[CNW:Counter]
  www.kudl@nk@.cz   

O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé…
 
téma
manuál
poradna
tady a tam
úkol pro vás
MUDr. Kudlička
fauna a flora
nejen duše
zážitky
krásno
:-)))
 
FÓRA KUDLANKY
 
 
 
dopisy do poradny
dopisy do redakce
 
 
 

Kudl@nk@
domovská stránka

Kudl@nk@
do oblíbených

 
 
 
DOMŮ
 
ARCHIV
 
bloguje.cz
 
 
 
 
Nová kniha: Jsem fakt impotent?!
 
KUDLANKA.CZ, ISSN 1214-7826
Copyright (c) 2003-2004
Šéfredaktorka:
Mgr. Daniela Umlauf Goldwein
 
KOUZLA VE SLOVECH - I KDYŽ...
Rubrika: [zážitky]

Jdu si takhle po té naší krajské pěší zóně, svítí sluníčko, nepadá sníh ( což už samo o sobě je nadějné) a očima jen tak kloužu po výkladech. Chvíli mi to trvalo, než mi došlo, co jsem si přečetl na jedné ceduli v rohu prázdného výkladu. Dokonce mě to donutilo vrátit se těch několik kroků zpět. „OBCHOD K PRONAJETÍ“ skvěl se na A4 tučně vytištěný nápis. Inu, pronajet obchod se nechystám, ale až se pro to rozhodnu, rozhodně jim zatelefejnu.

 


      Druhý nápis byl skoro v angličtině. Úmyslně říkám skoro, neboť Angličan by byl zmaten stejně jako Čech: „LEVNÉ NOTEBUKY“. To celé vytištěno opět na A4. Tučně. Začínám si myslet, že tyhle nápisy má na svědomí jeden autor. Jako zábava pro nudícího se jedince by to bylo ideální. "Nemohli bychom být na to sami, ale jsme schopni být správně proaktivní ve smyslu potřebné přípravy," sdělil mi v Mf Dnes jakýsi pan Šabatka, takto Bakalův člověk, skrzevá možnou privatizace ČEZu. Nejsem si sice plně jist, co jeho slova znamenají, ale domnívám se, že by ČEZ koupil, kdyby mu na to někdo přidal.


     A když už jsem u té Mf Dnes... měl bych tady nabídku pro člověka, jenž prostřednictvím inzerátu kupuje "Německé voj věci, II: válka: ( přilby i černé 1tis/ks, dýky, šavle maskáče, let. kukly, kombinézy, přístroje atd. Tel: 604.....", že v Ústí nad Labem by měli nějaké uniformy wermachtu.


     Stál jsem v autobuse a s povděkem sledoval, jak se ...náctky pomalu, pomaloučku odhalují. Zvlášť jedna... trochu záhadný úsměv, oči jako dvě bezedné studánky. Čarodějka. Po chvíli zírání z okénka pohlédla na svou kamarádku a pravila s úsměvem líbezným: " Hele a to víš, že na Slovensku maj na obloze stejný souhvězdí jako my?"


     Jako když luskneš prsty a kouzlo je pryč...


Jón Kixx  Upozornění: Redakce si vyhrazuje právo mazat nevhodné a vulgární příspěvky

Komentáře

Chybicka se vloooudiii (Bari z Calgary - Mail - WWW) 28.03.2006, 01:37:34
Jo, to Ceske a slovenske sdruzeni v Kanade ma na svych strankach toto:
Odbocky:
Ottawa, Calgary, Toronto atd.

http://www.cssk.ca/

Hm, to chápu (NČ - Mail - WWW) 28.03.2006, 07:40:56
Ta by mě taky nas*ala.
Takhle protěžovat Slováky... to už tu bylo!!!

Obchod k pronajetí (NČ - Mail - WWW) 28.03.2006, 08:48:27
A co třeba: Dáma k vojetí?

