O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEVÍM, CO JÍM – VY ANO? – II. PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 prosinec 2019
Dnes tu bude počtení hlavně pro chudáky alergiky. Červené víno, parmezán, uzená masa a ryby, uzeniny, konzervované ryby a podobné potraviny, které jsou upraveny k dlouhodobému skladování a některé z nich s ubíhajícím časem dokonce zlepšují svou chuť, mohou obsahovat histamin. Jde o hormon vznikající z proteinů a je důležitý pro správné fungování lidského organismu. Ve kterých potravinách je histaminu příliš, co o jeho nesnášenlivosti víme a jak se jí bránit?
 
JÁ O KOZE, ON O VOZE ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 prosinec 2019
Zbožňuju přísloví. Je to koncentrovaná lidská moudrost.  Tohle v nadpisu perfektně vystihuje situaci, kdy  lidé mluví o rozdílných věcech, ale myslí si, že mluví o tom samém. Co je však zajímavé, velmi často k této situaci dojde, ale nikdo si neuvědomuje, že nastala. Jedná se o rozhovory, kdy máme pocit, že mluvíme o tomtéž, ale přitom každý mluví o jiné věci, jiném pojetí nebo úhlu pohledu. Všichni svorně se pak divíme, jak je možné, že si navzájem nerozumíme.
 
DVOJNÁSOBNÁ LOUPEŽ PDF Tisk E-mail
Středa, 04 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro ztracené dítěJak tak prolézám blogy, weby, facebook a jiné, všech svých známých i neznámých, narazila jsem na převelice hezký text, který byl u Miroslava Macka na jeho webu, který našel on na facebooku Dušana Spáčila. A překopíroval si ho s poznámkou, že "maličkosti mají většinou velkou vypovídací hodnotu". Tak se mi nejprve klepala ruka, ale pak jsem to uzmula z jeho stránek zase já, protože tohle fakt stojí za velké zamyšlení:
 
NECHCETE KNIHY V ANGLIČTINĚ? DÁM! PDF Tisk E-mail
Středa, 04 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro Děložní myomAhoj, kamarádky a kamarádi, mám dovoleno vám nabídnout své "přebytky": mám doma po  dcerce, která se odstěhovala, plno knížek - beletrie - v angličtině. Pro mne to nemá smysl a vyhodit se mi je nechce. Tak si říkám, že třeba by se hodily někomu, kdo se buď učí, nebo umí. Dám je zadarmo, a budete-li je někdo chtít, napište Daniele do redakce, nechte e-mail, a já vám pošlu seznam. Jo, jsem z Prahy.
 
VYUŽITÍ VAŠÍ MYČKY (NE TÉ DVOUNOHÉ) PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro RETRO MYTÍ NÁDOBÍ
Pár dobrých nápadů se vždycky může hodit. Dnes vám nabízím další možné využití kuchyňské myčky -  je totiž širší, než by se mohlo zdát. S myčkou lze totiž dělat ledacos. Pomůže s očištěním a údržbou různých předmětů od kosmetických štětečků po příslušenství vysavače.  Na internetu najdete dokonce návod, jak v ní uvařit rybu, ale nejlepší je používat ji k účelu, ke kterému byla vyrobena – k mytí. A pomůže vám nejen s talíři, pánvemi nebo příbory.
 
VYZNEJTE SE V CARSHARINGU PDF Tisk E-mail
Pátek, 29 listopad 2019
Související obrázekV posledních letech je na vzestupu fenomén spoluspotřebitelství, jehož výhodou je hlavně to, že nemusíte vlastnit něco, co používáte jenom občas. Patří sem například krátkodobé pronájmy nebo sousedské půjčovny. A také carsharing, tedy sdílení automobilů mezi více řidiči. Jaké jsou jeho výhody a nevýhody? Za co všechno při využívání carsharingu platíte a jak to vlastně funguje?
 
LETOŠNÍ POTRAVINOVÁ SBÍRKA PDF Tisk E-mail
Středa, 27 listopad 2019
Narodní potravinová sbírkaVěděli jste, že průměrně na jednoho Čecha může připadat až 81 kg vyhozených potravin za rok? Nejčastěji právě proto, že si víc navaříme, nevhodně skladujeme potraviny nebo si nakoupíme více jídla, než spotřebujeme. Téměř tři čtvrtiny lidí věří, že předcházet plýtvání můžeme správným nakupováním. Hlavní příčinou plýtvání v domácnostech je nedostatek plánování při nakupování a nesprávné skladování. Lidé často podléhají výhodným akcím typu 1+1 kus zdarma a nakupují na mnoho dní dopředu, aniž by jídlo později zkonzumovali.
 
PROFESOR VÁCLAV SMIL PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 listopad 2019
Výsledek obrázku pro Václav SmilBill Gates nepotřebuje žádné představování, naopak, mnozí lidé na celém světě zaregistrují, když se zakladatel Windows vyjadřuje k různým tématům. Snad proto by Čechy mělo zaujmout, že Gates vždy nedočkavě očekává vydání další knihy napsané česko-kanadským vědcem Václavem Smilem. Zatím těch knih bylo 37 a Bill Gates doslova prohlásil, že nejen že je všechny přečetl, dokonce je očekává se stejným zájmem, jako jiní očekávají pokračování Hvězdných válek.
 
VILÉM Z ROŽMBERKA – MOUDRÝ TO BYL MUŽ PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 listopad 2019
Je dobré si občas připomenout chytré vládce našich dějin... Jistě všichni znáte jeden z nejkrásnějších českých a evropských renesančních, částečně barokních, zámků (s vlastním divadlem) stojící v Českém Krumlově nad řekou Vltavou. Bývaly ale i jiné doby. Doby zlé a kruté. Tehdy tu na skále stával nedobytný gotický hrad, který ve 13. století ho vlastnili Vítkovci. Posléze ho získali Rožmberkové. A právě o Vilémovi z Rožmberka bude dnes řeč.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1821
[CNW:Counter]