoryTak tomuhle jsem fakt nevěřila, že je to pravda: Celníci objevili v Lovosicích statisíce respirátorů, mířily do zahraničí. "Zásah policie proti spekulantům s rouškami. Na můj popud hejtman Ústeckého kraje ve spolupráci s @PolicieCZ podle krizového zákona zajistil téměř 700 tis. roušek od firmy, která je měla dodat na zdravotníkům, ale na poslední chvíli se snažila navyšovat cenu. Jan Hamacek.
 
ŠÍT ČI NEŠÍT, TOŤ OČ TU BĚŽÍ ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 březen 2020
Image result for jehla a nitěJelikož jsou roušky a respirátory v době karantény stále nedostupným artiklem, začali si lidé šít patřičné náhubky podomácku. Zapojily se zejména šikovné ženy, které vlastní šicí stroj. Na internetu se proto začínají objevovat návody, jak si je vyrobit. Vzhledem k tomu, že doteď jsem si hrála se svou ložnicí a k šicímu stroji mi zatím chybí elektrický proud (blbá zásuvka, nefunguje), a protože chodím ven jen dvakrát denně a ještě potajmu, je můj obličej stále nahý...
Zdroj: https://kladensky.denik.cz/hobby/koronavirus-pandemie-karantena-rousky-svepomoc.html
Zdroj: https://kladensky.denik.cz/zpravy_region/zeny-zacaly-sit-rousky-podomacku-podporuji-je-i-regionalni-politici-20200316.html
 
KDYŽ OPICE MÁ OPIČKU PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 březen 2020
Image result for drunked chimpŠimpanzi, coby nejbližší příbuzní člověka v říši zvířat, s lidmi sdílejí schopnost chápat řeč i smysl pro spravedlnost. Nejnovější výzkum ukázal, že mají také zálibu v alkoholu. Odborníci, kteří studují šimpanze v Guineji, v tělech zvířat našli známky dlouhodobé a opakované konzumace etanolu. V tamní oblasti Bossou, kde přírodovědci šimpanze pozorovali, si místní lidé vyrábějí palmové víno. Šťávu k jeho výrobě stáčejí v korunách palem do plastových nádob, pro které si chodí ráno a večer.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1858
[CNW:Counter]