[CNW:Counter]
  www.kudl@nk@.cz   

O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé…
 
téma
manuál
poradna
tady a tam
úkol pro vás
MUDr. Kudlička
fauna a flora
nejen duše
zážitky
krásno
:-)))
 
FÓRA KUDLANKY
 
 
 
dopisy do poradny
dopisy do redakce
 
 
 

Kudl@nk@
domovská stránka

Kudl@nk@
do oblíbených

 
 
 
DOMŮ
 
ARCHIV
 
bloguje.cz
 
 
 
 
Nová kniha: Jsem fakt impotent?!
 
KUDLANKA.CZ, ISSN 1214-7826
Copyright (c) 2003-2004
Šéfredaktorka:
Mgr. Daniela Umlauf Goldwein
 
NOVÁ PRAVIDLA SILNIČNÍHO PROVOZU
Rubrika: [téma]

Od 1. července 2006 nabude účinnosti zákon č. 411/2005 Sb., o silničním provozu, který novelizuje v současnosti platný zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů. Novelizace pravidel silničního provozu byla vyvolána zejména nutností zvýšit bezpečnost na našich silnicích, dále v souladu s vládou schválenou Národní strategií bezpečnosti

”silničního provozu snižovat počet usmrcených a zraněných v důsledku dopravních nehod a v neposlední řadě aktualizovat českou právní úpravu ve vztahu k právu Evropských společenství.
     


      Novelizace pravidel silničního provozu je v zásadě postavena na nových preventivních opatřeních (povinné používání dětských zádržných systémů na všech druzích pozemních komunikací, povinné používání cyklistických přileb do 18 let, celodenní svícení za dne za nesnížené viditelnosti po celý rok) doplněných opatřeními v oblasti represe směřované zejména na ty řidiče, kteří se opakovaně dopouštějí dopravních přestupků.


      Tito řidiči musí od 1. července počítat nejenom s bodovým systémem hodnocení řidičů, ale i s podstatně vyššími peněžitými sankcemi za dopravní přestupky. Současně nový zákon dává nové pravomoci Policii ČR, která bude moci ve vybraných případech na místě zadržet řidičský průkaz, zabránit řidiči v další jízdě, případně vyžadovat kauci. Městské a obecní policie budou moci měřit dodržování nejvyšší dovolené rychlosti.
Ministerstvo dopravy


 - veškeré potřebné informace na http://www.novapravidla.cz/ 
 Upozornění: Redakce si vyhrazuje právo mazat nevhodné a vulgární příspěvky

Komentáře

Policajti si začnou mastit kapsy (NČ - Mail - WWW) 30.06.2006, 07:34:10
desetkrát víc, než doteď!!!
A kdo na ně nemá prachy nebo žaludek, ten bude i nadále na silnicích za opovrženíhodnýho poseru, kterej se ve městech plouží padesátkou, na dálnicích stotřicítkou, za neustálýho troubení a nebezpečnýho předjíždění nedočkavejch Octávií a podobnejch šmejdů.

Provoz se hodně zpomalí (opas - Mail - WWW) 30.06.2006, 08:18:41
Lidi budou dodržovat i třicítky kolem prázdných škol a budou se v noci ploužit podél opuštěných stavenišť.

Dokud se nezmeni (Ceskymo - Mail - WWW) 30.06.2006, 08:59:54
-spatny silnice
-uplatny policajti
-nesmyslny omezeni rychlosti
...a vubec asi celej system, tak proste naprava zadna nebude, body, nebody...
Tady ve Statech kdybych dostala pokutu, tak nejen, ze zaplatim tu, ale taky pak zaplatim palku za pojisteni - no a to uz si pak radsi rozmyslim, jestli tolik specham nebo ne.

zamindrakovany NC (alp - Mail - WWW) 30.06.2006, 09:51:41
jsem obcasnou ctenarskou Kudlanky. Pred nedavnem zde tez probehla debata o majitelych urcitych znacek vozu a nasledne jejich charakterovych vlastnostech. V prispevcich perlil NC. Nevim proc urazi tolik lidi. Ja znam hodne vlastniku Octavii (jak z profesniho tak i soukromeho) zivota. Jsou to lide, kteri ve spolecnosti dosahli maximalniho vzdelani a uspechu. Jsou ceneny mezi odborniky ve sve profesi a v obycejnem zivote jsou prima kamarady. A hodne z nich vlastni vuz Octavia. Ja sama jsem ridic. Vim, ze na nasich silnicich jezdi vic nez dost neohleduplnych lidi - ale jen pouze (nebo z vetsiny) ridici Octavii? To ne! A urazet uz vubec nemusim.

mila alp (opas - Mail - WWW) 30.06.2006, 10:03:51
forum slouzi k prezentovani svych nazoru. Pokud ma NC nazor, ze ridici octavii jsou hovada, tak pravdepodobne vychazi ze svych zkusenosti. Kdo jste vy, abyste mu rikala, ze nema pravdu? Ridic octavie?


alp (NČ - Mail - WWW) 30.06.2006, 10:20:01
1) sorry, ale milá tě oslovit nedokážu.
2) na konci píšeš - urážet nemusím, tak nechápu, proč to děláš.
3) že bys byla právě jedna z těch kreténskejch nadřazenejch řidičů Octávií - potrefená husa? To nevím úplně jistě, i když tomu vše nasvědčuje. Co ale vím uplně jistě, že jsi *******

Ještě alp :-))))) (NČ - Mail - WWW) 30.06.2006, 10:22:18
To´s to Motýle dlouho nevydržel :-)))))

Milá alp, (toulavej - Mail - WWW) 30.06.2006, 10:34:45
Já jsem asi poslední, kdo by tu obhajoval názory NČ-ho. Jen se mně zdá, že v tomhle konkrétním případě mu musím dát hodně za pravdu. Vůbec se Ti nechci dotknout – asi máš tuhle značku a budeš ohleduplný řidič. To, co myslím chtěl NČ říct je to, že hodně lidí, kteří si tuto pro průměrného Čecha stále ještě drahou značku auta kupuje, je určitý typ lidí – jak říkáš úspěšných, především mladých s dobrým příjmem, tedy podnikatelů nebo manažerů apod. Většina z těchto lidí se v Čechách chová neurvale a bezohledně, když řídí na silnici. Je to prostě tak. Zatímco ve Státech mají prakticky všichni podobně silná auta, boháči i chudáci a nemusí se tak trumfovat navzájem, v Čechách je nové auto znakem bohatství a z toho plynoucí arogance majitelů. Bohužel je to tak. Já mám to srovnání. Zatímco ve Státech hned každého sejmou kdo na silnici zlobí, ať je boháč nebo chudý a peníze boháčům nepomohou, tady peníze dělají dobrou práci pro ty co je mají. Příkladů je mnoho. Ta značka Octavií byl jenom příměr – když mezi takové řidiče nepatříš, nevšímej si toho, že je někdo pomlouvá, nepomlouvá přece Tebe. Já třeba volím ODS a jsem pravicový volič. Ale když někdo nadává na tyto voliče, že jsou to magoři a nekritičtí fanatici, nijak se mě to nedotkne – já přece vím, že takový nejsem. To jenom na vysvětlenou. Jinak ČESKYMO má ve všem pravdu. Tenhle zákon ničemu podstatném nepomůže, přispěje jenom k dalšímu chaosu, protože neřeší podstatu, ale následky v dopravě . . .

toulavej (alp - Mail - WWW) 30.06.2006, 10:49:01
Nejsem ridickou Octavie a ani jejim vlastnikem- takze mas v podstate pravdu, ze mne se to netyka a nemusim reagovat. Jen mi to prislo nefer. Take naopak mluvim o uplne jine skupine lidi. Nejsou to mladi zbohatlici a tudis frajeri, ale lide starsi, kteri si za sve uspory kupuji ve sve kategori docela snad dobre a bezpecne auto, ktere je i cenove pro ne dostupne.

Koukám, že při pátku (mamča - Mail - WWW) 30.06.2006, 11:02:16
tady vládnou emoce ?! Blbec za volantem nemusí přece nutně sedět jenom v Octávii ?
Já se spíš děsím toho, jak se celkově zpomalí až ucpe Praha v dopravních špičkách. Všichni budou dodržovat povolenou rychlost a bát se nedat přednost chodcům. Někdy se dá těžko poznat, jestli ty dvě diskutující dámy na (v) přechodu hodlají přejít, nebo si jen sdělují dojmy z včerejšího TV seriálu, a občas při emocionálním líčení, ukročí do vozovky.


Milá alp, (toulavej - Mail - WWW) 30.06.2006, 11:02:35
já nechci mluvit za NČ-ho, ale lidi, které máš na mysli určitě neměl na mysli NČ., ale ty zbohatlíky asi. Nemám pravdu ?
Nebuď tak na NČ vysazená, on je to prý docela fajn chlap, jak říkají ženy co ho znají víc . . .
Ovšem já jsem chlap, tak kdo ví, jaké by bylo moje hodnocení . . . :-)))


Toulavej - tvý hodnocení? (NČ - Mail - WWW) 30.06.2006, 11:08:33
Docela určitě bychom na sebe nezapůsobili. Předpokládám, že nejen mě, ale ani tebe nevzrušujou chlupatý nohy.
Jinak jsem nabyl stopro přesvědčení, že ta alp není TA, nýbrž TEN, a že už je všem dostatečně známej, byť pod jinejma anonymníma přezdívkama.

taky jsem si všimla, že se tu (anina - Mail - WWW) 30.06.2006, 11:08:34
se známým stylem psaní objevil novej nick :-)))
Jo, taky si říkám, NČ, kdo to tak asi je ... hahaha
jedno je jasný - kudla je hrozný medium, kdo jí jednou propadne, má smůlu, že, drahý \"KOKONE\" :-))))

Anííí, (NČ - Mail - WWW) 30.06.2006, 11:10:38
píšeš KOKONE. Ty překlepy jsou hrozná věc.

Opravdu si myslíte, (Sinix - Mail - WWW) 30.06.2006, 11:13:43
že se něco změní? Dopadne to, jako vždycky a jako se vším. Chvíli bude všude plno policajtů, kteří budou předvádět funkčnost a sílu nového systému, pak to usne a nakonec to bude zase jenom bič, na ty, co jednou za uherský rok špatně zaparkují.
A opravdu nebezpeční piráti, kteří jezdí na červenou, předjíždějí přes plnou čáru, na stopce ani nepřibrzdí a jezdí dvěstě v městě, na ně nikdo nemá a ti se z toho vždycky vyvlíknou, jako dosud.

Taky snad vsem hlabe (Johanka - Mail - WWW) 30.06.2006, 11:19:39
Myslim, ze jste motejla trochu spatne odhadli a chudak alp to odnese...

Jsem zase za debila, (Johanka - Mail - WWW) 30.06.2006, 11:21:00
samozrejme melo bejt \"Tady\" a \"hrabe\", holt uz na me prichazi tehotenska demence :)

ahoj lidi, taky si myslim, že tohle není Motýl Hippie... (kiwi - Mail - WWW) 30.06.2006, 11:33:11
Ten měl přeci jen jinej styl psaní, a docela bych i věřila, že i když je značka \"alp\" taky jen další nick někoho, koho asi jinak známe, tak to fakt nebude on :-)).
Ale zpátky k tématu:
Souhlasím s tím, co napsal Toulavej - když vysvětloval to navrčený psaní NČého. Docela věřím, že ani jeden z nich nemá nic proti těmhle autíčkům, ale proti lidem, a ještě jen některejm, co je maj.
Ale to asi patří ke každý značce, ostatně všichni přeci známe to starý přísloví, že pánové si svým vozem psychicky prodlužují svůj penis :-))).
Někdo si koupí - když na to má - krásnýho kočkolapa, někdo na to nemá, a nebo má už doma manželku, která prostě prosadí značku, která se líbí jí, žejo. - Tak, to jen k těm autům, resp. značkám.
a pravidla?
uvidíme.. nedávno jsem někde četla, že i když policajtíci ve větších městech snad jsou už jakž takž vybaveni, tak ti ostatní jsou na tom nepopsatelně hůř a pochopitelně, tenhle novej systém jim přinese určitě hodně trápení. Myslím, že oni nadávají podstatně víc!!!

bodový systém (Ráček - Mail - WWW) 30.06.2006, 11:38:19
Není samozřejmě úplně nej nej, jenže jak na ty svi.. ??? Je úplně jedno v čem jezdí, jestli v Octávii nebo v bavoráku. Moje zkušenost je ta, že čím dražší auto , tím horší a drzejší řidič.
Jezdím každý den ve velkoměstě a musím říct, hrůza...nechci obhajovat ženy, jsou sice větší zmatkařky, ale to co dělají chlapi ve snaze dokazovat si, že jsem něco, stihnu to, mám na to to je děs. Můj nejčerstvější zážitek ze včerejška z křižovatky, kdy já jedu na zelenou, to člověk nečeká, že mu cestu zříží pitomec, kterej valí na červenou, kdybych okamžitě nereagovala jsme v sobě. Ptám se proč ?? Proč je chuť toto dělat a ohrožovat ostatní...

Ráčku, (Sinix - Mail - WWW) 30.06.2006, 11:49:38
problém není v tom, jestli je systém bodový, nebo jiný, ale v tom, že není uplatňován v praxi. V Americe by takový průjezd na červenou udělal jen jednou. Okamžitě by mu sebrali řidičák a ještě by ho zavřeli za nebezpečnou jízdu. Problém je v tom, že policajti se realizují tím, že odtahují u Apolináře auta těhotným maminám, které tam chodí na amniocentézu a s autem nikomu nepřekážejí, zatímco oni při odtahu na čtvrt hodiny zablokují celou silnici, místo toho, aby honili tyhle grázly. Holt těhotná mamina, narozdíl od těhle \"machrů\", neklade odpor, tady můžou ukázat sílu zákona. Pche, to je síla.

P.S.: (Sinix - Mail - WWW) 30.06.2006, 11:56:28
A s tím nic neudělá ani slavný BODOVÝ SYSTÉM. Proto říkám: nezmění se vůbec nic.

UŽ TOHO MÁM DOST! (motýl Anonym - Mail - WWW) 30.06.2006, 12:03:37
Tak moji milí i nemilí. Původně jsem tady na ty výpady za mými zády, co tu trvají už tejden, nechtěl reagovat. Jenže někteří z vás trpí jakousi motýli obsesí, takže nelze jinak:

Od svýho rozloučení sem nepíšu. To, co tu nějaký hovado vyvádí s vašima nickama není moje věc a měla by si to ohlídat Kudlanka. Navrhoval jsem už nejmíň před půl rokem povinnou registraci pro přispívající, mohli jste mít od blbců zneužívajících nicky pokoj - nestalo se.
Aby bylo jasno JÁ UŽ NA KUDLANKU OPRAVDU NEPÍSU A PSÁT NEBUDU. Protože evidentně někteří z vás mají problém to pochopit nebo tomu uvěřit, DOVOLUJU SI ZDVOŘILE ALE DŮRAZNĚ POŽÁDAT DANIELU:

Prosím o zablokování obou IP, ze kterých jsem sem chodil. Nechci bejt nadále spojovanej s tímto webem a hlavně s nechutnostma, který se tu poslední dobou dějou!

A na závěr pro enčého, pro kterýho jsem se snažil mít celý ty roky pochopení, i když to byla často velká fuška:

Dneska ses tu projevil jako skutečnej duševní mrzák. Hvězdičkama po tobě střílet nebudu, ohvězdičkoval ses sám.

Myslím, že JE TO VON! (NČ - Mail - WWW) 30.06.2006, 12:11:51
Mohli bychom udělat nějakou soutěž, teda - sázkovou, třeba jakoby každej vsadíme kilo. A Kudla Bezbožná to pak sdělí, neb ONA JEDINÁ TO POZNÁ A VÍ.
Anebo ty vsazený a prohraný prachy pak se můžou i prochlastat, tak nějak v kolektivu, na vašem sletu.
O těch Octávkách se mi už nechce znova rozepisovat, myslím, že o tom byla dlouhá diskuse asi před třema měsícema, tam jsem k tomu napsal i důvody. A obhajovat se nepotřebuju, páč je mi uplně fuck, jestli mi nějakej suchar schválně nechce rozumět.

Než jsem to předchozí dopsal.... (NČ - Mail - WWW) 30.06.2006, 12:17:49
už je to tady. Kudla je fakt droga.

pro Sinix (Ráček - Mail - WWW) 30.06.2006, 12:18:19
Nedokážu posoudit, nejsem z Prahy takže nevím jak je to U Apolináře , uvidíme co bude, nechme se překvapit !:-)

asi vas zklamu (alp - Mail - WWW) 30.06.2006, 12:31:04
I kdyz nepravidelne, ale uz relativne dlouho ctu Kudlanku, dnes jsem psala poprve. Takze opravdu vsechny spekulace, ze jsem ten, ktera nejsem a nejsem ten, ktera jsem jsou mylne. Nehledejte zadne figly. :-))

kudla by měla být zařazena do seznamu drog :-))) (anina - Mail - WWW) 30.06.2006, 12:32:42
nepřipadá vám to jako řeč alkoholika, který přísahá, že už nepije, nepil, pít nebude -
že to má pod kontrolou!
že jsme všichni blbí, když tomu nerozumíme...

Hele, Motejlku, nerozčiluj se, venku je hezky, trošku sice prší, ale tak si to tak neber...
přestaň krafat, udělej si kafe a řekni si, jak sme hrozný.. :-)))
a pak zase můžeš začít radit, no...

(F. - Mail - WWW) 30.06.2006, 12:43:03
Mně na tom nejvíc vadí to \"odměňování zlobivejch řidičů\". Jakože když rok nic neudělají (nebo jak dlouho), tak mu nějaký body umáznou - nevím přesně, moc neřídím. A ty, co neudělaj nic třeba pět let - ty žádnou \"odměnu\" nedostanou? Je to jasný, na celej slavnej bodovej systém zase dojedou ti, co jim dodržovat pravidla nedělá problémy a pak jednou blbě zaparkujou... je mi to jasný. O úloze policie v téhle frašce se mi už vůbec nechce zmiňovat. Je to její bordel a vizitka za celých patnáct nebo kdo ví kolik let a teď si myslí, že to dají do pořádku bodováním??? Chacha.

proč se do toho Motejla (Inka - Mail - WWW) 30.06.2006, 12:44:29
tak obouváte? Všichni přece rádi čteme Kudlanku na tom není nic špatného (je to závislost) a kdo zneužíval Vaše nicky může přece velmi jednoduše říci Daniela, proč by to měl být zrovna Motejl?!?! Nikomu tady neubližoval, hezky sem psal, nikoho nenapadal, tak co se děje?? Protože měl dva nicky?? Byly jen jeho, tak o co jde. Daníí podívej se kdo to zneužíval ty nicky, at se to vyjasní prosím.

Heleď motýle, (toulavej - Mail - WWW) 30.06.2006, 12:54:30
chovej se jako rozumnej člověk. Vždyť takovej seš ! Jak Tě může NČ rozhodit, když víš, že je to profesionální provokatér a ihned využívá slabin soupeře. Vždyť už jsi ho tady poznal. Tak proč se chováš jako hysterická ženská. Už jsem to vysvětloval pro alp. Jestli nejsem to špatný, zač mě lidi považujou, nemůžu si z toho přece nic dělat – netýká se mě to ! Vždyť tím jenom nahráváš soupeři na další smeč. Chovej se asertivně a ani NČ na Tebe nebude mít. Mě by mohli rozhodit moji kamarádi, ale jinak nikdo . . .

Toulavej. Dost dobrý :-))) (NČ - Mail - WWW) 30.06.2006, 13:37:17


VYSVĚTLENÍ: (daniela-kudlanka - Mail - WWW) 30.06.2006, 14:09:18
já tak nerada, tak hrozně nerada propírám na Kudlance nějaké nechutné \"zákulisní boje\". Ale občas, respektive jednou za hodně dlouhou dobu, nemám zbytí...

Jak všichni víte, Kudlanku dělám v podstatě sama, ve své režii a jen ze svých chabých technických sil (spíš v technickém bezvědomí). Takže si uvědomuju, že má plno chyb, že by \"tohle a tamto\" mohlo být lepší, hezčí, pružnější... atd., ale neumím to líp.
Připadám si pak občas tak, jako když někdo přijde k hrbatému a vynadá mu, proč nestojí rovně, kdo se má na něj koukat? Nebo když někdo mámě-samoživitelce doporučí, ať není hloupá a najme si na prázdniny pro dítě chůvu, zdravotní sestru, speciální kuchařku a pošle je všechny do vhodného alpského hotelu.. :-))) Nojo, já vim, už přeháním...

Ale zpět, k problému. Server, na kterém zatím kudlanka je, je svým zaměřením určen na poměrně jednoduchou prezentaci na netu, nemá nějaké zvláštní extra možnosti - tedy ani extra zvláštní zabezpečení. Není tímpádem pro šikovnějšího človíčka těžké (ostatně to snad někde vysvětlovala Johanka, nebo mi to psala mejlem, už si nepamatuji), aby se klidně vydával za kohokoli z vás a psal pěkně rozeštvávající komentáře..

Je to potřetí v kudlí historii, kdy jsem někomu \"šlápla na kuří oko\". A zase jsem v situaci, kdy si to musíte za za moje provinění odnést i vy. Protože já nezvládnu stejně rychle mazat to, co on přidá v několika vteřinách.. Mě vymazání jednoho neblahého příspěvku trvá setsakra dlouho.
Už teď, kdy se snažíme o převedení Kudlanky na jiný redakční systém, protože další setrvávání Kudly na serveru bloguje.cz je obtížné jak pro Kudlu, tak pro server, už teď se pomalu a jistě odnaučuju spát. Když se mi to povede tak na 4 hodiny denně, tak jásám.
A tak se vám všem omlouvám, že občas najdete někde nějaký příspěvek, který jste nepsali vy, ale kdosi, kdo sice nesouhlasí s tím, jaká Kudla je, ale nedokáže na ni přestat chodit :-))).

Nechci a nebudu vám tu zdůvodňovat co se stalo a proč se stalo. Ponechte si iluzi, krásnou iluzi, že na Kudlanku choděj jen fajn lidi...

( - Mail - WWW) 30.06.2006, 14:25:25
..

Dani, (toulavej - Mail - WWW) 30.06.2006, 14:49:40
To vypadá na trudnomyslnou náladu. Ale to počasí zase bude lepší, neboj, zase budou třicítky, vždyť je prej to globální oteplování . . . tak nepodléhej beznaději, my tomu rozumíme, že jsou problémy. My jsme trpěliví a určitě Ti všichni držíme palce ať se to povede ten přerod. Vždyť o nic tak hrozného nejde . . . :-)

Kudlí, nesmuť, držím palce! (anina - Mail - WWW) 30.06.2006, 14:53:36
Uvidíš, že se ti to povede, a na průšvihy se vykašli, ty všude byly jsou a budou. Já např. mám v práci jeden živej průšvih, kterej nevymažu, ať bych dělala co dělala!

anino, pracovní průšvihy sou různý... třeba tenhle: ( - Mail - WWW) 30.06.2006, 15:16:48
František našel práci v továrne na konzervovanou zeleninu, v Hamé Babice.
Jednou takhle prijde domu a prizná se manželce, ze má silné nutkání strcit penis do krájecky okurek. Manželka navrhuje, aby šel k psychiatrovi, ale František se chce se svým problémem vyrovnat sám. Za mesíc prijde František domů už v jedenáct a říká: \"Pamatuješ si, co jsem ti ríkal o krájecce okurek?\"
Manželka: \"Bože, Františku, snad jsi to neudelal?!\" \"Udelal\" smutne priznal František. \"Ach Bože muj, co se stalo?\" \"No co by, vyrazili mne z práce\"
\"Ale neeee, ublížila ti ta krájecka okurek?\"
\"Krájecka okurek? Ta dostala taky padáka.\"jé..... (Alík - Mail - WWW) 30.06.2006, 15:44:06
čtu to tady pravidelně, ale nikdy jsem nepsala. Asi mě ušlapete, ale:-))přiznávám: Jsem ráda, že prší- horko nesnáším, nemám Octavii, ale asi brzy přijdu o papíry. Sice na přechodech chodce nedrtím, ale....zatelefonuju si, rychlost překročim-určitě, svícen?- problém. A stejně je ten život pr***, ne?

Alíku (Kamila - Mail - WWW) 30.06.2006, 15:46:33
když to tu čteš pravidelně, měla bys vědět, že ti žádný ušlapání nehrozí :))))

(F. - Mail - WWW) 30.06.2006, 15:53:09
anonym: Dobrej vtip. Ten si musím zapamatovat :o)))
A co ty nový pravidla silničního provozu? teda? :o)))

Zajímavý fenomén:) (Aknela - Mail - WWW) 30.06.2006, 21:01:35
Všimla jsem si už na vícero diskuzních serverech, že když nastane nějaké nedorozumění typu Motýl, tak pak část přispívajích propadne určité paranoidní představě, že všechny příspěvky, které jdou proti proudu jsou od onoho dotyčného:)))

Jo a k pravidlům silničního provozu...vzhledem k tomu, že české silnice jsou vyhlášené jakožto jedny z nejnebezpečnějších v Evropě, tak podle mě, každý pokus jak situaci vylepšit je dobrý. Změnu k lepšímu asi nikdo nezaznamená hned, ale postupem času se snad něco zlepší. No jo, jsem prostě naivní optimista:)

Užijte si pěkně víkend a radši jezděte na kole:)))

(kixx - Mail - WWW) 30.06.2006, 22:17:45
Už to vidím, to bude krása! Daniela uspořádá sraz a tam se objeví pouze dva lidé a ukáže se, že každý z nich má patnáct nicků a tvoří veškeré diskuse na Kudlance :-)
A zlatým hřebíkem večera ( virbl) bude odhalení, že NČ a motýl jedno jsou :-D
Na novejch pravidlech nejvíc oceňuju povinnost připoutávat děcka vždy. Ještě by tam měli dát povinnost jim ucpat pusy a sem spokojenej řidič. A úplně nejhorší řidiči jsou řidiči felicií, protože ste ještě neviděli, jak felicii řídím já, když jsem donucen jet na nákup nebo nějakou podobnou taškařici.

kixxi - přihořívá - ale je to ještě jinak - (sangria - Mail - WWW) 01.07.2006, 00:35:10
ty i všichni ostatní, to všechno jsou nicky Daniely, ona to totiž všechno píše sama, a když náhodou někdo zcela cizí se sem vloudí, tak je příšerně potrestán!
Takže až bude ta sešlost, tak tam bude jen velikánské prázdno a jen jeden velikej kudlánek s ukousnutou hlavou...


