O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PO NÁS POTOPA - MÍT SE FAJN JE FAJN! PDF Tisk E-mail
Středa, 27 září 2023
Škoda Superb III 2.0 TDi 4X4 naftaOsmačtyřicetiletý Zdeněk Godla je králem exekucí. Dostal se do dluhové pasti, z níž se jen těžko hledá východisko. Měl opravdu velkou šanci, ale ... Nejen že nesplácí své staré dluhy, ale navíc průběžně dělá nové. Jedná se cca o 1,5 milionu, a to celkem 49 věřitelům.. A neuvěřitelné - risknul dlužit i finančnímu úřadu, nezaplatil zhruba 123 tisíc korun na sociálním pojištění, a také neplatí nájemné… A to přesto, že dost dlouho vydělával minimálně sto až dvě stě tisíc Kč měsíčně. Ach jo.
 
VIZONÁŘI PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 září 2023

Prvním naším vizionářem byl asi Praotec, když se vyšplhal na Říp, rozhlídl se kolem dokola a zvolal: „To je ona, země zaslíbená, mlékem a strdím oplývající!“. Pak taky vizionářka kněžna Líba: "Vidím město veliké ...". Pak dlouho nevim, i když určitě byli i další, ale ve škole jsme jiný vizionáře nebrali. Teda, brali jsme  Vladimíra Iljiče, samozřejmě, to pamatuju přesně, i to že jsem z něj dostal jedničku. Ale kdo by se zrovna s timhle dneska chlubil?

 
KOUTEK DĚDY PORADY: MÁ KYTARA JEŠTĚ DNESKA SMYSL? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 září 2023
To už mě napadlo několikrát při večerních sezeních. Už jsem o tom i tady někdy psal, z mýho, tak trochu uraženýho pohledu, a bezva vzpomínek. Jenže můj stařeckej pohled a sklerotycký vzpomínky sotva zajímaj mý děti. Současný puboše už nezajímaj ani zbla. U večerních sezení to teď frčí s bluetooth reprákama a uplně jinak. Nějakej trouba, vyjící vlastnim hlasem písničky s kytarou, se mládeži jeví jako fosílie, snad pro pár minut pro srandu: "Tak něco předveď, když už tady seš, ale jestli neumíš Kabáty, tak hlavně nevotravuj dlouho." Jo, to jsem psal nedávno.
 
11. ZÁŘÍ PŘED DVAADVACETI LÉTY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 září 2023
Ten den začal úplně obyčejně, jako každý jiný. Zrovna jsem psala nějaký článek o životě v New Yorku pro jeden český časopis, a potřebovala k tomu pořídit pár snímků. Tak jsem si připravila foťák, ještě před cestou do ulic si udělala kafe a samozřejmě pustila televizi. Bylo nějak kolem deváté. V prvním okamžiku jsem měla jsem dojem, že dávají nejspíš nějakou ptákovinu – a že zrovna to je z Downtownu? Tak jen tak letmo jsem se na obrazovku koukla, když vtom už jsem slyšela sirény, které zněly nejen z televize, ale i z ulice! To nebyl film, to byla pravda...
 
TA OŠKLIVĚJŠÍ STRANA ŽIVOTA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 září 2023

Na tureckých hranicích jsme několik dnů sledovali transporty skotu, mířící z Evropy do Turecka, a mnohdy i dále. Každý den – jak všichni víte - bylo ostré slunce a teploty dosahovaly 35 stupňů. Velké kontejnery plné zvířat stály na hranicích obvykle mnoho dlouhých hodin, kolikrát i dnů na jednom místě. Viděli jsme tam i březí jalovičky (které jsou prý žhavým zbožím), které jely z jižní Moravy.

 

 
CO S MEŠUGE BABOU? PDF Tisk E-mail
Středa, 30 srpen 2023
Asi mít radu nebudete - snad jen další zážitky a zkušenosti. No - zkusím to... Povím vám, co mne poslední dobou děsně - no, řeknu to slušně - co mne děsně trápí. Mám sousedku. Vedle v bytě. v paneláku. Normálně vypadající dáma, zvící tak sedmdesáti zim. Nebudu psát jar, protože je to herdek-baba. Přistěhovala se k nám do domu cca před půlrokem. A od té doby nám to dává těžce sežrat. Bydlí sama, navštěvuje ji její dcera, která coby jablíčko spadla fakt hodně blízko svého rodného stromu: stejná satorie. Ale teď už konkrétní věci:
 
TOLIK MRTVÝCH A KONEC VÁLKY V NEDOHLEDNU PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 srpen 2023
Američané jsou zatím k úspěchu ofenzivy poněkud skeptičtí. Válka Ruska proti Ukrajině si vyžádala minimálně půl milionu mrtvých a zraněných vojáků, uvedl deník The New York. Počet obětí téměř rok a půl trvajícího konfliktu vyvolaného Moskvou rychle roste. Na ruské straně přišlo o život až 120 tisíc vojáků a dalších 170 až 180 tisíc jich utrpělo zranění. Na straně Ukrajiny je podle odhadů zhruba 70 tisíců zabitých vojáků a 100 až 120 tisíců zraněných.
 
MLÁDÍ NAFURT A SOCIÁLNÍ SÍTĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 16 srpen 2023
Život musí člověka trochu umravňovat, protože člověk je nenasyta. Jednou je mladej a chce, aby to tak zůstalo. Jenže - když je vám víc jak čtyřicet, tak vám prostě není dvacet. Je nutný si to přiznat. Slyším kolem sebe čtyřicátnítky říkat takový ty věci jako - cítím se na dvacet, nebo každý je tak starý jak se cítí, nebo: nesnáším, když mi děcka z gymplu vykaj, dyť zas nejsme tak daleko od sebe a podobný blbosti.
 
TOMU BYSTE NEVĚŘILI - ALE JE TO PRAVDA PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 srpen 2023

Advokát občanské právo • Advokátní kancelář C&K

„Neber úplatky, neber úplatky…“ každý druhý z nás ten výrok z populárního filmu téměř automaticky dopoví. Jenže - tohle je fakt něco extra - pětiletý trest a na tvrdo. Takový rozsudek si vyslechla slovenská úřednice u soudu, před kterým stála za přijetí úplatku. Případ je však neobvyklý kvůli bizarní formě uplácení. Nešlo totiž o peníze, žena dostala tašku plnou zeleniny. Nepomohla ani obhajoba, že šlo o vzorky na ochutnání. „Žena byla zaměstnankyní státní správy, kde platí nulová tolerance a hodnota úplatku není rozhodující,“ uvedla televize Joj.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 2234
[CNW:Counter]