(motýl Anonym - Mail - WWW) 28.03.2006, 09:53:34
Jo jo, Jóne, je to běs, ty chybky, viď? Třeba takovej wermacht, to vypadá stejně pěkně jako ten Tvůj notebuk :o)

:))) (Míša - Mail - WWW) 28.03.2006, 10:01:34
Hele, s tím souhvězdím sis to vymyslel, že jo? To přece není možný, aby ... :)))


(Kixx - Mail - WWW) 28.03.2006, 11:57:05
Wehrmacht! Tomu říkám pokropený kropič. Mimochodem, teprve nedávno jsem se z knížky o Ribbentropovi dozvěděl, že Wehrmacht je ženského rodu. Ta Wehrmacht...
To Míša: Bohužel, nevymyslel.

Věřím že nevymyslel ! (Wendy - Mail - WWW) 28.03.2006, 13:23:40
To jsme takhle jednou seděli v útulné kavárničce, vedle s přáteli dívenka líbezná jako princeznička. Pěkně ustrojená, tak akorát namalovaná, drobná, jemná. Seděla, mlčela. Pak odhrnula závěs, nakoukla ven a pronesla: "To už je tma jako v p*deli!" Byl do docela šok, takový kontrast! Ale uznávám, že to s tím souhvězdím je větší.

Když jsme u těch perliček... (Margot - Mail - WWW) 28.03.2006, 14:13:59
Malá dcerka našich známých ve škole do diktátu z vyjmenovaných slov napsala VYŠNĚ. Vysvětlila to tak, že "když jsou třešně, tak jsou vyšně, vy- je předpona a -šně je kořen" o).

(Kixx - Mail - WWW) 28.03.2006, 15:57:20
Pamatuju si, že na základce měla spolužačka při zkoušení u tabule ukázat povidlové doly v Kanadě. Opravdu je začala na mapě hledat. Jinej spolužák při hledání Paříže začal v Severní Americe, potom Jižní Amerika, Afrika...
Smějeme se Američanům, že jsou idioti, ale... :-/

To snad je spatny vtip.... (Hela - Mail - WWW) 29.03.2006, 11:11:56
ukrojuji z textu o ostatcich nem.vojaku v krabicich......největším přáním spolku je vybudovat více válečných hrobů německých vojáků na celém území České republiky. "Mohli bychom pohřbít ostatky vojáků tam, kde byly nalezeny, aby byla zachována historická kontinuita," vysvětluje Fritz Kirchmeier. To je doslova urazka.Nemecke hroby z II. svetove na nasem uzemi nemaji co pohledavat.notebuky (MarK - Mail - WWW) 29.03.2006, 12:08:04
a nebo je to taky dobre promysleny reklamni tah... obycejneho napisu si nikdo nevsimne, ale ted tady najednou vsichni vime, ze tam nekde maji levne notebooky... promysleny, ne? takhle funguje spoustu reklam, clovek si rika, jak blba ta reklama je, a pritom o tom porad premysli... coz je presne to, co mela ta reklama zpusobit... :)

(Leny - Mail - WWW) 30.03.2006, 11:14:44
Nedávno jsem viděla v jednom místním řeznictví text na cedulce u párků - "slíkací párky" :-)). Smála jsem se ještě venku :-).

z písemek deváťáků (Lidka - Mail - WWW) 30.03.2006, 17:14:56
První český kosmonaut byl Jan Hus.
Velehory způsobují ozónovou díru.
V Africe je sucho, protože tam hodně prší.
Hranice jsou tvořeny květinami, kameny a různými jinými rostlinami a nerostlinami.
Dukovany jsou v Temelíně a ten je někde u Prahy.
Na Zemi je deset oceánů. Ne dva. Ne hodně, všude je nějaká voda.

(papagena - Mail - WWW) 30.03.2006, 20:59:27
Když už jsme u těch nápisů - viděla jsem tuhle "koňský turista" a hned si představila putování na koních, dokud mi nedošlo, že jdu okolo výlohy masny.
A loni u nás visela na restauraci pozvánka na čtvrtek, kdy je obsluha nahoře bez: "ňadra č. 4 (velké)"

Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text: