O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BOLÍ KOLÍNKO, BOLÍ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 září 2020
Výsledek obrázku pro Děložní myomAno, mluvím o artróze, ne o odřeném koleni, na kterém jsme přistáli, když jsme neúspěšně honili ujíždějící tramvaj… Artróza se nejčastěji objevuje u velkých kloubů a její výskyt stoupá s věkem pacientů. Jedná se o postupnou ztrátu chrupavky, následné odhalení kosti a nárůst kostní tkáně v blízkosti kloubu. A právě zesláblá či zcela poškozená chrupavka v souvislosti s novými kostními nárůstky je zdrojem nepříjemné bolesti.
 
POMŮŽE DISCIPLINA, NE ŠVEJKOVÁNÍ! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 září 2020
Parazitolog Jaroslav Flegr sepsal na facebooku důvody, proč se „nepromořovat“. Musíme epidemii zastavit pomocí bolestivějších a dražších protiepidemických opatření, alespoň do doby, než bude dostatek vakcíny k imunizování asi 40 % obyvatelstva. „Nejpravděpodobnější mi připadá, že to bude trvat tak dva roky, může se to ale protáhnout,“ píše profesor.
 
HLÍDEJTE SE NA KAŽDÉM KROKU PDF Tisk E-mail
Středa, 23 září 2020
Ne, opravdu to není žádné šmírování, je to taková „digitální maminka“, která se vás snaží chránit. Ano, jedná se o eRoušku. Pokud sledujete zpravodajství, tak jste tohle slovo určitě zaslechli stejně jako Chytrá karanténa, jejíž součástí eRouška je. V současnosti je k dispozici už její druhá verze, a vzhledem  k tomu, že je to produkt „opensource“, je docela dobře možné, že nějaký vývojář ji ještě vylepší.
 
EKLHAFT - ALE DOBRÝ ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 září 2020
Akrylamid – WikipedieDnes si dopřejeme trochu chemie – konkrétně o tom, „co by se nemělo“. Tedy o tom, co jíme tak rádi a ono nám to vlastně děsně škodí… Jedná se o akrylamid, „chemickou potvoru, která patří mezi karcinogeny. Akrylamid je také základní stavební jednotkou polyakrylamidu – plastu využívaného například při čištění vod, v kosmetickém průmyslu, biochemii a v podobě těsnicího tmelu jej můžete potkat na stavbě přehrad a vodních rezervoárů.
 
JE TO ŽLUTÝ A SNAD SE TO I JÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 září 2020
Chápu, že s některými lidmi je to těžké. Něco jim vysvětlíte, předvedete, oni si to vyzkoušej - a za pár dnů se vás po stopadesátýšestý ptaj znovu... Ano, to je přesně můj případ. Taková jsem já, matinky. Jenže já nejsem dementní (doufám), nemám toho pána od "A", ani nemám sklerózu. Oboje nemám, doufám tedy. Ale přesto jsem se dnes zas a znovu ptala svého velkého počítačového gurua, jak se stahujou fotky z mobilu do počítače, a proč mi to nejde samo, když tam zastrčím ten šlauch...
 
ROUŠKOVÉ PRŮŠVIHY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 září 2020
Čerstvé zprávy z městyse Pozořice o udatném boji s pandemií – č. 5
Jakákoli pleť pod rouškou se stává postupně více a více citlivou. Dnes již nikdo nepochybuje o tom, že dlouhodobé nošení roušek může způsobovat nejrůznější kožní problémy. Teplo, vlhkost způsobená kapénkami, ale i potem mohou vést k rozkladu struktury pokožky a způsobovat její podráždění, vznik nejrůznějších lézí či aknózních pupínků.
 
NÁDHERNÁ ZUZANA A CHYTRÝ DANIEL PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 září 2020
Asi znáte ten příběh o krásné, bohabojné a ctnostné Zuzaně. Vypráví o pohnutém osudu manželky Jójakíma. Dějištěm příběhu je Babylón. Jójakím byl velmi vážený mezi všemi babylónskými Židy a v jeho zahradě se často scházela společnost. Zuzanu si oblíbili dva židovští starší (soudci z lidu), kteří ji toužebně sledovali každý den, jak se prochází po zahradě. Posedla je neovladatelná vášeň. Zachvátilo je trápení.
 
OMLOUVÁM SE SVĚTU! PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 září 2020
V posledních měsících, s nastoupivším pozdním stářím, cítím potřebu omluvit se. OMLUVIT SE VŠEM. A to pokud ještě mám čas. Protože jeden nikdy neví: "Mladej může, starej musí, žejo."
 
HANOBENÍ BENEŠE A FAŠISMUS PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 září 2020
Čekal jsem, kdo bude další. Po zneuctění sochy Winstona Churchilla vstoupila kampaň „boření tradic“ do nové fáze. Pomalováním sochy Edvarda Beneše přistoupili k obhajobě fašismu. Beneš je prý rasista a masový vrah. Co má boj proti rasismu společného s Benešem? Beneš žil v prostředí, kde se žádný černoch nevyskytoval, bojoval proti nacismu a rasové nenávisti.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1904
[CNW:Counter]