O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NOBELOVA CENA PDF Tisk E-mail
Středa, 19 leden 2022
Otázka při zkoušce z fyziky na univerzitě v Kodani: „Popište jak určit výšku mrakodrapu pomocí barometru.“ Jeden student odpověděl: „Upevníte dlouhý kus provazu k vršku barometru, pak spustíte barometr se střechy mrakodrapu na zem. Délka provazu plus výška barometru se rovná výšce budovy.“  Tato vysoce originální odpověď tak rozzuřila zkoušejícího, že studenta vyhodil. Student se odvolal na základě toho, že jeho odpověď byla nepochybně správná.
 
... MÁM PŘIBLIŽNĚ DVA SYNY PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 leden 2022

Viktor Černomyrdin – WikicitátyPsal jsem vám včera o bývalém ruském premiérovi Černomyrdinovi, který byl znám nediplomatickým jazykem i nezvyklými bonmoty. Byl to klidný a žoviální muž s technologickým a ekonomickým vzděláním, který strávil většinu života v ropném a plynárenském průmyslu, v němž prošel cestu od řadového pracovníka po ředitele Orenburgského plynárenského závodu.


 
VERONIKO, VÍTEJ K NÁM DOMŮ! PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 leden 2022
Jak vidíte, už to její hezké jméno nijak neskloňuju, bych si zas nevysloužila nějakýho drbana... Ale - mám pro vás úplně super novinu - ta neposedná Veronika, která procestovala, prochodila a prožila kus života všude možně, která se nakonec (zatím) usadila v překrásném místě Švýcarska, která v loži svém hostí už delší dobu jednoho stálého příslušníka mužského pohlaví (nádherně chlupatého myšilova), a hlavně - píše báječné fejetony, v každém průšvihu umí najít něco vtipného - tak tahle holka VYDÁVÁ SVOU PRVNÍ KNÍŽKU!!!
 
VELKÁ ČISTÁ LÁSKA ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 leden 2022
Dotazníkové studie prováděné za účasti desítek tisíc žen na celém světě – od Eskymaček po amazonské Indiánky, od Britek z Walesu přes Volyňské Češky až po Rusky na Kamčatce, od rovníkových černošek po Asijky z Filipín a dalších a dalších – ukázaly, že hierarchie hodnot, podle kterých ženy posuzují muže, a hlavně vybírají svého "Pana Dokonalého", je na celém světě stejná.
 
BUDOU DVĚ V NOCI ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 leden 2022
... a my dva s Kayoukem se odebéřeme ven, abychom ulevili jeho potřebám. Teď jsem skončila ten krysáckej článeček a ani ti super kluci z Home Free, co mi tu už tak dlouhou dobu svým zpěvem zpříjemňují práci, ani oni už moc neúčinkují. Obejdem to tady okolo, sem tam nějaká ta zastávka - tedy cca pouhopouhé dva kiláčky; a pak už jen odhodit všechno nepotřebné, zastavení v koupelně, vypít poslední sklenici navařeného čaje v kuchyni...
 
NENÍ KRYSA JAKO KRYSA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 leden 2022
TOHLE JE NĚCO ÚŽASNÉHO. Ale napřed pár "fádních" informací: Krysa obrovská neboli křečkomyš gambijská je urostlý hlodavec, který může dorůstat až velikosti kočky. Hlava s tělem měří 25 – 45 cm, ocas je dlouhý až 46 cm, samci mohou vážit až 2,5 kilogramu. S krysami jsou příbuzné jen vzdáleně, neboť mají výrazné lícní torby, díky nimž byly považovány za křečky. Jsou to všežravci, živí se jak rostlinami, tak drobnými živočichy. V přírodě krom člověka nemají přirozeného nepřítele.
 
ALE NE, OPRAVDU TO TAK DĚLAJÍ ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 leden 2022

Pijete vodu? Určitě, jinak byste tu přeci nebyli. Dost možná, že je trochu posilněná chmelem či jinými lahůdkami, ale tekutiny do vás tečou ... No, a jak se k té své vodě doma chováte? Máte ji posilovanou? Co do ní všechno dáváte? Šungit? Drahokamy? Binchio uhlí? Spinujete? Máte informovanou láhev na vodu? Ne? Opravdu ne? To jste ale zpátečníci, takhle dopadnete zle!!!

 
ICE BUCKET CHALLENGE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 leden 2022
Statement from the Frates family on the death of Pete FratesJmenoval se Pete. Byl bývalým kapitánem baseballového mužstva a připadalo mu, že mrhá svým potenciálem, když prodává lidem pojištění. V roce 2011 ho při přátelském zápase zasáhl odpálený míč do levého zápěstí. Pro hráče baseballu žádná mimořádná událost. Petovo zápěstí ale důsledkem nárazu ochrnulo a pokusy o rehabilitaci se míjely účinkem. Šest měsíců strávil Pete běháním po nejrůznějších vyšetřeních. V březnu 2012 mu zatelefonoval neurolog, že našel příčinu jeho potíží. Když do ordinace vešli hned čtyři doktoři, Pete začal tušit, že nepůjde o běžnou lékařskou konzultaci.
 
TOHLE VÁM BUDE VHOD, PÁNOVÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 leden 2022
Rozepínání podprsenky může někdy připomínat horolezectví - je s ním spojeno mnoho popruhů, tahání a škobrtání. Ale nebojte se, na konci tohoto článku už budete ve složitém úkolu sundávání cizí podprsenky profesionálové. Vězte, že některé podprsenky se zapínají vepředu. I když tyto typy podprsenek nejsou tak běžné jako podprsenky, které se zapínají vzadu, fakt existují.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 2041
[CNW:Counter]