Hm... (aTeo - Mail - WWW) 01.07.2006, 01:06:25
taky jsem to tady četl pravidelně. Ale už čtu jen jaksi nepravidelně. Mentální úroveň některých autorů mi kdysi přišla celkem zábavná. Právě tak některých komentátorů včetně NČ (vybavuji si přezdívku, kterou mu dal jeden blogger: Neskutečnej Ču... :o) Myslím, že to celkem sedí.
Pokud jde o řidiče Octavií a dříve Felicií, mám kupodivu stejnou zkušenost. Přestože vlastním silnější vůz, kdejakej Octavián mě okázale předjíždí. Že by jakýsi podivný mindrák? A tak navrhuju majitelům Octavií preventivně \"sundat\" 6 bodů. A je to! :o)
P.S.: Jasně NČ, vím, co jsem zač... nemusíš se ani unavovat s hvězdičkami. ;)

tahkle zbytečná rivalita značek (anina - Mail - WWW) 01.07.2006, 08:57:29
to je někdy docela komický :-) aTeo, teď si představ, že by měli policajti i odposlech a sundavali by se body i za \"urážlivé výroky\" - to by už byly silnice absolutně prázdné. Taky bych brzo nejezdila :D - A ještě jedno:
Zajímavé je, jak dokáže jeden člověk rozhodit dobrou partu na nějakých novinách - někde kvůli tomu přestanou i dávat komentáře. Mj. nicky zmíněné osoby jsem vídala hodně dlouho na Britských listech, dokud tam komentáře byly. Ale - lidi, nenechte si kazit náladu!
Já se například na tu sešlost nesmírně těším a vím moc dobře, že tady je perfektní parta!

No to jsem si zase jednou pekne pocetla! (Ceskymo - Mail - WWW) 01.07.2006, 10:07:18
Takze kdyz to shrnu: Motejl tu jasne PISE, ze na Kudlu uz NEPISE...:))

Skodovky obecne jsou zrejme nejnebezpecnejsi znacky na silnicich (ale lidicky, na to jsme prece byli zvykli po cela leta zarive budoucnosti, ne?)

Kudlanka ma asi tak 2000 nicku a vlastne si vystaci uplne sama - jenom nechapu, kde bere tolik casu na grafomanstvi takovyho rozsahu??? :)

NC klasicky do fseho stoura a evidentne se skvele bavi

A hlavne - nikdo (krome Aknely) tady neveri v nejaky zlepseni, dokud cesky policajti zustanou ceskymi policajty...

Kiwi, jednu otazecku: kdyz mam dost silny a rychly a pekny a skvely a..a..a proste super auto, ktery mam rada, co si s nim v mym pripade prodluzuju - kdyz jsem zenska? :))

A Toulavej: diky, ty asi vis, o cem mluvim...ano Motejl tu jasně píše, (Inka - Mail - WWW) 01.07.2006, 10:32:20
že sem už NEPÍŠE, ale bohužel dokázat to sám nemůže a to je veliká škoda. Zrovna tak to nikdo nemůže dokázat jemu, jen to tvrdit a to je tvrzení proti tvrzení. Ty nicky může v klidu zneužívat někdo jinej, aby mu uškodil nebo to někoho prostě jen těší něco takového dělat na triko jiného? Nechápu to proč? Je to přece svobodnej server nebo ne? Když tu nehrozí ušlapání, proč byl Motýl ušlapán?

Ano pravidla silničního provozu se mají dodržovat, ale třeba jen jet 30 km v hodině mě vytáčí, vždyť skoro stojíš. Stejně to nebude jiné a vydělávat na tom bude kdo? Naše neúplatná policie. No jsem na to zvědavá, asi bych ty pravidla měla znova přečíst, abych se pak nedivila, až budu vyndavat peníze z peněženky. Myslím, že i to celodenní svícení je blbost, když není dobře vidět ve dnem každý rozumný člověk rozsvítí.

(dorka - Mail - WWW) 01.07.2006, 11:26:10
Inko, asi moc nerozumíš počítači a netu a jsi tak krásně naivní. Ono se to, kdo píše dokázat dá... :o)))

P.S. Celodenní svícení blbost není. Stačí protijedoucí auto v lese a já před lese. Kdy to auto uvidím líp, když bude svítit nebo, když bude mít zhasnuto?

Dorko, (Johanka - Mail - WWW) 01.07.2006, 13:10:21
v tomhle pripade nemas pravdu, naopak Ty jsi krasne naivni :) V pripade, kdy za jednou IP adresou je 100 pocitacu, jako u motejlovy firmy (a i u mnoha jinych vetsich firem, koleji, skol...) to dokazat nemuzes ani omylem, snad jen pokud bys mela pristup k logum proxy serveru, o cemz pochybuju :)

Dale v pripade dynamickeho pridelovani IP adres providerem je pro ostrileneho harcovnika mozne v nekterych pripadech vytlouct si prideleni konkretni adresy - treba i te, kterou mel vcera nekdo jiny.

Proste mozny jsou ruzny veci, zalezi na tom, kdo je \"napred\" - zda podvodnik, nebo jeho pronasledovatel :) V mnoha firmach a institucich povazuji treba za bezpecne overovat pocitace pomoci hardwarove adresy sitove karty (je prednastavena vyrobcem a je unikatni). Ale kdo umi, muze si tu adresu zmenit, propojit se do te site a vydavat se za jiny pocitac...a takovych moznosti je cela rada. Netvrdim teda, ze NC vzal notebook, nabehnul do Motejlovy firmy, zjistil jeho MAC adresu a jal se skodit, to fakt asi ne :), ale tohle vsechno musime brat v potaz, nez ucinime nejaky zaver.

:o)))))) (dorka - Mail - WWW) 01.07.2006, 13:36:30
jé, ty jsi chytrá jak telvízor, nádhera. Já ti to vyvracet nebudu. Žij blaze ve svý anonymitě...

přátelé, dejte s tím už pokoj :-))) (daniela - kudlanka - Mail - WWW) 01.07.2006, 13:46:13


Danielo, (Johanka - Mail - WWW) 01.07.2006, 14:44:05
neboj - ale nemohla jsem se nezastat Inky, kdyz je tady nekdo dulezitej a pritom tomu houby rozumi :))

Jinak Dorko, nevim, kdes prisla na to, ze zrovna ja se spoleham na anonymitu. Naopak identifikuju se predpokladam dostatecne u kazdeho prispevku a myslim, ze pokud by nekdo chtel ziskat z netu moje plne jmeno, trvale bydliste a rodne cislo, netrvalo by mu to ani dve minuty, proto jsem se ani nikdy nesnazila tyhle informace skryvat, naopak.

:o)))))) (dorka - Mail - WWW) 02.07.2006, 00:34:57
to není identifikace, to je propagace svejch stránek... Ale nechápu, že když jsi tak chytrá, že všude dáváš svýho emila. Asi je ti líto, že ti chodí tak málo spamu...
P.S. Čarodějko, nebij mě, už mlčím!!! :o)))

nojo, tak se chce ukázat.. (haike - Mail - WWW) 02.07.2006, 02:50:25
taxe na ni nezlob, vdala se a má hezký fotky, tak je chce všem ukázat. Jak to jinak udělat :-) - gratuluju

Jo, ale co je pravdy na tom, co prý o ní řekl kamarád:
Žena má být na veřejnosti dáma a v posteli děvka, a ne opačně jako ty!
--Lacecelá prvidla (petr - Mail - WWW) 02.07.2006, 08:45:40
Celá nová platná pravidla si můžete stáhnout zde http://blog.klikej.cz/nova-pravidla-silnicniho-provozu.html

Dorko, (Johanka - Mail - WWW) 02.07.2006, 11:47:53
k tomu spamu: kdyz ma clovek par let mail, kterej nepouziva jen pro tri kamarady, ale i pracovne, tak ho proste pred spammerama neutaji, ani kdyby se stavel na hlavu.

Proto se o to ani nesnazim - vim, ze uz ho davno maj :), filtrovani resim na serveru, do spamboxu mi jich prijde asi 200 denne, do inboxu asi 2 a jsem spokojena :).

Chudinko aTeo - i těch hvězdiček je pro tebe škoda :-) (NČ - Mail - WWW) 03.07.2006, 06:19:02


jee, johanko :-) (sasa - Mail - WWW) 03.07.2006, 08:14:21
boze, ten internet je fakt malej. teprve az po precteni techto skvelych komentaru - zvlaste dorcinych, mi docvaklo, ze jses johanka z bednove diskuze :-)
p.s. taky chodime na bednu...

Saso, (Johanka - Mail - WWW) 03.07.2006, 10:00:28
to vis, johanek je, proto taky \"propaguju\" ty stranky, aby to bylo poznat, ktera jsem ja :))

Jinak ani nevim, ze jsem se nejak mimoradne projevovala na bednove diskusi :))) - ale trochu urcite ano :)

no, uz si uplne nepamatuju na ktery :-) (sasa - Mail - WWW) 03.07.2006, 10:18:04
ale bud na pravem-falesnem bednari nebo na okounovi... kazdopadne mi tve jmeno uvizlo v opticke pameti :-)

Saso, (Johanka - Mail - WWW) 03.07.2006, 10:32:10
aha - tak to Ti jiste uvizla hlavne moje pamatna hyptoeza o tom, ze pravy bednar rozdava rootovska hesla k ns.obluda.cz ;)

Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text: