O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LEGRACE NA PLACE - KRADE SE VŠUDE A VŠECHNO PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 červenec 2017
Portugalsko je ve srovnání s jinými evropskými zeměmi nadále z hlediska turistů bezpečnou zemí. Ve velkoměstech a v turistických oblastech však poslední dobou narůstá počet krádeží. Nejrozšířenější formou kriminality (vůči cizincům) jsou kapesní krádeže, krádeže ze zaparkovaných aut a krádeže kabelek či příručních zavazadel (i s použitím násilí).
 
BEZPEČNÝ A CELKEM BOHATÝ STÁT V KRIZI - 2. PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 červenec 2017
Ministerstvo financí, EET a měsíční hlášení, které ze soukromých firem a jejich majitelů udělalo podřízené byrokracie, po vnitrostátních silnicích se potulující celníci. Obecní strážníci kontrolující hosty restaurací, zda kouří, kde mají, a nepijí pivo, kde nemají, a nemluví moc nahlas... Prostě nadutost a panské manýry se na nás valí ze všech stran. A korunu tomu dodávají takzvaní „levicoví liberálové“, ve skutečnosti nafoukaní milovníci elitářství, pohrdající obyčejnými lidmi.
 
BEZPEČNÝ A CELKEM BOHATÝ STÁT V KRIZI - 1. PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 červenec 2017
Tím myslím naši milou republiku. Je tady bezpečno, je tady celkem bohato (což se obecně těžko chápe, ale je to tak) a je tady čím dál tím víc dusno. Vedle těch kladných věcí, skutečně dobrého zdravotnictví, veřejné dopravy, stále více kultury, divadel a knih atd., za něž budiž díky, a novinek, jako možnosti svobodně cestovat a studovat a podnikat, na které jsme si rychle po roce 1989 zvykli, obklopují a ovlivňují nás čím dále více blbosti hlásané jako nevyvratitelné pravdy.
 
MÁTE VODĚODOLNÝ MOBIL? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 červenec 2017
Výsledek obrázku pro mobil ve voděJestlipak víte, jak voděodolný je váš mobilní telefon? Odpovědí je IP kód. Léto láká k vodě a narůstá tak množství situací, kdy se mobilní telefon ocitne v blízkosti tohoto živlu. Mnozí lidé si pomocí něj svá vodní dobrodružství dokumentují, čehož si jsou výrobci vědomi, a proto uvádějí na trh voděodolné mobilní telefony. Jak voděodolný může mobilní telefon být? A co to vlastně znamená?
 
VŠETEČNICE - VAŘÍTE RÁDI - V HORKÉM LÉTĚ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 červenec 2017
Image resultLéto utíká v plném proudu a počasí nám dává pěkně zabrat. Vzpomínám, jak jsem nedávno (jo jo, letí to…) v práci tvrdila – “Uff, venku je taková hnusná zima, už se těším, až budu nadávat, jaký je venku vedro…” Tedˇ máme před sebou pár chladnějších dní, tak snad najdete chvilku a poradíte mi s následujícím "problémem":
 
KUDLANKA JE PO PLASTICKÉ OPERACI ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 červenec 2017
Nojo, však to znáte - člověk se sice bojí, že po plastice dopadne jako slavná Donatella Versace, ale naštěstí teď, v 21. století, je to téměř jednoduché (ač ne vždy na počkání). Inu, i kudla se konečně dočkala a dostala „pod kudlu".Trvalo to dlouho, protože pan chirurg je neskutečně zaneprázdněný a neustále neměl čas. Svěřit se někomu jinému? Ne, to jsem fakt nechtěla...
 
VEDRO, STAŘINKY I NOVINKY PDF Tisk E-mail
Pátek, 21 červenec 2017
Výsledek obrázku pro vedra na ulicíchPrý existuje i alergie na teplo; tu tedy nemám, ale to, co je v posledních dnech (týdnech) venku, už je pro mne moc. Horko snáším snad jen u moře, a to ještě nesmí být extrémní. Navíc, bydlím v přízemí, takže v noci to sálá z ulic. Dívala jsem se, a nejnižší noční teplotu mám 27°C. V bytě přes den kolem dvaatřiceti. A to mám poctivě "zaroletováno" a navíc zatažené žaluzie na lodžii.
 
JE TO PŘECI TAK JEDNODUCHÉ ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 červenec 2017
VYZKOUŠENO!!! 14 známých triků, jak zhubnout! Vyzkoušeli jsme za vás! Znáte to - ze všech stran se jen hrnou zaručené nápady a triky, jak rychle zhubnout. Ale jak poznat, kterým radám lze věřit? I když na každého funguje něco jiného, i tak se vám můžou následující nápady třebas hodit.(No, tohle vám posílá Greta, já si to všechno představila, a zhubla bych asi jedině smíchy...)
 
RECENZE - "LÁSKA JE JEN SLOVO" PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 červenec 2017
Tento proslulý román Johanna Mario Simmela - jedním slovem bestseller - je napsán opravdu mistrovsky, ale ... Ale je tak krutý, jak jen dokáže být reálná lidská krutost. Hrůzy a děsy fantazijních hororových nestvůr mne nikdy nevyděsily natolik, co lidské "stvůry" v čele s Hansim. Ovšem i zde se naskýtá otázka — kdo z něj takového zlotřilého chlapce stvořil? Opět pouze člověk a navíc to byla jeho matka…
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1486
[CNW:Counter]